Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

 

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
64 Resultaten
Kavel: 5504

Swarovski jaarstuk 1993, olifant 169970

Resultaat: 200 EUR

Swarovski jaarstuk 1993, olifant (169970) uit de trilogie "Inspiratie Afrika", uitgevoerd en helder kristal met matte slagtanden ca. 11cm. In goede staat met originele doos


Kavel: 5508

Antieke vrijmetselaars bokaal

Resultaat: 200 EUR

Antieke kristalglazen vrijmetselaars bokaal met citadellen. Afmeting: 16 x ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5555

Antieke Jugendstil glazen vaas, 1915

Resultaat: 200 EUR

Antieke Jugendstil vaas. Circa 1915. Dikwandig met gouden bovenrand. Bohemen? Afmeting: 13 x ø 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

2x Glaxzen vazen (Loetz?)

Resultaat: 150 EUR

Twee glazen vazen met vergulde messing monturen. Mondgeblazen. Iriserend glas. Loetz? Circa 1890. Afmeting: 16 x 17 x 10 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5510

Antieke Loetz vaas, 1915

Resultaat: 150 EUR

Antieke glazen Loetz knobbelvaas met iriserend glas en bruin-kleurige verlopen motieven. Afmeting: 32 x ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5540

2x Antieke glazen vazen

Resultaat: 150 EUR

Twee grote antieke cassis-kleurige glazen vazen met goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 34 x ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5599

Glazen vaas naar Gustav Klimt

Resultaat: 150 EUR

Glazen vaas naar Gustav Klimt. 'De vervulling'. Tweede helft 20e eeuw. Goebel. Vierkante vaas van helder glas met polychrome/goud decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5541

2-Delig kristallen tafelstuk

Resultaat: 125 EUR

Groot twee-delig kristallen tafelstuk met ruitslijpsel. 20e Eeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 39 cm. In goede staat.


Kavel: 5531

Glazen stier

Resultaat: 120 EUR

Groot glazen stier met goudfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

2x Antieke kristallen coupes

Resultaat: 110 EUR

Twee antieke kristallen coupes. Circa 1900. Afmeting: 14 x 17,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5558

Set glasfusing pompoenen

Resultaat: 110 EUR

Twee moderne glasfusing glazen pompoenen. Kleur: blauw/groen. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x ø 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

4x 18e Eeuwse Barok glazen

Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse grote Barok glazen met sterren geëtst. Afmeting: 16 x 8,3 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5547

50er Jaren glas-in-lood venster

Resultaat: 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 5560

50er Jaren glas-in-lood venster

Resultaat: 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 5598

50er Jaren glas-in-lood venster

Resultaat: 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 5577

7x Antieke Roemers met spreuk

Resultaat: 90 EUR

Zeven stuks antieke Duitse glazen. Roemers met diverse spreuken, emaille decor. Circa 1900. Eén stam gerepareerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5539

Antieke limonade set, 1920

Resultaat: 70 EUR

Antieke beschilderde glazen limonade set. Mondgeblazen. Circa 1920. Afmeting: 11- 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5568

2x Antieke odeurflacons

Resultaat: 70 EUR

Twee antieke odeurflacons. Eén maal antieke geribbelde blauw-glazen odeurflacon met origineel etiket en vergulde schroefdop. Eén maal antiek geslepen groen-glazen odeurflacon met vergulde schroefdop. ...


Kavel: 5570

Taartschaal op voet

Resultaat: 70 EUR

Grote kristalglazen taartschaal op hoge voet. 20e Eeuw. Afmeting: 26,5 x ø 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5571

2x Glazen Carl Faberge kandelaren

Resultaat: 70 EUR

Twee Carl Faberge kristalglazen gesatineerde kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5506

Swarovski Hert (247963)

Resultaat: 60 EUR

Swarovski kristallen hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten, zwarte neus en ogen. ca. 9x8,5cm. In goede staat met originele doos.


Kavel: 5512

Antieke glazen theedoos

Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse blauw-glazen theedoos met messing slot. Geen sleutel. Chip bodemrand. Afmeting: 12 x 10 x 8 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5527

Lot waaierkristal (5x)

Resultaat: 60 EUR

Vijf maal antiek kristal. Bestaande uit: Eén zes-delige waaierkristallen menage + vier stopkaraffen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.


Kavel: 5538

5x Kunstglas, divers

Resultaat: 60 EUR

Vijf maal diverse blauwe kunstglazen vazen et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 39 cm. In goede staat.