Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Oude Franse glazen vazen
Startprijs 180 EUR

Twee oude Franse glazen vazen. Gesigneerd Legras. Met landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Glazen Leerdam Unica schaal
Startprijs 100 EUR

Zeldzame Leerdam Unica schaal. Ontwerp Pavel Mikulay 1999. Afmeting: 8,5 x ø 7,2 cm. In goede staat.

2x Glaxzen vazen (Loetz?)
Resultaat: 150 EUR

Twee glazen vazen met vergulde messing monturen. Mondgeblazen. Iriserend glas. Loetz? Circa 1890. Afmeting: 16 x 17 x 10 cm ø. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Barok glazen
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse grote Barok glazen met sterren geëtst. Afmeting: 16 x 8,3 cm ø. In goede staat.

Swarovski jaarstuk 1993, olifant 169970
Resultaat: 200 EUR

Swarovski jaarstuk 1993, olifant (169970) uit de trilogie "Inspiratie Afrika", uitgevoerd en helder kristal met matte slagtanden ca. 11cm. In goede staat met originele doos

Swarovksi Pegasus, jaarstuk 1998
Resultaat: 50 EUR

Swarovksi jaarstuk 1998 Pegasus met bijbehorende sokkel, uitgevoerd in helder kristal met matte manen, staart en ogen. ca. 12x15cm. In goede staat met originele doos en certificaat.

Swarovski Hert (247963)
Resultaat: 60 EUR

Swarovski kristallen hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten, zwarte neus en ogen. ca. 9x8,5cm. In goede staat met originele doos.

2x Swarovski: Dolfijn + Hengst
Resultaat: 55 EUR

Twee delen Swarovski kristal: 1x Dolfijn op golf (190365), uitgevoerd in glad gefactteerd kristal ca. 9,5x9,5cm. en 1x Witte Hengst (174958), uitgevoerd in helder kristal met matte manen. ca. 11cm. Be...

Antieke vrijmetselaars bokaal
Resultaat: 200 EUR

Antieke kristalglazen vrijmetselaars bokaal met citadellen. Afmeting: 16 x ø 11 cm. In goede staat.

2x Antiek kristal
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek kristal. 19e Eeuw. Eén maal tazza. Eén zware ruitgeslepen schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.

Antieke Loetz vaas, 1915
Resultaat: 150 EUR

Antieke glazen Loetz knobbelvaas met iriserend glas en bruin-kleurige verlopen motieven. Afmeting: 32 x ø 13 cm. In goede staat.

Jugendstil dekseldoos met vlinder
Startprijs 150 EUR

Glazen Jugendstil dekseldoos met opgewerkte bloemen en verguld messing deksel met bovenop een vlinder. Circa 1915. Afmeting: 18 x ø 13 cm. In goede staat.

Antieke glazen theedoos
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse blauw-glazen theedoos met messing slot. Geen sleutel. Chip bodemrand. Afmeting: 12 x 10 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Copier Leerdam schaal
Startprijs 60 EUR

Copier Leerdam groen gemarmerde glazen schaal. Fabriek Leerdam. Ontwerp Copier. Andries Dirks. 1935 - 1940. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 22,5 cm ø. In goede staat.

Copier Leerdam vaas
Resultaat: 50 EUR

Copier Leerdam glazen vaas met dikke bovenrand. Uit 1938. Dikwandig + bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 10,5 ø cm. In goede staat.

2x Copier Leerdam cactuspotten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote geel/groene Copier Leerdam glazen cactuspotten. Circa 1930. Haarlijnen. Afmeting: ø 10 x ø 13 cm. In redelijke staat.

2x Antieke kristallen coupes
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke kristallen coupes. Circa 1900. Afmeting: 14 x 17,5 cm ø. In goede staat.

3x Oud kristal
Resultaat: 50 EUR

Drie maal oud kristal. 20e Eeuw. Twee stopkaraffen + dekselschaal. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.

2x Antieke mondgeblazen vazen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke mondgeblazen vazen. Eén maal urn-vormig vaasje met goud decor, diverse putti, 19e eeuw. Eén maal trompet-vormige vaas met wit emaille decor. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.

Swarovski jaarstuk 1992, walvissen
Resultaat: 50 EUR

Swarovski jaarstuk 1992, walvissen (164614) uit de trilogie "Moeder en Kind", uitgevoerd in helder kristal. ca. 11cm., in goede staat met originele doos.

4 Delen Swarovski
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Vlindervis op koraal (162888), 1x Eend zwemmend (012531), 1x Goudvis mini (202103) en 1x Eendenkuiken (010007). Allen in goede staat met originele dozen.

3 Delen Swarovski
Startprijs 25 EUR

Kavel met 3 delen Swarovski: 1x Hond Pluto 010024 (mist foam-verpakking, wel in originele doos), 1x Uil groot 010022 (wenkbrauw afgebroken, los erbij, zonder originele doos), 1x Koala klein 119472-r (...

4 Delen Swarovski
Startprijs 50 EUR

Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Poedel zittend 181317, 1x Kater hoge rug 198241, 1x Beagle Zittend 158418 en 1x Olifant matte staart 015169. Allen in goede staat met originele dozen.

4 Delen Swarovski
Startprijs 50 EUR

Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Vliegtuig (152111), 1x Kinderwagen (199197), 1x Beagle spelend (172296) en 1x Eekhoorn met noot (011871). Allen in goede staat en met originele dozen.

6 Delen Swarovski
Startprijs 75 EUR

Kavel met 6 delen Swarovski kristal: 1x Zwaan groot (010005), 1x Nachtuil (206138), 1x Vlinder groot (010002), 1x Haan mini (014497), 1x Bever zittend (164638) en 1x Uiltje 1995 (188386). Allen in goe...

Karafset op dienblad
Resultaat: 40 EUR

Mooie kristallen karafset met zes floraal geëtste glazen + spiegeltablet met plated bewerkte handgrepen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 19 cm. In goede staat.

Lot waaierkristal (5x)
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal antiek kristal. Bestaande uit: Eén zes-delige waaierkristallen menage + vier stopkaraffen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek kristal (8x)
Startprijs 50 EUR

Acht maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Drie vazen, één stolp, twee vazen met zilveren rand, zout en peper set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

Lot waaierkristal (10x)
Startprijs 50 EUR

Lot waaierkristal. Diverse oude/antieke waaierkristal vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.

3x Murano asbakken
Startprijs 30 EUR

Drie oude Murano glazen asbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

Glazen stier
Resultaat: 120 EUR

Groot glazen stier met goudfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 17 cm. In goede staat.

2x Kristallen karaffen
Startprijs 30 EUR

Twee facet geslepen kristallen karaffen. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 - 39 cm. In goede staat.

Antieke kristalglazen vaas, 1930
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke octagonale kristalglazen vaas. Ongesigneerd. Circa 1930. Afmeting: 25 x 15 x 15 cm. In goede staat.

5x Skandinavische vazen
Startprijs 50 EUR

Vijf Scandinavische glazen vazen. Enkele gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 26 cm. In goede staat.

3x Antiek Boheems glaswerk
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek Boheems glaswerk. Robijnrood. Bestaande uit: Grote vaas met druiven decor. Karaf, geen stop. Karaf meanderend, latere stop. Eén chip. Afmeting: 24 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Boheems glaswerk
Startprijs 65 EUR

Grote antieke robijnrode Boheemse schaal met matte graveringen. Circa 1900. Chip. Afmeting: 20 x ø 27 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Boheemse karaf
Startprijs 60 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Boheemse glazen karaf met goud decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

5x Kunstglas, divers
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal diverse blauwe kunstglazen vazen et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 39 cm. In goede staat.

Antieke limonade set, 1920
Resultaat: 70 EUR

Antieke beschilderde glazen limonade set. Mondgeblazen. Circa 1920. Afmeting: 11- 20 cm. In goede staat.

2x Antieke glazen vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee grote antieke cassis-kleurige glazen vazen met goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 34 x ø 14 cm. In goede staat.

2-Delig kristallen tafelstuk
Resultaat: 125 EUR

Groot twee-delig kristallen tafelstuk met ruitslijpsel. 20e Eeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 39 cm. In goede staat.

Oude Franse Lalique vaas
Startprijs 100 EUR

Oude Franse Lalique kristallen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Antieke menage set, 1900
Startprijs 90 EUR

Antieke plated acht-delige menage set met kristallen flacons. Circa 1900. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.

Glazen kunstobject, Twee verliefde olifanten
Startprijs 50 EUR

Glazen kunstobject. Twee verliefde olifanten. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Grote moderne glazen fruitschaal
Resultaat: 60 EUR

Grote moderne glazen fruitschaal. Buitenkant oranje-rood, binnenkant blauw-groen. Afmeting: 31 x ø 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse E. Gallé vaas
Startprijs 550 EUR

Antieke Franse Emile Gallé vaas. 1846 - 1904. Met floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

50er Jaren glas-in-lood venster
Resultaat: 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

Lot Copier glas (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes maal antiek Copier glas. 30-er Jaren. Onder andere: Cactus potjes, tablet, drie potjes. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.

Kunstglazen vis op basement
Resultaat: 40 EUR

Kunstglazen vis op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Glazen pelikaan op basement
Resultaat: 55 EUR

Murano-stijl kunstglazen pelikaan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Grote kunstglazen vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote flesvormige kunstglazen vaas met noppen. Aardetinten. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Grote kunstglazen vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote kunstglazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Glazen kunstobject, Paardenhoofd
Resultaat: 50 EUR

Glazen kunstobject met goudfusing. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Set geslepen wijnkaraffen
Resultaat: 60 EUR

Twee geslepen kristalglazen wijnkaraffen. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 x ø 13 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil glazen vaas, 1915
Resultaat: 200 EUR

Antieke Jugendstil vaas. Circa 1915. Dikwandig met gouden bovenrand. Bohemen? Afmeting: 13 x ø 8 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws glaswerk
Startprijs 90 EUR

Twee maal 18e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Muizenfles met fraaie gematteerde graveringen, onder andere vliegende vogel boven brandend hart = brandende liefde. Mogelijk een huwelijkscadeau, voorzien ...

Grote kunstglazen vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote kunstglazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Set glasfusing pompoenen
Resultaat: 110 EUR

Twee moderne glasfusing glazen pompoenen. Kleur: blauw/groen. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x ø 16 cm. In goede staat.

Antieke spuugfles
Startprijs 50 EUR

Bijzondere antieke blauw-glazen spuugfles met twee schroefdoppen. Afmeting: 8 x 11 cm. In goede staat.

50er Jaren glas-in-lood venster
Resultaat: 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

Kunstglazen schaal
Resultaat: 60 EUR

Grote kunstglazen glasfusing schaal met diverse kleuren en zilver. Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x ø 43 cm. In goede staat.

Kunstglazen schaal
Startprijs 50 EUR

Grote kunstglazen schaal met plooien, goud fusing + diverse kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x ø 40 cm. In goede staat.

Zware kristalglazen gembercoupe
Startprijs 100 EUR

Zware kristalglazen gembercoupe. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Set geslepen dekselcoupes
Resultaat: 60 EUR

Twee grote kristalglazen dekselcoupes in Louis Seize-stijl. Met facet slijpsel en mattering. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 19 cm. In goede staat.

2x Kristallen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee kristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Kunstglazen vaas met gezicht
Resultaat: 50 EUR

Kunstglazen vaas met vrouwelijk gezicht. Rode lippen + wimpers. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2-Delige odeurflacon
Resultaat: 50 EUR

Bijzondere tien-vlaks geslepen twee-delige blauw-glazen odeurflacon. Voorzien van een verguld montuur met doppen, compleet met geslepen binnenstopjes. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

2x Antieke odeurflacons
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke odeurflacons. Eén maal antieke geribbelde blauw-glazen odeurflacon met origineel etiket en vergulde schroefdop. Eén maal antiek geslepen groen-glazen odeurflacon met vergulde schroefdop. ...

Kristalglazen fruitschaal op voet
Resultaat: 60 EUR

Schuitvormige kristalglazen fruitschaal op voet. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Taartschaal op voet
Resultaat: 70 EUR

Grote kristalglazen taartschaal op hoge voet. 20e Eeuw. Afmeting: 26,5 x ø 33 cm. In goede staat.

2x Glazen Carl Faberge kandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee Carl Faberge kristalglazen gesatineerde kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Glazen glasfusing stier
Resultaat: 50 EUR

Glazen glasfusing stier. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 35 x 8 cm. In goede staat.

6x Boheemse wijnglazen
Resultaat: 50 EUR

Set van zes gekleurde facet geslepen Boheems kristallen wijnglazen. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Set moderne vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee moderne glazen vazen met pompoenen. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

5x Oude/antieke kristallen karaffen
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude/antieke kristallen stopkaraffen. Divers. Afmeting: H 22 - 32 cm. In goede staat.

7x Antieke Roemers met spreuk
Resultaat: 90 EUR

Zeven stuks antieke Duitse glazen. Roemers met diverse spreuken, emaille decor. Circa 1900. Eén stam gerepareerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek kristal
Startprijs 45 EUR

Twee maal antiek kristal. Eén grote kaasstolp + geslepen stopkaraf. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.

3x Opaline glazen vazen
Resultaat: 35 EUR

Drie delig antiek opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met vogels en bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek glas/kristal
Resultaat: 35 EUR

Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

2x Swarovski: Dolfijn en Hengst
Resultaat: 45 EUR

Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...

2x Swarovski: 235045 + 207549
Resultaat: 35 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Hertje (235045), uitgevoerd in gefacetteerd kristal met gladde poten en zwarte neus H.: 6,3cm. en 1x wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen staart ca. ...

2x Swarovski: 238985 + 207886
Resultaat: 40 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Crystal Planet (238985) waarop een vredesduifje met metalen lauwertakje staat, geheel staand op aluminiumkleurige display. H.: 12cm. en 1x Juwelendoosje (207886), uitgevoerd i...

Swarovski druiventros 011864
Resultaat: 45 EUR

Swarovski "Druiventros Goud Europees" (011864). De stam is zilver- en de bladeren goudkleurig. 23 druiven van 20 mm doorsnede. Alle druiven zijn helder en gefacetteerd. Deze druiventros was deel van h...

3x Swarovski: 181317, 247759 en 013916
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Swarovski: 1x Poedel zittend (181317), uitgevoerd in helder kristal met matte poten, tong en deel van de staart H.: 4,4cm., 1x Tafelbel klein (013916), uitgevoerd in helder kristal met drie...

5 Delen Swarovski
Startprijs 30 EUR

Kavel met 5 delen Swarovski waaronder 3 kristallen hartjes in helder, rood en blauw kristal ca. 4x4cm., twee kristallen bloemen (rode en gele knop) en twee sleutelhangers van Stolker. Allen in goede s...

2x Swarovski: Pegasus en kandelaar
Startprijs 30 EUR

Twee delen Swarovski met schade: 1x Kandelaar uitgevoerd in mat en helder kristal met twee blauw kristallen bollen (bij lijmrand voet losgelaten, verder in goede staat) H.: ca. 16cm. en 1x Jaarstuk Pe...

3x Swarovski met schade
Resultaat: 35 EUR

Drie delen Swarovski in originele dozen met (lichte) schade: 2x rendier (214821), uitgevoerd in helder kristal (zonder spiegel). Beide een deel van het gewei afgebroken maar wel erbij, verder in goede...

3x Swarovski met schade
Startprijs 30 EUR

Drie delen Swarovski met (lichte) schade: 1x Zeilschip Santa Maria (162882), uitgevoerd in helder en mat kristal (zonder spiegel). Middelste mast afgebroken op lijmrand, verder in goede staat. 1x toek...

2x Glazen figuren, Maanvis + Olifant
Startprijs 30 EUR

Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

3x Glaswerk, divers
Resultaat: 50 EUR

Drie maal glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Murano, eend en clown. Eén glazen zeilboot. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

2x Kristal
Startprijs 25 EUR

Twee maal kristal. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselcoupe + vaas. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.

Antiek opaline kaststel, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antiek drie-delig blauw opaline glazen kaststel met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek kristal
Resultaat: 30 EUR

Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Beschuitbus met onderschaal + amandel-vormige schaal. Chips. Afmeting: 20 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig opaline kaststel
Startprijs 20 EUR

Drie antieke opaline vazen met florale decor. Circa 1880. Afmeting: 25 - 39 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek glaswerk
Resultaat: 25 EUR

Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke gegraveerde fles 1888
Resultaat: 10 EUR

Antieke Hollandse gegraveerde fles. Anno 1888. Met kroon, molen, haan, zon, zwaan, reiger, ballon, hond, medaillon. Eén chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.