Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke kinder driewielfiets, 1880 3002
Antieke kinder driewielfiets, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6x Trix loks + tenders 3011
6x Trix loks + tenders

Resultaat:

255 EUR

Verkocht
Diverse loks 3013
Diverse loks

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot mechanisch speelgoed (11x) 3000
Lot mechanisch speelgoed (11x)

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Groot lot pluche figuren 3001
Groot lot pluche figuren

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Diverse Loks Märklin 3012
Diverse Loks Märklin

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Speelgoed politie auto 3009
Speelgoed politie auto

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Blikken speelgoedpaard 3003
Blikken speelgoedpaard

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22360 + 22573 3004
2x Trix H0: 22360 + 22573

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Doos diverse wagons/modeltreinen 3019
Doos diverse wagons/modeltreinen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6x Grote teddyberen 3033
6x Grote teddyberen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22537 + 22558 3005
2x Trix H0: 22537 + 22558

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
7x Teddy speelgoeddieren 3034
7x Teddy speelgoeddieren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote rode Ferrari Pocher Testarossa 3007
Grote rode Ferrari Pocher Testarossa

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
20 Schaalmodellen tanks 3040
20 Schaalmodellen tanks

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Groot lot pluche speelgoed 3016
Groot lot pluche speelgoed

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Karl Bub treinset 3023
Karl Bub treinset

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Groot kavel schaalmodellen 3024
Groot kavel schaalmodellen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke poppen 3027
2x Antieke poppen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek houten hobbelpaard, 1900 3031
Antiek houten hobbelpaard, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Oude mohair speelgoedpaarden 3032
2x Oude mohair speelgoedpaarden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x Oude teddyberen 3036
5x Oude teddyberen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7x Oude teddyberen/aap 3038
7x Oude teddyberen/aap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7x Oude teddyberen 3039
7x Oude teddyberen

Resultaat:

50 EUR