Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Oude/antieke Oosterse messen 2721
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 40 EUR
Oud koppensneller mes (Borneo) 2719
Oud koppensneller mes (Borneo)
Startprijs 90 EUR
2x Militaire oefensabels 2716
2x Militaire oefensabels
Startprijs 175 EUR
Antiek bronzen/gietijzeren kanon 2722
Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Oude inheemse boog 2720
Oude inheemse boog

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3x Blanke wapens 2713
3x Blanke wapens

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Originele kris 2718
Originele kris

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Belgisch duppelloops hagelschut geweer 2703
Belgisch duppelloops hagelschut geweer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Oosterse voorlader 2717
Antieke Oosterse voorlader

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude vergulde ponjaard 2711
Oude vergulde ponjaard

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Hollands leger wandelsabel 2709
Hollands leger wandelsabel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Voorlader 2702
Voorlader

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke marine degen 2715
Antieke marine degen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antiek dubbelloops jachtgeweer 2712
Antiek dubbelloops jachtgeweer

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Antieke dames kousenband pistolen 2714
2x Antieke dames kousenband pistolen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke Steyr karabijn 2701
Antieke Steyr karabijn

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Hollands marine sabel 2710
Hollands marine sabel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Antieke Range Finders WO I 2700
3x Antieke Range Finders WO I

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
19e Eeuws ringhaan pistool 2704
19e Eeuws ringhaan pistool

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Engels geweer 2708
Engels geweer

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Engels vuursteen pistool 2705
Engels vuursteen pistool

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinees bronzen scheepskanon, 18e eeuw 2723
Chinees bronzen scheepskanon, 18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Amerikaanse Colt .44 New York in holster 2707
Amerikaanse Colt .44 New York in holster

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Amerikaanse .36 Colt in wapenkist 2706
Amerikaanse .36 Colt in wapenkist

Resultaat:

2.000 EUR