43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Kapitale vuurvergulde Empire pendule, 1800 3501
Kapitale vuurvergulde Empire pendule, 1800
Startprijs 3.500 EUR
Vuurvergulde Franse pendule 3502
Vuurvergulde Franse pendule

1.400 EUR

Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880 3503
Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880

1.000 EUR

Antieke Circle Tournant klok, 1880 3504
Antieke Circle Tournant klok, 1880
Startprijs 1.700 EUR
Vuurvergulde Empire pendule 3505
Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.750 EUR
Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw 3506
Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 2.600 EUR
3-Delig pendule stel 3507
3-Delig pendule stel
Startprijs 320 EUR
2-Delige Franse console pendule 3508
2-Delige Franse console pendule

400 EUR

Duitse Gründerzeit staande klok, 1890 3509
Duitse Gründerzeit staande klok, 1890
Startprijs 1.250 EUR
Zeldzaam platelen klokje 1915 3510
Zeldzaam platelen klokje 1915
Startprijs 100 EUR
Vergulde Atmos klok + carry case 3511
Vergulde Atmos klok + carry case

850 EUR

Franse Charles Dix pendule 3512
Franse Charles Dix pendule

700 EUR

19e Eeuwse Franse pendule 3513
19e Eeuwse Franse pendule

650 EUR

18e Eeuwse A'damse tafelklok 3514
18e Eeuwse A'damse tafelklok

500 EUR

Antieke mysterieuze klok 3515
Antieke mysterieuze klok
Startprijs 500 EUR
Franse pendule, 1840 3516
Franse pendule, 1840
Startprijs 325 EUR
3-Gewichts regulateur, 1890 3517
3-Gewichts regulateur, 1890

550 EUR

Franse pendule, 1850 3518
Franse pendule, 1850

390 EUR

18e Eeuwse Louis Seize pendule 3519
18e Eeuwse Louis Seize pendule

1.200 EUR

19e Eeuwse Imari Cartel klok 3520
19e Eeuwse Imari Cartel klok
Startprijs 275 EUR
Imperial pendule met faunen 3521
Imperial pendule met faunen
Startprijs 250 EUR
Klok met Pierrot 3522
Klok met Pierrot
Startprijs 280 EUR
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok 3523
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok

750 EUR

Mooie lyra pendule, 1830 3524
Mooie lyra pendule, 1830

900 EUR