Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

 

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
117 Resultaten
Kavel: 3546

Bouilleklok + console, 19e eeuw

Resultaat: 2.000 EUR

19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...


Kavel: 3502

Vuurvergulde Franse pendule

Resultaat: 1.400 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosters decor. Chinese vrouw met Yixing theekan en Chinese boot met figuren op zee. Mooie vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag o...


Kavel: 3519

18e Eeuwse Louis Seize pendule

Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Zweedse Louis Seize pendule. Houtgestoken met vergulding. Lederlund Köningl. Hof. Uhrmacherei Stockholm. Circa 1780. Origineel uurwerk, van onderen afgevlakt, met touwtjesslinger, halfuur-s...


Kavel: 3503

Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880

Resultaat: 1.000 EUR

Duitse eikenhouten L.F.S. pronk-vrijslinger met brons. Historisme. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.


Kavel: 3524

Mooie lyra pendule, 1830

Resultaat: 900 EUR

Mooie grote mahoniehouten lyra Empire pendule met vuurvergulde bronzen versieringen en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 57 cm. In goede staat.


Kavel: 3511

Vergulde Atmos klok + carry case

Resultaat: 850 EUR

60-er Jaren vergulde Jaeger le Coultre Atmos klok met originele carry case. Klok functioneert. Ongereiningd. Afmeting: 24 x 21 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 3642

Antieke Empire staande klok

Resultaat: 800 EUR

Antieke wortelnoten met mahoniehouten Empire staande klok met scheepjesmechaniek en maanstand. Slagwerk op bel. Afmeting: 215 x 60 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 3639

Franse vuurvergulde miniatuur pendule

Resultaat: 775 EUR

Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Empire. Mooie vergulding. Afmeting: 24 x 16 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 3523

Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok

Resultaat: 750 EUR

Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok. Niet werkend. Bovenste glas twee barsten. Behoeft reparatie. Afmeting: 22,5 x 17 x 13 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3512

Franse Charles Dix pendule

Resultaat: 700 EUR

Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1830. Vrouw staande op oesterschelp en voorstelling met twee Neptunussen. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm...


Kavel: 3529

Bronzen Türmchen Uhr, 1880

Resultaat: 700 EUR

Bronzen historisme, vergulde en plated Türmchen Uhr (torenklokje). Circa 1880. Voorkant wijzerplaat + achterkant decoratieve wijzerplaat als dekseltoegang tot uurwerk, Echappement uurwerk. Achtdaags, ...


Kavel: 3513

19e Eeuwse Franse pendule

Resultaat: 650 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. 19e Eeuw. Titel: Les Georgigues Leneïde. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 52 x 34 x 13 cm. In redelijk/g...


Kavel: 3652

Vuurvergulde officiersklok

Resultaat: 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen officiersklok met wekker, slagwerk op bel en touwtjesslinger. Afmeting: 19 x 8 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 3517

3-Gewichts regulateur, 1890

Resultaat: 550 EUR

Weens notenhouten pfeifenbarock drie-gewichten regulateur met originele gewichten en slinger. Circa 1890. Afmeting: 137 cm. In goede staat.


Kavel: 3653

Vergulde lyra pendule

Resultaat: 550 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen lyra pendule met later uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 47 cm. In goede staat.


Kavel: 3514

18e Eeuwse A'damse tafelklok

Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Amsterdamse palissander tafelklok met noten snijwerk. Uurwerk later. Origineel beschilderde wijzerplaat. T.P. Kroese Amsterdam. 19e Eeuws Frans uurwerk met touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm....


Kavel: 3539

Antieke Friese staartklok met dubbele kap

Resultaat: 425 EUR

Grote antieke Friese dubbelkap staartklok met wekker en dagaanduiding. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 180 cm. In goede staat.


Kavel: 3508

2-Delige Franse console pendule

Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse twee-delige porseleinen console pendule met floraal decor, opgewerkte bloemen en goud decor. Enkele beschadigingen. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmet...


Kavel: 3567

4x Franse kolompendules

Resultaat: 400 EUR

Vier 19e eeuwse Franse kolompendules. Circa 1870. Enkele lichte beschadigingen aan het inlegwerk. Uurwerken vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 - 49 cm. In goede staat.


Kavel: 3518

Franse pendule, 1850

Resultaat: 390 EUR

19e Eeuwse vergulde Franse bronzen pendule met cupido. Rond 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting:
36 cm. In goede staat.


Kavel: 3543

Franse boulle pendule, 1890

Resultaat: 375 EUR

Kleine antieke Franse rode boulle pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 35 cm. In goede staat.


Kavel: 3527

Cloisonne pendule

Resultaat: 300 EUR

Grote oude messing cloisonne tafelklok met volle zuilen en mechanisch uurwerk. eind 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 3654

Empire pendule met marmer

Resultaat: 300 EUR

Carrara marmeren Louis Seize pendule met vuurverguld brons. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.


Kavel: 3534

Antieke Franse tafelklok, 1880

Resultaat: 280 EUR

Antieke Franse notenhouten tafelklok met bronzen beslag en getorste zuilen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 52 cm. In goede staat.