Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Delen Swarovski
Startprijs 75 EUR

Kavel met 6 delen Swarovski kristal: 1x Zwaan groot (010005), 1x Nachtuil (206138), 1x Vlinder groot (010002), 1x Haan mini (014497), 1x Bever zittend (164638) en 1x Uiltje 1995 (188386). Allen in goe...

4 Delen Swarovski
Startprijs 50 EUR

Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Vliegtuig (152111), 1x Kinderwagen (199197), 1x Beagle spelend (172296) en 1x Eekhoorn met noot (011871). Allen in goede staat en met originele dozen.

4 Delen Swarovski
Startprijs 50 EUR

Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Poedel zittend 181317, 1x Kater hoge rug 198241, 1x Beagle Zittend 158418 en 1x Olifant matte staart 015169. Allen in goede staat met originele dozen.

3 Delen Swarovski
Startprijs 25 EUR

Kavel met 3 delen Swarovski: 1x Hond Pluto 010024 (mist foam-verpakking, wel in originele doos), 1x Uil groot 010022 (wenkbrauw afgebroken, los erbij, zonder originele doos), 1x Koala klein 119472-r (...

4 Delen Swarovski
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Vlindervis op koraal (162888), 1x Eend zwemmend (012531), 1x Goudvis mini (202103) en 1x Eendenkuiken (010007). Allen in goede staat met originele dozen.

Swarovski jaarstuk 1992, walvissen
Resultaat: 50 EUR

Swarovski jaarstuk 1992, walvissen (164614) uit de trilogie "Moeder en Kind", uitgevoerd in helder kristal. ca. 11cm., in goede staat met originele doos.

2x Antieke mondgeblazen vazen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke mondgeblazen vazen. Eén maal urn-vormig vaasje met goud decor, diverse putti, 19e eeuw. Eén maal trompet-vormige vaas met wit emaille decor. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.

3x Oud kristal
Resultaat: 50 EUR

Drie maal oud kristal. 20e Eeuw. Twee stopkaraffen + dekselschaal. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.

2x Antieke kristallen coupes
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke kristallen coupes. Circa 1900. Afmeting: 14 x 17,5 cm ø. In goede staat.

2x Copier Leerdam cactuspotten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote geel/groene Copier Leerdam glazen cactuspotten. Circa 1930. Haarlijnen. Afmeting: ø 10 x ø 13 cm. In redelijke staat.

Copier Leerdam vaas
Resultaat: 50 EUR

Copier Leerdam glazen vaas met dikke bovenrand. Uit 1938. Dikwandig + bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 10,5 ø cm. In goede staat.

Copier Leerdam schaal
Startprijs 60 EUR

Copier Leerdam groen gemarmerde glazen schaal. Fabriek Leerdam. Ontwerp Copier. Andries Dirks. 1935 - 1940. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 22,5 cm ø. In goede staat.

Antieke glazen theedoos
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse blauw-glazen theedoos met messing slot. Geen sleutel. Chip bodemrand. Afmeting: 12 x 10 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil dekseldoos met vlinder
Startprijs 150 EUR

Glazen Jugendstil dekseldoos met opgewerkte bloemen en verguld messing deksel met bovenop een vlinder. Circa 1915. Afmeting: 18 x ø 13 cm. In goede staat.

Antieke Loetz vaas, 1915
Resultaat: 150 EUR

Antieke glazen Loetz knobbelvaas met iriserend glas en bruin-kleurige verlopen motieven. Afmeting: 32 x ø 13 cm. In goede staat.

2x Antiek kristal
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek kristal. 19e Eeuw. Eén maal tazza. Eén zware ruitgeslepen schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.

Antieke vrijmetselaars bokaal
Resultaat: 200 EUR

Antieke kristalglazen vrijmetselaars bokaal met citadellen. Afmeting: 16 x ø 11 cm. In goede staat.

2x Swarovski: Dolfijn + Hengst
Resultaat: 55 EUR

Twee delen Swarovski kristal: 1x Dolfijn op golf (190365), uitgevoerd in glad gefactteerd kristal ca. 9,5x9,5cm. en 1x Witte Hengst (174958), uitgevoerd in helder kristal met matte manen. ca. 11cm. Be...

Swarovski Hert (247963)
Resultaat: 60 EUR

Swarovski kristallen hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten, zwarte neus en ogen. ca. 9x8,5cm. In goede staat met originele doos.

Swarovksi Pegasus, jaarstuk 1998
Resultaat: 50 EUR

Swarovksi jaarstuk 1998 Pegasus met bijbehorende sokkel, uitgevoerd in helder kristal met matte manen, staart en ogen. ca. 12x15cm. In goede staat met originele doos en certificaat.

Swarovski jaarstuk 1993, olifant 169970
Resultaat: 200 EUR

Swarovski jaarstuk 1993, olifant (169970) uit de trilogie "Inspiratie Afrika", uitgevoerd en helder kristal met matte slagtanden ca. 11cm. In goede staat met originele doos

4x 18e Eeuwse Barok glazen
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse grote Barok glazen met sterren geëtst. Afmeting: 16 x 8,3 cm ø. In goede staat.

2x Glaxzen vazen (Loetz?)
Resultaat: 150 EUR

Twee glazen vazen met vergulde messing monturen. Mondgeblazen. Iriserend glas. Loetz? Circa 1890. Afmeting: 16 x 17 x 10 cm ø. In goede staat.

Glazen Leerdam Unica schaal
Startprijs 100 EUR

Zeldzame Leerdam Unica schaal. Ontwerp Pavel Mikulay 1999. Afmeting: 8,5 x ø 7,2 cm. In goede staat.