Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bouilleklok + console, 19e eeuw
Resultaat: 2.000 EUR

19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...

Vuurvergulde Franse pendule
Resultaat: 1.400 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosters decor. Chinese vrouw met Yixing theekan en Chinese boot met figuren op zee. Mooie vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag o...

18e Eeuwse Louis Seize pendule
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Zweedse Louis Seize pendule. Houtgestoken met vergulding. Lederlund Köningl. Hof. Uhrmacherei Stockholm. Circa 1780. Origineel uurwerk, van onderen afgevlakt, met touwtjesslinger, halfuur-s...

Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880
Resultaat: 1.000 EUR

Duitse eikenhouten L.F.S. pronk-vrijslinger met brons. Historisme. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.

Mooie lyra pendule, 1830
Resultaat: 900 EUR

Mooie grote mahoniehouten lyra Empire pendule met vuurvergulde bronzen versieringen en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Vergulde Atmos klok + carry case
Resultaat: 850 EUR

60-er Jaren vergulde Jaeger le Coultre Atmos klok met originele carry case. Klok functioneert. Ongereiningd. Afmeting: 24 x 21 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Empire staande klok
Resultaat: 800 EUR

Antieke wortelnoten met mahoniehouten Empire staande klok met scheepjesmechaniek en maanstand. Slagwerk op bel. Afmeting: 215 x 60 x 30 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde miniatuur pendule
Resultaat: 775 EUR

Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Empire. Mooie vergulding. Afmeting: 24 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok
Resultaat: 750 EUR

Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok. Niet werkend. Bovenste glas twee barsten. Behoeft reparatie. Afmeting: 22,5 x 17 x 13 cm. In redelijke staat.

Franse Charles Dix pendule
Resultaat: 700 EUR

Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1830. Vrouw staande op oesterschelp en voorstelling met twee Neptunussen. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm...

Bronzen Türmchen Uhr, 1880
Resultaat: 700 EUR

Bronzen historisme, vergulde en plated Türmchen Uhr (torenklokje). Circa 1880. Voorkant wijzerplaat + achterkant decoratieve wijzerplaat als dekseltoegang tot uurwerk, Echappement uurwerk. Achtdaags, ...

19e Eeuwse Franse pendule
Resultaat: 650 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. 19e Eeuw. Titel: Les Georgigues Leneïde. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 52 x 34 x 13 cm. In redelijk/g...

Vuurvergulde officiersklok
Resultaat: 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen officiersklok met wekker, slagwerk op bel en touwtjesslinger. Afmeting: 19 x 8 x 12 cm. In goede staat.

3-Gewichts regulateur, 1890
Resultaat: 550 EUR

Weens notenhouten pfeifenbarock drie-gewichten regulateur met originele gewichten en slinger. Circa 1890. Afmeting: 137 cm. In goede staat.

Vergulde lyra pendule
Resultaat: 550 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen lyra pendule met later uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

18e Eeuwse A'damse tafelklok
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Amsterdamse palissander tafelklok met noten snijwerk. Uurwerk later. Origineel beschilderde wijzerplaat. T.P. Kroese Amsterdam. 19e Eeuws Frans uurwerk met touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm....

Antieke Friese staartklok met dubbele kap
Resultaat: 425 EUR

Grote antieke Friese dubbelkap staartklok met wekker en dagaanduiding. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 180 cm. In goede staat.

2-Delige Franse console pendule
Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse twee-delige porseleinen console pendule met floraal decor, opgewerkte bloemen en goud decor. Enkele beschadigingen. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmet...

4x Franse kolompendules
Resultaat: 400 EUR

Vier 19e eeuwse Franse kolompendules. Circa 1870. Enkele lichte beschadigingen aan het inlegwerk. Uurwerken vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 - 49 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1850
Resultaat: 390 EUR

19e Eeuwse vergulde Franse bronzen pendule met cupido. Rond 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting:
36 cm. In goede staat.

Franse boulle pendule, 1890
Resultaat: 375 EUR

Kleine antieke Franse rode boulle pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Cloisonne pendule
Resultaat: 300 EUR

Grote oude messing cloisonne tafelklok met volle zuilen en mechanisch uurwerk. eind 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 30 cm. In goede staat.

Empire pendule met marmer
Resultaat: 300 EUR

Carrara marmeren Louis Seize pendule met vuurverguld brons. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafelklok, 1880
Resultaat: 280 EUR

Antieke Franse notenhouten tafelklok met bronzen beslag en getorste zuilen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Wekker met monnik (automaat)
Resultaat: 280 EUR

Zeldzame antieke Franse wekker met automaat. Monnik trekt aan bel. Neo Gotisch. Circa 1890. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Franse jachtklok, 1880
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse pendule, 1870
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse marmeren Franse pendule met adelaar. Rood marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 46 x 25 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule, 1900
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse messing glaspendule met groen onyx. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

Franse porseleinen pendule
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Jacob Petit-stijl Franse porseleinen pendule. Twee-delig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 40 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Antieke wekkerklok, 1900
Resultaat: 240 EUR

Antieke wekkerklok. Circa 1900. Klokkendrager. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 30 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Duitse staande klok, 1920
Resultaat: 230 EUR

Antieke Duitse eikenhouten 3-gewichten staande klok met Westminster speelwerk op acht gongstaven. Circa 1920. Gesigneerd Hamas. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse romantische pendule met jager. Compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Antieke Franse vuurvergulde pendule
Resultaat: 210 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Religieus. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 40 x 27 x 9 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok, 1800
Resultaat: 200 EUR

Antieke iepenhouten Friese staartklok met mechaniek. Zwaan beweegt. Zwaan overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 148 cm. In goede staat.

Antieke Franse portaalklok, 1870
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse notenhouten portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Grote Duitse regulateur
Resultaat: 200 EUR

Grote Duitse notenhouten regulateur met decentrale secondenwijzer en originele kroon. Weekloper-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 137 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok
Resultaat: 200 EUR

Gave antieke Engelse eikenhout met mahonie staande klok. Met intarsia. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden, dag en maandstand. Secondenwijzer mist. Afmeting: H 225 cm. In zeer goede ...

18e Eeuwse Engelse staande klok
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok door Joseph Smith Chester. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden grote wijzers missen. Afmeting: H 225 cm. Verder in goede staat.

Antieke pendule
Resultaat: 200 EUR

Antieke pendule met Lenzkirch uurwerk. Compositie metaal met porselein. Amor beschadigd. 1 Million 140389. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.

2-Gewichten regulateur
Resultaat: 200 EUR

Twee-gewichten regulateur met donkere kast, gedeeltelijk geeboniseerd (versiering). Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers. Grahma remming. Afmeting: 32 x 117 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Franse wekker, 1880
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame 19e eeuwse plated Franse wekker met schommelaar en slagwerk op bel. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antieke reiswekker
Resultaat: 180 EUR

Kleine antieke messing reiswekker met bewerkte metalen wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse pendule
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Franse pendule met onyx en figuur Claire de Lune. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 70 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Boley uurwerkgereedschap
Resultaat: 160 EUR

Boley uurwerkgereedschap. Ponsendoos. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 22 x 14 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok, 1800
Resultaat: 160 EUR

Antieke Engelse eikenhouten met mahonie staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Slinger mist. Mooie kast en gave wijzerplaat. Afmeting: H 212 cm. In zeer goede originele sta...

Antieke Franse pendule, 1860
Resultaat: 160 EUR

Antieke goudkleurige Franse pendule. Circa 1860. Schilderend meisje. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 34 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Gustav Becker regulateur, 1920
Resultaat: 160 EUR

Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Antiek Franse comtoise
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang. Mogelijk maandloper. Compleet met bok, sleutel en vouwslinger. Afmeting: 42 x 25 x 15 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Friese staartklok
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok. Mooie beschildering. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Junghans tafelklok
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok met halfuur-slag. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Engelse pubklok
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Marmeren Louis Seize pendule klokkast
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse marmeren Louis Seize pendule klokkast met vuurvergulde bronzen versieringen. Zonder uurwerk. Voor spillegang horloge. Eén versiering mist. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse boulle klok, 1900
Resultaat: 135 EUR

Antieke Franse boulle klok. Messing met hout. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, zonder slagwerk. Opdraaiveer kapot. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.

Franse comtoise met harpslinger
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met wekker, ankergang en harpslinger. Beschadiging wijzerplaat. Functies niet getest. Afmeting: 44 x 27 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lenzkirch wandklok, 1920
Resultaat: 130 EUR

Notenhouten Lenzkirch wandklok Aug 1 Million Nr. 910792. Circa 1920. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse wandklok, 1900
Resultaat: 130 EUR

Antieke notenhouten Amerikaanse wandklok met halfuur-slag op bel. Circa 1900. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Vroeg 19e eeuws albast Empire klokkenstel met florale decor. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Zonder slagwerk. Behoeft reiniging. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke kalender-reiswekker, 1920
Resultaat: 120 EUR

Antieke kalender-reiswekker. Circa 1920. Defect. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.

Franse comtoise met harpslinger
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Gave wijzerplaat. Afmeting: 43 x 27 x 16 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Compleet met sleutel en harpslinger. Afmeting: 48 x 28 x 17 cm. In goede staat.

Oude mini-reiswekker
Resultaat: 120 EUR

Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule met porselein, 1860
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat en plaquette. Circa 1860. Dekselvaas beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. I...

Antieke Franse jachtklok
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken jachtklok met druivenranken decor en emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 60 x 45 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Duitse tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok met messing. Halfuur-slag op gong. Wijzerplaat craquele. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1920
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met halfuur-slag en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 200 cm. In goede staat.

Charles Dix Franse pendule, 1840
Resultaat: 100 EUR

Charles Dix albasten Neo Gotische Franse pendule zonder slinger. Circa 1840. Beschadigingen. Afmeting: 51 cm. In redelijke staat.

Franse comtoise
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise klok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en ankergang. Figuren bij wijnvat. Afmeting: 38 x 25 x 15 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Weense pendule
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Weense houten pendule met albasten zuilen. Ongereinigd. Wijzerplaat beschadigd. Halfuur-slag op gongspiraal, touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In redelijke staat.

Romantische Franse pendule, 1860
Resultaat: 100 EUR

Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Compositie metaal. Circa 1860. Jager met valk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 x 27 x 9 cm. In goede staat.

Friese stoeltjesklok
Resultaat: 90 EUR

Kleine oude handbeschilderde Friese stoeltjesklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Antieke F.M.S. tafelklok
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse F.M.S. mahonie tafelklok met halfuur-slag op drie gongspiralen. Circa 1900. Afmeting: 41 x 16 x 26 cm. In goede staat.

6x Antieke wekkers
Resultaat: 90 EUR

Zes antieke wekkers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Kleine staande klok
Resultaat: 90 EUR

Kleine notenhouten staande klok. Miniatuur. Met achtdaags-uurwerk, half-uurslag op bel. Pfeilkreuz. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antieke Franse messing tafelklok, 1880
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse messing tafelklok met coupe en emaille cartouches. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Schwarzwalder schilderijklok
Resultaat: 85 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderijklok. Circa 1870. Afmeting: 65 x 30 x 15 cm. In goede staat.

2x Antieke Amerikaanse tafelklokken
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Amerikaanse mahoniehouten tafelklokken. Circa 1900. In werkende staat. Afmeting: 46 - 48 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco mantelklok, 1935
Resultaat: 80 EUR

Duitse wit-geglazuurde keramieken klok met Mercedes uurwerk. Circa 1940. Afmeting: 27 x 32 x 10 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok, 1860
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald klok met vergulding en adelaar. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 34 x 29 x 13 cm. In goede staat.

Friese staartklok, eiken
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 80 EUR

Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.

5x Oude/antieke wekkers
Resultaat: 75 EUR

Vijf oude/antieke reiswekkers. Divers. Vier maal antiek messing. Eén maal metaal, spaarwekker. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Afmeting: 60 x 26 x 16 cm. In goede staat.

Antieke regulateur
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met originele kroon. Circa 1890. Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.

Kleine Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Kleine wortelnoten Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

2x Duitse koekoeksklokken
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Duitse houtgesneden koekoeksklokken. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm. In goede staat.

5x Oude/antieke wekkers
Resultaat: 70 EUR

Vijf oude/antieke reiswekkers. Divers. Drie maal antiek messing. Twee maal bakeliet. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

5x Oude/antieke reiswekkers
Resultaat: 70 EUR

Vijf oude/antieke reiswekkers, waarvan drie maal messing. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -15 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse Franse comtoise
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met wekkerwerk en harpslinger. Afmeting: 42 x 17 x 26 cm. In goede staat.

Franse Brevete bureauklok
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Winterhalder Hofmeier tafelklok, 1870
Resultaat: 70 EUR

Duitse Winterhalder Hofmeier geeboniseerde houten tafelklok met wekker op bel. Circa 1870. Afmeting: 34 x 22 x 13 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met één-daags uurwerk. Beschadigde kast. Niet getest. Afmeting: H 214 cm. In redelijke staat.

Italiaanse porseleinen klok
Resultaat: 60 EUR

Italiaanse porseleinen klok met Romeinse voorstelling. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Friese staart-schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse regulateur, 1910
Resultaat: 60 EUR

Antieke Amerikaanse regulateur met houtintarsia + mahonie. Circa 1910. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Empire klokje
Resultaat: 60 EUR

Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G