Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

 

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
490 Resultaten
Kavel: 2000

17e - 18e Eeuwse geldkist

Resultaat: 1.000 EUR

17e - 18e Eeuwse kleine ijzeren gepolychromeerde geldkist met hengsels voor dubbel slot. Geen slot. Afmeting: 35 x 45 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2001

2x Marmeren zuilen

Resultaat: 400 EUR

Twee grote decoratieve zwart marmeren zuilen in Empire-stijl met bronzen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.


Kavel: 2003

2x Vergulde kandelaren

Resultaat: 550 EUR

Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren. Zes-lichts met ramskoppen en klauwpoten. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.


Kavel: 2004

Groot marmeren tableau

Resultaat: 200 EUR

Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Tijger in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 50 x 2 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

Groot marmeren tableau

Resultaat: 200 EUR

Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Luipaard met springbok in landschap. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.


Kavel: 2007

2x Grote Engelse bestek cassettes, 1900

Resultaat: 1.800 EUR

Twee grote antieke Engelse mahoniehouten bestekhouders. Classicistische vormgeving. Circa: 1900. Afmeting: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 2008

Kapitale antieke Japanse bronzen wandschotel ø 60 cm.

Startprijs 1.450 EUR

Kapitale antieke Japanse bronzen wandschotel met deels vergulding, vogel/floraal decor. Afmeting: ø 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Schwarzwald wand-snijstuk

Startprijs 425 EUR

Groot 19e eeuws notenhouten Schwarzwald wand-snijstuk met jager en gemsen decor. Minimale beschadigingen. Inactieve wormbeval. Afmeting: 78 x 45 x 18 cm. In redelijke/goede staat.


Kavel: 2010

Oud planetarium/lunarium, 1950

Resultaat: 950 EUR

Oud planetarium/lunarium. Geeft de beweging van maan rond de aarde weer. Circa 1950. Schüler Globus Columbus Verlag Berlin-Lichterfelde. Afmeting: 45 x 75 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Art Nouveau kachel

Resultaat: 225 EUR

Antieke geëmailleerde ijzeren Art Nouveau kachel. Circa 1915. Afmeting: 100 x 90 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2012

4x Voor-oorlogse missie spaarpotten

Resultaat: 110 EUR

Vier vooroorlogse missie spaarpotten. Onder andere: Gips, hout, metaal, celluloid. Drie met bewegende figuren na muntinworp (pagode). Eén maal kerk, gips, chips af. Verder goed. Afmeting: 20 - 33 cm. ...


Kavel: 2013

4x Antieke missie-spaarpotten

Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Hollandse missie-spaarpotten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Gips, metaal, Negroïde popje is celluloid. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2014

2x Voor-oorlogs missie spaarpotten

Resultaat: 140 EUR

Twee vooroorlogse gepolychromeerde gipsen missie spaarpotten met bewegend hoofd na muntinworp. Afmeting; 39 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2015

2x Empire-stijl schemerlampen

Resultaat: 325 EUR

Twee vergulde bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met Egyptische kariatiden. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2016

2x Vergulde kandelaren, 1870

Startprijs 300 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Circa 1870. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede staat.


Kavel: 2017

2x Antieke Majolica sierkannen

Resultaat: 100 EUR

Twee kapitale antieke historisme Majolica schenk sierkannen. Circa 1880. Eén met haarlijn. Eén chips bovenrand. Afmeting: H 74 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2018

17e Eeuwse Duitse geldkist

Startprijs 1.100 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2019

2x 19e Eeuwse lijsten

Resultaat: 250 EUR

Twee houtgestoken 19e eeuwse lijsten met olieverfschilderijen. Duitsland. Barok-stijl. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.


Kavel: 2020

2 Grote Japanse cloisonne vazen

Resultaat: 500 EUR

Twee zeer grote Japanse emaille cloisonne vazen met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.


Kavel: 2021

Antieke etagère van gietijzer

Resultaat: 220 EUR

Antieke historisme gietijzeren etagère. Circa 1880. Gemerkt. Afmeting: 52 x 61 x 23 cm. In zeer goede staat!


Kavel: 2022

Zeldzame Eisenloeffel kandelaar, 1915

Resultaat: 50 EUR

Zeldzame messing Eisenloeffel kaarskandelaar. Circa 1915. Afmeting: H 37,6 cm. In goede staat.


Kavel: 2024

Antieke schildpad spiegel

Resultaat: 550 EUR

Vroege antieke geeboniseerde spiegel met schildpad belijmd. Kleine restauraties. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2025

2x Messing tabaksdozen

Startprijs 160 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse messing bewerkte tabaksdozen. Eén maal met florale gravering. Eén maal figuren voorstelling met spreuken. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.


Kavel: 2026

Aziatisch houtsnijwerk, H 118 x B 98 cm.

Startprijs 200 EUR

Groot Aziatisch houtsnijwerk in lijst. Indische olifant met menner in bos. Drie dimensionaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 118 x B 98 cm. In goede staat.