Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote moderne glazen fruitschaal
Resultaat: 60 EUR

Grote moderne glazen fruitschaal. Buitenkant oranje-rood, binnenkant blauw-groen. Afmeting: 31 x ø 40 cm. In goede staat.

Lot Copier glas (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes maal antiek Copier glas. 30-er Jaren. Onder andere: Cactus potjes, tablet, drie potjes. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.

Grote kunstglazen vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote flesvormige kunstglazen vaas met noppen. Aardetinten. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Grote kunstglazen vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote kunstglazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Set geslepen wijnkaraffen
Resultaat: 60 EUR

Twee geslepen kristalglazen wijnkaraffen. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 x ø 13 cm. In goede staat.

Grote kunstglazen vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote kunstglazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Kunstglazen schaal
Resultaat: 60 EUR

Grote kunstglazen glasfusing schaal met diverse kleuren en zilver. Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x ø 43 cm. In goede staat.

Set geslepen dekselcoupes
Resultaat: 60 EUR

Twee grote kristalglazen dekselcoupes in Louis Seize-stijl. Met facet slijpsel en mattering. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 19 cm. In goede staat.

Kristalglazen fruitschaal op voet
Resultaat: 60 EUR

Schuitvormige kristalglazen fruitschaal op voet. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Set moderne vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee moderne glazen vazen met pompoenen. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

5x Oude/antieke kristallen karaffen
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude/antieke kristallen stopkaraffen. Divers. Afmeting: H 22 - 32 cm. In goede staat.

2x Swarovski: Dolfijn + Hengst
Resultaat: 55 EUR

Twee delen Swarovski kristal: 1x Dolfijn op golf (190365), uitgevoerd in glad gefactteerd kristal ca. 9,5x9,5cm. en 1x Witte Hengst (174958), uitgevoerd in helder kristal met matte manen. ca. 11cm. Be...

Glazen pelikaan op basement
Resultaat: 55 EUR

Murano-stijl kunstglazen pelikaan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Swarovksi Pegasus, jaarstuk 1998
Resultaat: 50 EUR

Swarovksi jaarstuk 1998 Pegasus met bijbehorende sokkel, uitgevoerd in helder kristal met matte manen, staart en ogen. ca. 12x15cm. In goede staat met originele doos en certificaat.

Copier Leerdam vaas
Resultaat: 50 EUR

Copier Leerdam glazen vaas met dikke bovenrand. Uit 1938. Dikwandig + bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 10,5 ø cm. In goede staat.

2x Copier Leerdam cactuspotten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote geel/groene Copier Leerdam glazen cactuspotten. Circa 1930. Haarlijnen. Afmeting: ø 10 x ø 13 cm. In redelijke staat.

3x Oud kristal
Resultaat: 50 EUR

Drie maal oud kristal. 20e Eeuw. Twee stopkaraffen + dekselschaal. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.

Swarovski jaarstuk 1992, walvissen
Resultaat: 50 EUR

Swarovski jaarstuk 1992, walvissen (164614) uit de trilogie "Moeder en Kind", uitgevoerd in helder kristal. ca. 11cm., in goede staat met originele doos.

4 Delen Swarovski
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Vlindervis op koraal (162888), 1x Eend zwemmend (012531), 1x Goudvis mini (202103) en 1x Eendenkuiken (010007). Allen in goede staat met originele dozen.

Antieke kristalglazen vaas, 1930
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke octagonale kristalglazen vaas. Ongesigneerd. Circa 1930. Afmeting: 25 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Glazen kunstobject, Paardenhoofd
Resultaat: 50 EUR

Glazen kunstobject met goudfusing. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Kunstglazen vaas met gezicht
Resultaat: 50 EUR

Kunstglazen vaas met vrouwelijk gezicht. Rode lippen + wimpers. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2-Delige odeurflacon
Resultaat: 50 EUR

Bijzondere tien-vlaks geslepen twee-delige blauw-glazen odeurflacon. Voorzien van een verguld montuur met doppen, compleet met geslepen binnenstopjes. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Glazen glasfusing stier
Resultaat: 50 EUR

Glazen glasfusing stier. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 35 x 8 cm. In goede staat.