Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

 

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
24 Resultaten
Kavel: 2700

3x Antieke Range Finders WO I

Resultaat: 350 EUR

Drie antieke WO I Range Finders. Messing + metaal + boekjes. Eén maal Barr & Stroud Range Finder, type F.T. 27 1916, nr. 3294 Infantry nr. 2 Patent no. 1462 of 1903. Eén maal Barr & Stroud 1908 + 1909...


Kavel: 2701

Antieke Steyr karabijn

Resultaat: 275 EUR

Antieke Steyr karabijn. 1886. E. W.E.G. Steyr Z 115. Vrij volgens wapenwet. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.


Kavel: 2702

Voorlader

Resultaat: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse voorlader. Gemerkt G.R. met kroon. Oxidatie. Einde loop beschadigd. Afmeting: L 146 cm. In matige toestand.


Kavel: 2703

Belgisch duppelloops hagelschut geweer

Resultaat: 100 EUR

Onklaar gemaakt Belgisch dubbelloops hagelschut geweer met graveringen. Francotte's Arms Liege. Afmeting: L 114 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2704

19e Eeuws ringhaan pistool

Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws Nederlands ringhaan pistool. Conversie. Genummerd 1AR4B25. Afmeting: L 45 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2705

Engels vuursteen pistool

Resultaat: 650 EUR

Antiek Engels vuursteen pistool. Tower G.R. Marine S.34 1805. Afmeting: L 37 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2706

Amerikaanse .36 Colt in wapenkist

Resultaat: 2.000 EUR

Antieke Amerikaanse .36 Colt in wapenkist. Met accessoires; kruithoorn, kogelmaker et cetera. Navy London, cal. 36, Nr. 26124. Afmeting: 6 x 39 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2707

Amerikaanse Colt .44 New York in holster

Resultaat: 1.400 EUR

Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2708

Engels geweer

Resultaat: 475 EUR

Engels geweer Martini Henri. Cal. 577. '52. Onschadelijk. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.


Kavel: 2709

Hollands leger wandelsabel

Resultaat: 160 EUR

Oude Hollandse leger wandelsabel. M 1912. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

Hollands marine sabel

Resultaat: 300 EUR

Hollands Marine sabel met riem. Model 1882, IJzerhouwer. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.


Kavel: 2711

Oude vergulde ponjaard

Resultaat: 130 EUR

Oude vergulde (marine) ponjaard. Parada dolk. Gemerkt E.F. Hofster - Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2712

Antiek dubbelloops jachtgeweer

Resultaat: 190 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Eprouyl poudre pyroxylee. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

3x Blanke wapens

Resultaat: 50 EUR

Drie maal blanke wapens. Bestaande uit: Twee maal Waffenschmidt Solingen, oefen degens. Eén maal Indonesische Gurkha messenset. Afmeting: 42 - 110 cm. In goede staat.


Kavel: 2714

2x Antieke dames kousenband pistolen

Resultaat: 190 EUR

Twee antieke dames kousenband pistolen. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2715

Antieke marine degen

Resultaat: 180 EUR

Antieke marine degen. Noorwegen. Met bewerkte lemmet en ivoren greep. Messing verguld gevest. 19e Eeuw. Afmeting: L 87 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2716

2x Militaire oefensabels

Startprijs 175 EUR

Twee 19e eeuwse militaire oefensabels. Oxidatie. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.


Kavel: 2717

Antieke Oosterse voorlader

Resultaat: 100 EUR

Antieke Oosterse voorlader met koperdraad inleg. Vuursteen. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2718

Originele kris

Resultaat: 100 EUR

Originele kris met polychromie. Oud Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.


Kavel: 2719

Oud koppensneller mes (Borneo)

Startprijs 90 EUR

Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.


Kavel: 2720

Oude inheemse boog

Resultaat: 15 EUR

Oude inheemse boog met diverse pijlen + houder. Toeristisch. 20e Eeuw. Afmeting: circa 128 cm. In goede staat.


Kavel: 2721

2x Oude/antieke Oosterse messen

Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.


Kavel: 2722

Antiek bronzen/gietijzeren kanon

Startprijs 250 EUR

Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2723

Chinees bronzen scheepskanon, 18e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuws Chinees bronzen scheepskanon met bewerking. Afmeting: 103 cm. In goede staat.