Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Moderne spiegel
Startprijs 15 EUR

Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.

Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar)
Startprijs 25 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten picknick/speeltafel. Uitklapbaar. Circa 1920. Afmeting: 85 x 83 x 76 cm. In goede staat.

Antieke mahonie tafel, 1860
Startprijs 45 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooi snijwerk in poot. Circa 1860. Afmeting: ø 110 x H 76 cm. In goede staat.

Teakhouten kastje/TV meubel
Startprijs 60 EUR

Teakhouten kastje/TV meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 86 x 34 cm. In goede staat.

Tibetaanse spiegel
Startprijs 60 EUR

Tibetaanse met leer beklede en goud beschilderde spiegel. Met facet geslepen spiegel. 21e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.

Eiken secretaire met snijwerk
Startprijs 70 EUR

Eikenhouten secretaire. Stijlmeubel in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 85 x 50 cm. In goede staat.

Theewagen op wielen
Startprijs 80 EUR

50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.

Antieke Mechelse armleunstoel
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten Mechelse armleunstoel met leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 110 x 62 x 66 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel, 1880
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 74 x 44 x 44 cm. In goede staat.

Theetafel met lade
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.

Thee-serveerwagen, 1960
Startprijs 80 EUR

Tropisch houten thee-serveerwagen op wielen. Scheepvormig. Circa 1960. Afmeting: 80 x 93 x 45 cm. In goede staat.

Antiek Engels kamergemak
Startprijs 90 EUR

Antiek 19e eeuws Engelse mahoniehouten kamergemak met lade en deurtjes. Afmeting: 80 x 65 x 53 cm. In goede staat.

Antieke voltaire + voetenbank
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.

19e Eeuwse armleunstoel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hangoor tafel
Startprijs 100 EUR

Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 73 x 61 x 70 cm. In goede staat.

Mahonie laden-commode
Startprijs 100 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met messing beslag. Zijkanten gebogen. Ongerestaureerd. Afmeting: 82 x 83 x 52 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse spiegel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.

Willem III kastje, 1860
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws mahoniehouten één-deurs kastje met lade. Willem III. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 76 x 58 x 37 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1820
Startprijs 100 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden Empire commode. Circa 1820. Beslag later. Afmeting: 92 x 52 x 100 cm. In goede staat.

2x Antieke meubelstukken, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke eikenhouten piedestal + opengewerkte hocker. Circa 1900. Afmeting: 45 - 77 cm. In goede staat.

2x Oosterse wandconsole tafels
Startprijs 100 EUR

Twee Oosterse houtgestoken wandconsole tafels. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 35 x 86 cm. In goede staat.

3x Italiaanse vergulde stoelen
Startprijs 100 EUR

Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.

18e Eeuwse ladenkast
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Spiegel met lithografie achter glas
Startprijs 100 EUR

Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.