Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Grote Engelse bestek cassettes, 1900 2007
2x Grote Engelse bestek cassettes, 1900

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse geldkist 2000
17e - 18e Eeuwse geldkist

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Oud planetarium/lunarium, 1950 2010
Oud planetarium/lunarium, 1950

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Kist met Pauillac wijn, 1982 2197
Kist met Pauillac wijn, 1982

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2x Snijwerk 2033
2x Snijwerk

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Groot lot chocolade vormen 2054
Groot lot chocolade vormen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Antieke Korinthische zuilen 2115
2x Antieke Korinthische zuilen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Vergulde kandelaren 2003
2x Vergulde kandelaren

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke schildpad spiegel 2024
Antieke schildpad spiegel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2 Grote Japanse cloisonne vazen 2020
2 Grote Japanse cloisonne vazen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Diorama 2039
2x Diorama

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Marmeren zuilen 2001
2x Marmeren zuilen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kerkkandelaar , 19e eeuw 2368
Kerkkandelaar , 19e eeuw

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
2x Empire-stijl schemerlampen 2015
2x Empire-stijl schemerlampen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot blik met reclame 2257
Lot blik met reclame

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse petroleumlampen 2138
2x 19e Eeuwse petroleumlampen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
8x Diverse flessen met port 2194
8x Diverse flessen met port

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuws religieus handwerk 2199
2x 18e Eeuws religieus handwerk

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Antieke koffiemolens 2297
2x Antieke koffiemolens

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Grote 3-delige kristalglazen kratervaas 2454
Grote 3-delige kristalglazen kratervaas

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse lijsten 2019
2x 19e Eeuwse lijsten

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese vazen 2064
2x Grote Chinese vazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Collectie oude kaartspelen 2296
Collectie oude kaartspelen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zonnekoning Sigaren reclame 2405
Zonnekoning Sigaren reclame

Resultaat:

250 EUR