Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Paul Wunderlich schaakspel
Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzaam schaakspel met bronzen schaakstukken. Door Paul Wunderlich. 1927 - 2010. Gesigneerd, en nr. 464. Titel: Koninklijke paar minotaurus en Nike. Met houten schaakbord. Twee-kleurig gebeitst. Circ...

Herend schaakspel
Startprijs 1.350 EUR

Zeldzaam Herend porseleinen schaakspel. Gelimiteerde oplage uit 2006. In originele cassette. Afmeting: 7 x 44 x 75 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel Cowboys/Indianen
Startprijs 120 EUR

Groot aardewerken schaakspel. Cowboys tegen Indianen. Met houten schaakbord. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Royal Dux porseleinen schaakspel
Startprijs 1.400 EUR

Royal Dux porseleinen schaakspel met gekleurde porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Houtgesneden schaakspelen
Startprijs 75 EUR

Twee grote houtgesneden schaakspelen. Eén maal schaakset Bali. Eén maal schaakset Zimbabwe. Afmeting: 17 x 48 x 48 cm / 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Lewis schaakspel
Resultaat: 90 EUR

Lewis Engeland schaakspel met zeepstenen figuren en houten schaakbord. Middeleeuwse figuren. Afmeting: 14 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Zuid Amerikaans schaakspel op Oosterse tafel
Startprijs 350 EUR

Groot Zuid Amerikaans terracotta schaakspel met mooie Oosterse houtgestoken tafel als schaakbord. Afmeting: 62 x 80 x 80 cm. In goede staat.

2x Metalen schaakspel
Resultaat: 100 EUR

Twee schaakspelen met metalen schaakstukken en houten schaakbord. Koper + blank metaal. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Italfama schaakspel
Resultaat: 170 EUR

Italfama schaakspel met metaal beschilderde schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Swarovski schaakset
Resultaat: 200 EUR

Swarovski kristalglazen schaakspel + origineel Swarovski schaakbord. Afmeting: 6 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Schaakspel Don Quichot
Startprijs 75 EUR

Schaakspel Don Quichot. Met kunststof metaalkleurige figuren en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Gotische aardewerken schaakset
Startprijs 120 EUR

Gotische aardewerken schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 27 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Set schaakspel figuren
Startprijs 100 EUR

Twee sets schaakspel figuren. Eén maal Suske en Wiske set, kunststof. Eén maal Asterix en Obelix set, kunststof. Afmeting: 3 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Keramieken kerst schaakset
Startprijs 120 EUR

Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel
Startprijs 120 EUR

Aardewerken schaakspel met Amerikaanse nationale dieren en houten schaakbord. Afmeting: 18 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Hongaars gesneden schaakspel
Resultaat: 90 EUR

Zeldzaam groot Hongaars houtgesneden schaakspel. Handbeschilderd. Midden 20e eeuw. Afmeting: 17 x 57 x 57 cm. In goede staat.

Schaakspel India
Startprijs 200 EUR

Schaakspel India. Met schaakstukken van kameelbeen. Vogelsoorten en houten schaakbord. Afmeting: 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Russische porseleinen schaakspelen
Resultaat: 150 EUR

Twee Russische porseleinen schaakspelen. Twee-kleurig met goud decor en houten schaakbord. Afmeting: 10 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel
Startprijs 120 EUR

Groot aardewerken schaakspel met middeleeuwse figuren + houten schaakbord. Afmeting: 26 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel Afrika
Startprijs 120 EUR

Groot Afrikaans aardewerken schaakspel met dieren + houten schaakbord. Afmeting: 20 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 140 EUR

Twee schaakspellen. Bestaande uit: Eén maal tinnen schaakstukken + houten schaakbord (pulpit). Eén maal tinnen ridder schaakset met metaal beslagen schaakbord. Afmeting: 13 x 40 x 40 cm. In goede staa...

Japans schaakspel
Resultaat: 140 EUR

Japans schaakspel met imitatie ivoor. Houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Bronzen schaakset
Resultaat: 160 EUR

Twee schaakspelen: 1x Bronzen figuren met handgestoken schaakbord (Mali) 8x40x40cm. en 1x Afrikaans schaakspel met bronzen figuren en intarsia schaakbord (Makonda set) 11x38x38cm. Beide in goede staat...

Chinees benen schaakspel
Startprijs 200 EUR

Chinees benen schaakspel met fijn gesneden figuren en houten schaakbord. Afmeting: 11 x 37 x 37 cm. In goede staat.