Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

19e Eeuws bankstel, 1880
Resultaat: 1.400 EUR

19e Eeuws bankstel met twee zetels. Geeboniseerd met goudverf en klauwpoten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 104 x 215 x 82 cm. / 110 x 85 x 70 cm. In goede staat.

19e Eeuwse kersenhouten boekenkast
Resultaat: 1.400 EUR

19e Eeuwse kersenhouten boeken-opzetkast. Frankrijk, circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 235 x 120 x 43 cm. In zeer goede staat.

Hollands Louis Seize kabinet, 1780
Resultaat: 1.000 EUR

Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met vaas-kroon en guirlandes. Origineel bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1780. Afmeting: 270 x 190 x 60 cm. In goede staat.

4x Louis Seize-stijl stoelen
Resultaat: 950 EUR

Vier 19e eeuwse Louis Seize-stijl stoelen met originele polychromie. Kleur: wit/goud. Afmeting: 110 x 62 x 70 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Empire stoelen
Resultaat: 900 EUR

Twee 19e eeuwse Empire mahoniehouten dolfijn armleun stoelen met restvergulding. Afmeting: 90 x 60 x 57 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuwse Barok commode
Resultaat: 850 EUR

18e eeuws Duits orgel-dubbelgebogen vier-laden Barok commode. Circa 1760. Wortelnoten fineer op vurenhouten corpus. Mooi origineel verguld bronzen beslag. Mozaiek gelegd wortelnoten fineer. Oudere res...

17e Eeuwse Zeeuwse kast
Resultaat: 750 EUR

17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Hollandse commode
Resultaat: 650 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten gebombeerde Hollandse commode met bronzen beslag en gebogen zijkanten. Oudere restauratie. Afmeting: 87 x 89 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke stoelen, 1920
Resultaat: 650 EUR

Vier antieke mahoniehouten stoelen. Waarvan één armleunstoel. Monogram J.B. Jac van den Bosch. 1868 - 1948. 't Binnenhuis Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 90 x 43 x 52 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1870
Resultaat: 600 EUR

Rijk, Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met vele lades en geheim vak rechts. Achter gaat open met vergrendeling. Circa 1870. Origineel beslag. Afmeting: 142 x 80 x 130 cm. In goede staat.

Kersen Biedermeier-stijl bank
Resultaat: 600 EUR

Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl bank met zwarte velours. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 200 cm. In goede staat.

Eiken Empire kast , 1820
Resultaat: 600 EUR

Grote uitneembare eikenhouten Empire kast met halve zuilen en getoogde deuren. Circa 1820. Afmeting: 230 x 165 x 50 cm. In goede staat.

Duits buffet, 1880
Resultaat: 500 EUR

Monumentale Duitse notenhouten historisme, Neo Renaissance buffetkast met pilasters en snijwerk. Circa 1880. Kleinere beschadigingen. Stuk fineer op blad mist. Afmeting: 230 x 230 x 76 cm. In redelijk...

Eiken rolbureau
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuws eikenhout gestoken rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Afmeting: 145 x 135 x 76 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse dekenkist
Resultaat: 500 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met naam en annotatie 1822. Origineel slot, sleutel, smeedijzeren banden. Afmeting: 80 x 143 x 70 cm. In goede staat.

Duitse Biedermeier commode, 1820
Resultaat: 500 EUR

Vroege Duitse Biedermeier commode met drie lades. Mahoniehout met intarsia. Circa 1820. Afmeting: 85 x 74 x 47 cm. In goede staat.

Koloniaal kabinet kastje
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws wortelnoten koloniaal twee-delig kabinet kastje met messing beslag en grepen. Twee-deurs. Marquetterie fineer op front. Afmeting: 110 x 70 x 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken spinde
Resultaat: 440 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met schappen en lade. Rugwand + slot vernieuwd. Afmeting: 187 x 160 x 50 cm. In goede staat.

Mahonie passpiegel
Resultaat: 425 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten passpiegel op wielen. Afmeting: 148 x 80 x 55 cm. In goede staat.

Antiek schrijfbureau, 1880
Resultaat: 375 EUR

Prachtig vier-delig antiek notenhouten historisme Renaissance-stijl schrijfbureau met fratsen, snekken en snijwerk. Met uitschuifbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 118 x 87 x 150 cm. In zeer goede staat...

Franse commode van rozenhout
Resultaat: 375 EUR

Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.

Biedermeier-stijl vitrine
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Duitse Biedermeier-stijl berkenhouten vitrinekast met volle zuilen, lade en sinkeldak. Afmeting: 179 x 92 x 47 cm. In goede staat.

18e Eeuws Hollands kabinet
Resultaat: 350 EUR

Mooi 18e eeuws klein Hollands kabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In zeer goede staat.

Eiken vertico, 1880
Resultaat: 350 EUR

Duitse massief eikenhouten Gründerzeit vertico met volle zuilen en snijwerk. In originele staat. Circa 1880. Afmeting: 137 x 110 x 55 cm. In goede staat.