Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

 

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
64 Resultaten
Kavel: 5504

Swarovski jaarstuk 1993, olifant 169970

Resultaat: 200 EUR

Swarovski jaarstuk 1993, olifant (169970) uit de trilogie "Inspiratie Afrika", uitgevoerd en helder kristal met matte slagtanden ca. 11cm. In goede staat met originele doos


Kavel: 5508

Antieke vrijmetselaars bokaal

Resultaat: 200 EUR

Antieke kristalglazen vrijmetselaars bokaal met citadellen. Afmeting: 16 x ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5555

Antieke Jugendstil glazen vaas, 1915

Resultaat: 200 EUR

Antieke Jugendstil vaas. Circa 1915. Dikwandig met gouden bovenrand. Bohemen? Afmeting: 13 x ø 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

2x Glaxzen vazen (Loetz?)

Resultaat: 150 EUR

Twee glazen vazen met vergulde messing monturen. Mondgeblazen. Iriserend glas. Loetz? Circa 1890. Afmeting: 16 x 17 x 10 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5510

Antieke Loetz vaas, 1915

Resultaat: 150 EUR

Antieke glazen Loetz knobbelvaas met iriserend glas en bruin-kleurige verlopen motieven. Afmeting: 32 x ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5540

2x Antieke glazen vazen

Resultaat: 150 EUR

Twee grote antieke cassis-kleurige glazen vazen met goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 34 x ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5599

Glazen vaas naar Gustav Klimt

Resultaat: 150 EUR

Glazen vaas naar Gustav Klimt. 'De vervulling'. Tweede helft 20e eeuw. Goebel. Vierkante vaas van helder glas met polychrome/goud decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5541

2-Delig kristallen tafelstuk

Resultaat: 125 EUR

Groot twee-delig kristallen tafelstuk met ruitslijpsel. 20e Eeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 39 cm. In goede staat.


Kavel: 5531

Glazen stier

Resultaat: 120 EUR

Groot glazen stier met goudfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

2x Antieke kristallen coupes

Resultaat: 110 EUR

Twee antieke kristallen coupes. Circa 1900. Afmeting: 14 x 17,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5558

Set glasfusing pompoenen

Resultaat: 110 EUR

Twee moderne glasfusing glazen pompoenen. Kleur: blauw/groen. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x ø 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

4x 18e Eeuwse Barok glazen

Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse grote Barok glazen met sterren geëtst. Afmeting: 16 x 8,3 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5547

50er Jaren glas-in-lood venster

Resultaat: 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 5560

50er Jaren glas-in-lood venster

Resultaat: 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 5598

50er Jaren glas-in-lood venster

Resultaat: 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 5577

7x Antieke Roemers met spreuk

Resultaat: 90 EUR

Zeven stuks antieke Duitse glazen. Roemers met diverse spreuken, emaille decor. Circa 1900. Eén stam gerepareerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5539

Antieke limonade set, 1920

Resultaat: 70 EUR

Antieke beschilderde glazen limonade set. Mondgeblazen. Circa 1920. Afmeting: 11- 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5568

2x Antieke odeurflacons

Resultaat: 70 EUR

Twee antieke odeurflacons. Eén maal antieke geribbelde blauw-glazen odeurflacon met origineel etiket en vergulde schroefdop. Eén maal antiek geslepen groen-glazen odeurflacon met vergulde schroefdop. ...


Kavel: 5570

Taartschaal op voet

Resultaat: 70 EUR

Grote kristalglazen taartschaal op hoge voet. 20e Eeuw. Afmeting: 26,5 x ø 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5571

2x Glazen Carl Faberge kandelaren

Resultaat: 70 EUR

Twee Carl Faberge kristalglazen gesatineerde kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5506

Swarovski Hert (247963)

Resultaat: 60 EUR

Swarovski kristallen hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten, zwarte neus en ogen. ca. 9x8,5cm. In goede staat met originele doos.


Kavel: 5512

Antieke glazen theedoos

Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse blauw-glazen theedoos met messing slot. Geen sleutel. Chip bodemrand. Afmeting: 12 x 10 x 8 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5527

Lot waaierkristal (5x)

Resultaat: 60 EUR

Vijf maal antiek kristal. Bestaande uit: Eén zes-delige waaierkristallen menage + vier stopkaraffen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.


Kavel: 5538

5x Kunstglas, divers

Resultaat: 60 EUR

Vijf maal diverse blauwe kunstglazen vazen et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 39 cm. In goede staat.


Kavel: 5545

Grote moderne glazen fruitschaal

Resultaat: 60 EUR

Grote moderne glazen fruitschaal. Buitenkant oranje-rood, binnenkant blauw-groen. Afmeting: 31 x ø 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5548

Lot Copier glas (6x)

Resultaat: 60 EUR

Zes maal antiek Copier glas. 30-er Jaren. Onder andere: Cactus potjes, tablet, drie potjes. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5551

Grote kunstglazen vaas

Resultaat: 60 EUR

Grote flesvormige kunstglazen vaas met noppen. Aardetinten. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.


Kavel: 5552

Grote kunstglazen vaas

Resultaat: 60 EUR

Grote kunstglazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.


Kavel: 5554

Set geslepen wijnkaraffen

Resultaat: 60 EUR

Twee geslepen kristalglazen wijnkaraffen. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 x ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5557

Grote kunstglazen vaas

Resultaat: 60 EUR

Grote kunstglazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Kavel: 5561

Kunstglazen schaal

Resultaat: 60 EUR

Grote kunstglazen glasfusing schaal met diverse kleuren en zilver. Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x ø 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5564

Set geslepen dekselcoupes

Resultaat: 60 EUR

Twee grote kristalglazen dekselcoupes in Louis Seize-stijl. Met facet slijpsel en mattering. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5569

Kristalglazen fruitschaal op voet

Resultaat: 60 EUR

Schuitvormige kristalglazen fruitschaal op voet. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5574

Set moderne vazen

Resultaat: 60 EUR

Twee moderne glazen vazen met pompoenen. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5576

5x Oude/antieke kristallen karaffen

Resultaat: 60 EUR

Vijf oude/antieke kristallen stopkaraffen. Divers. Afmeting: H 22 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5507

2x Swarovski: Dolfijn + Hengst

Resultaat: 55 EUR

Twee delen Swarovski kristal: 1x Dolfijn op golf (190365), uitgevoerd in glad gefactteerd kristal ca. 9,5x9,5cm. en 1x Witte Hengst (174958), uitgevoerd in helder kristal met matte manen. ca. 11cm. Be...


Kavel: 5550

Glazen pelikaan op basement

Resultaat: 55 EUR

Murano-stijl kunstglazen pelikaan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

Swarovksi Pegasus, jaarstuk 1998

Resultaat: 50 EUR

Swarovksi jaarstuk 1998 Pegasus met bijbehorende sokkel, uitgevoerd in helder kristal met matte manen, staart en ogen. ca. 12x15cm. In goede staat met originele doos en certificaat.


Kavel: 5514

Copier Leerdam vaas

Resultaat: 50 EUR

Copier Leerdam glazen vaas met dikke bovenrand. Uit 1938. Dikwandig + bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 10,5 ø cm. In goede staat.


Kavel: 5515

2x Copier Leerdam cactuspotten

Resultaat: 50 EUR

Twee grote geel/groene Copier Leerdam glazen cactuspotten. Circa 1930. Haarlijnen. Afmeting: ø 10 x ø 13 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5517

3x Oud kristal

Resultaat: 50 EUR

Drie maal oud kristal. 20e Eeuw. Twee stopkaraffen + dekselschaal. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5520

Swarovski jaarstuk 1992, walvissen

Resultaat: 50 EUR

Swarovski jaarstuk 1992, walvissen (164614) uit de trilogie "Moeder en Kind", uitgevoerd in helder kristal. ca. 11cm., in goede staat met originele doos.


Kavel: 5521

4 Delen Swarovski

Resultaat: 50 EUR

Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Vlindervis op koraal (162888), 1x Eend zwemmend (012531), 1x Goudvis mini (202103) en 1x Eendenkuiken (010007). Allen in goede staat met originele dozen.


Kavel: 5533

Antieke kristalglazen vaas, 1930

Resultaat: 50 EUR

Grote antieke octagonale kristalglazen vaas. Ongesigneerd. Circa 1930. Afmeting: 25 x 15 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5553

Glazen kunstobject, Paardenhoofd

Resultaat: 50 EUR

Glazen kunstobject met goudfusing. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 5566

Kunstglazen vaas met gezicht

Resultaat: 50 EUR

Kunstglazen vaas met vrouwelijk gezicht. Rode lippen + wimpers. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5567

2-Delige odeurflacon

Resultaat: 50 EUR

Bijzondere tien-vlaks geslepen twee-delige blauw-glazen odeurflacon. Voorzien van een verguld montuur met doppen, compleet met geslepen binnenstopjes. Afmeting: 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5572

Glazen glasfusing stier

Resultaat: 50 EUR

Glazen glasfusing stier. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 35 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5573

6x Boheemse wijnglazen

Resultaat: 50 EUR

Set van zes gekleurde facet geslepen Boheems kristallen wijnglazen. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5591

3x Glaswerk, divers

Resultaat: 50 EUR

Drie maal glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Murano, eend en clown. Eén glazen zeilboot. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5581

2x Swarovski: Dolfijn en Hengst

Resultaat: 45 EUR

Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...


Kavel: 5584

Swarovski druiventros 011864

Resultaat: 45 EUR

Swarovski "Druiventros Goud Europees" (011864). De stam is zilver- en de bladeren goudkleurig. 23 druiven van 20 mm doorsnede. Alle druiven zijn helder en gefacetteerd. Deze druiventros was deel van h...


Kavel: 5526

Karafset op dienblad

Resultaat: 40 EUR

Mooie kristallen karafset met zes floraal geëtste glazen + spiegeltablet met plated bewerkte handgrepen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5549

Kunstglazen vis op basement

Resultaat: 40 EUR

Kunstglazen vis op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5583

2x Swarovski: 238985 + 207886

Resultaat: 40 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Crystal Planet (238985) waarop een vredesduifje met metalen lauwertakje staat, geheel staand op aluminiumkleurige display. H.: 12cm. en 1x Juwelendoosje (207886), uitgevoerd i...


Kavel: 5579

3x Opaline glazen vazen

Resultaat: 35 EUR

Drie delig antiek opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met vogels en bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.


Kavel: 5580

Lot oud/antiek glas/kristal

Resultaat: 35 EUR

Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5582

2x Swarovski: 235045 + 207549

Resultaat: 35 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Hertje (235045), uitgevoerd in gefacetteerd kristal met gladde poten en zwarte neus H.: 6,3cm. en 1x wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen staart ca. ...


Kavel: 5588

3x Swarovski met schade

Resultaat: 35 EUR

Drie delen Swarovski in originele dozen met (lichte) schade: 2x rendier (214821), uitgevoerd in helder kristal (zonder spiegel). Beide een deel van het gewei afgebroken maar wel erbij, verder in goede...


Kavel: 5593

Antiek opaline kaststel, 1900

Resultaat: 35 EUR

Antiek drie-delig blauw opaline glazen kaststel met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5585

3x Swarovski: 181317, 247759 en 013916

Resultaat: 30 EUR

Drie delen Swarovski: 1x Poedel zittend (181317), uitgevoerd in helder kristal met matte poten, tong en deel van de staart H.: 4,4cm., 1x Tafelbel klein (013916), uitgevoerd in helder kristal met drie...


Kavel: 5594

2x Oud/antiek kristal

Resultaat: 30 EUR

Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Beschuitbus met onderschaal + amandel-vormige schaal. Chips. Afmeting: 20 - 24 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5596

3x Oud/antiek glaswerk

Resultaat: 25 EUR

Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5597

Antieke gegraveerde fles 1888

Resultaat: 10 EUR

Antieke Hollandse gegraveerde fles. Anno 1888. Met kroon, molen, haan, zon, zwaan, reiger, ballon, hond, medaillon. Eén chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.