Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 20 EUR

Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer + stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.

3x Schaakspellen
Startprijs 30 EUR

Drie schaakspellen. Bestaande uit: Set glas, groot. Set glas, klein. Set hout, klein. Afmeting: 8 x 34 x 34 cm / 6 x 25 x 25 cm. / 7 x 20 x 20 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Startprijs 70 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Russisch schaakspel, Matroesjka. Eén maal polystone beschilderd schaakspel. Afmeting: 12 x 33 x 33 cm / 9 x 42 x 42 cm. In goede staat.

2x Houtgesneden schaakspelen
Startprijs 75 EUR

Twee grote houtgesneden schaakspelen. Eén maal schaakset Bali. Eén maal schaakset Zimbabwe. Afmeting: 17 x 48 x 48 cm / 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Schaakspel Don Quichot
Startprijs 75 EUR

Schaakspel Don Quichot. Met kunststof metaalkleurige figuren en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.

3x Schaakset
Startprijs 85 EUR

Drie schaakspellen. Eén maal set dieren, Brazilië, schaakbord met keramieken tegels en imitatie ivoren schaakstukken. Eén maal set Tsjechië, met houten schaakstukken + houten schaakbord. Eén maal set ...

2x Set schaakspel figuren
Startprijs 100 EUR

Twee sets schaakspel figuren. Eén maal Suske en Wiske set, kunststof. Eén maal Asterix en Obelix set, kunststof. Afmeting: 3 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Aardewerken schaakspel Cowboys/Indianen
Startprijs 120 EUR

Groot aardewerken schaakspel. Cowboys tegen Indianen. Met houten schaakbord. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Gotische aardewerken schaakset
Startprijs 120 EUR

Gotische aardewerken schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 27 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Keramieken kerst schaakset
Startprijs 120 EUR

Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel
Startprijs 120 EUR

Aardewerken schaakspel met Amerikaanse nationale dieren en houten schaakbord. Afmeting: 18 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel
Startprijs 120 EUR

Groot aardewerken schaakspel met middeleeuwse figuren + houten schaakbord. Afmeting: 26 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel Afrika
Startprijs 120 EUR

Groot Afrikaans aardewerken schaakspel met dieren + houten schaakbord. Afmeting: 20 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Startprijs 120 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Sri Lanka, houten beschilderde schaakstukken + marmeren schaakbord. Eén maal Paas eilanden, houtgesneden schaakstukken met houten schaakbord. Afmeting: 13 x 40 x40 cm. In...

Schaakspel Cats & Dogs
Startprijs 120 EUR

Studio Anne Carlton. Polystone schaakspel Cats & Dogs. Handbeschilderd + houten schaakbord. Kras op schaakbord. Afmeting: 13 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Australisch schaakspel
Startprijs 120 EUR

Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Startprijs 140 EUR

Twee schaakspellen. Bestaande uit: Eén maal houtgesneden lotus set, Engeland, met houten schaakbord. Eén maal set Namibië, houtgesneden figuren, met houten schaakbord. Afmeting: 20 x 52 x 52 cm. / 13 ...

2x Zuid Afrika schaakspelen
Startprijs 150 EUR

Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...

2x Terracotta schaakspelen
Startprijs 150 EUR

Twee terracotta (gietklei) schaakspelen. Met middel eeuwse-stijl schaakstukken. Afmeting: 14 x 47 x 47 cm. / 18 x 47 x 47 cm. In goede staat.

3x Schaakspellen
Startprijs 150 EUR

Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set Spanje-Equador, set christen tegen mooren, set Robin Hood. Afmeting: 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Startprijs 170 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Musici set, Studio Anne Carlton, terracotta + houten schaakbord. Eén maal Lord of the Rings (Fellowship), polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50...

Schaakspel India
Startprijs 200 EUR

Schaakspel India. Met schaakstukken van kameelbeen. Vogelsoorten en houten schaakbord. Afmeting: 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Chinees benen schaakspel
Startprijs 200 EUR

Chinees benen schaakspel met fijn gesneden figuren en houten schaakbord. Afmeting: 11 x 37 x 37 cm. In goede staat.

3x Set (Italië)
Startprijs 250 EUR

Drie schaakspelen. Onder andere: Anri set, kabouters, houten figuren + schaakbord. 2x Anri set, middel eeuwen, kunststof figuren + houten bord. Afmeting: 13 x 66 x 66 cm / 13 x 41 x 41 cm / 13 x 50 x ...

Amerikaans schaakspel
Startprijs 300 EUR

Amerikaans schaakspel met middeleeuwse figuren, kunststof, metaalkleurig + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 38 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Italiaanse schaakspel
Startprijs 300 EUR

Groot houtgesneden Italiaans gepolychromeerd schaakspel met wortelnoten schaakbord. Afmeting: 23 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Zuid Amerikaans schaakspel op Oosterse tafel
Startprijs 350 EUR

Groot Zuid Amerikaans terracotta schaakspel met mooie Oosterse houtgestoken tafel als schaakbord. Afmeting: 62 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
Startprijs 950 EUR

Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...

Herend schaakspel
Startprijs 1.350 EUR

Zeldzaam Herend porseleinen schaakspel. Gelimiteerde oplage uit 2006. In originele cassette. Afmeting: 7 x 44 x 75 cm. In goede staat.

Royal Dux porseleinen schaakspel
Startprijs 1.400 EUR

Royal Dux porseleinen schaakspel met gekleurde porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.

3x Natuurstenen schaakspelen Afrika
Resultaat: 50 EUR

Drie natuurstenen schaakspelen. Afrika. Polystone. Afmeting: 9 x 25 x 25 cm. / 16 x ø 41 cm. / 15 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Chinees schaakspel
Resultaat: 50 EUR

Chinees schaakspel met aardewerk figuren en met schaakbord welke voorzien is van leder. Afmeting: 15 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Chinees schaakspel
Resultaat: 55 EUR

Chinees schaakspel met aardewerk figuren en schaakbord welke voorzien is van leder. Afmeting: 15 x 43 x 43 cm. In goede staat.

Delfts blauw Fayence schaakspel
Resultaat: 60 EUR

Delfts blauw Fayence schaakspel met Fayence figuren en houten schaakbord. Eén chip. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Natuurstenen schaakspel
Resultaat: 70 EUR

Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.

2x Schaakspelen
Resultaat: 75 EUR

Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 75 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Turkije met imitatie ivoren schaakstukken + parelmoer ingelegd schaakbord. Eén maal Oosters zeepstenen schaakspel + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm. / 10 x 40...

2x Griekse schaakset
Resultaat: 80 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Grieks, Studio Anne Carlton, met kunststof figuren + wortelnoten schaakbord. Eén maal Griekse mythologie, met polystone figuren + schaakbord gemaakt van gips. Enkele chips...

2x Schaakset Peter Ganine U.S.A.
Resultaat: 80 EUR

Twee schaakspellen Peter Ganine U.S.A. Eén maal imitatie ivoren figuren + schaakbord van karton. Eén maal imitatie ivoren figuren + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm. / 11 x 50 x 50 cm. In ...

Duits porseleinen schaakspel
Resultaat: 85 EUR

Duits porseleinen schaakspel, gemerkt met anker + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Draken set schaakspel
Resultaat: 90 EUR

Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Lewis schaakspel
Resultaat: 90 EUR

Lewis Engeland schaakspel met zeepstenen figuren en houten schaakbord. Middeleeuwse figuren. Afmeting: 14 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Schaakspel +opbergbox
Resultaat: 90 EUR

Turks schaakspel met zeepstenen figuren en zeepstenen schaabord met lades 16x40x40cm. In goede staat

Hongaars gesneden schaakspel
Resultaat: 90 EUR

Zeldzaam groot Hongaars houtgesneden schaakspel. Handbeschilderd. Midden 20e eeuw. Afmeting: 17 x 57 x 57 cm. In goede staat.

3x Houtgesneden schaakspellen
Resultaat: 90 EUR

Drie houtgesneden schaakspellen uit Gambia + houten schaakborden. Afmeting: 17 x 39 x 39 cm / 14 x 53 x 53 cm / 15 x 37 x 37 cm. In goede staat.

Frans porseleinen schaakspel
Resultaat: 100 EUR

Frans porseleinen schaakspel. Marie Antoinette, Nigri Italië. Afmeting: 11 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Metalen schaakspel
Resultaat: 100 EUR

Twee schaakspelen met metalen schaakstukken en houten schaakbord. Koper + blank metaal. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Schaakspelen
Resultaat: 100 EUR

Twee schaakspelen. Eén maal set Mexico, kunststof steen effect. Eén maal set Bohemen, houtgesneden. Schaakbord + figuren. Afmeting: 14 x 34,5 x 34,5 cm / 14 x 39 x 39 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 120 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Egyptische schaakset met polystone handbeschilderde figuren. Eén maal Gallier set (Celtic), Studio Anne Carlton, polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: ...

Schaakspel, Sint Jan in den Bosch
Resultaat: 120 EUR

Zeldzaam groot schaakspel Sint Jan Den Bosch. Houten schaakbord, terracotta figuren van kathedraal. Afmeting: 14 x 63 x 62 cm. In goede staat.

India, Sandal Wood
Resultaat: 120 EUR

Groot houtgesneden Indiaas schaakspel van sandelhout + houten schaakbord. Afmeting: 16 x 60 x 60 cm. In goede staat.

3x Schaakspellen Vietnam
Resultaat: 125 EUR

Drie schaakspellen Vietnam. Eén maal natuurstenen schaakstukken + houten schaakbord met lades en parelmoer. Eén maal zeepstenen schaakstukken + houten schaakbord + lades. Eén maal natuurstenen figuren...

2x Schaakspellen
Resultaat: 125 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal malachiet, figuren + schaakbord. Eén maal houtgesneden Poolse volkskunst. Afmeting: 6 x 18,5 x 18,5 cm. / 8 x 21 x 21 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen Asterix en Obelix
Resultaat: 130 EUR

Twee maal Asterix en Obelix schaakspellen. Eén maal tin, handbeschilderd + houten schaakbord, enkele beschadigingen. Eén maal plastoy, handbeschilderd + schaakbord van karton. Afmeting; 7 x 50 x 50 cm...

2x Schaakspellen
Resultaat: 140 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal set Tsjechië, houten schaakstukken, houten schaakbord. Eén maal Minoan set, Griekenland, houtgesneden met houten schaakbord. Afmeting: 12 x 38 x 38 cm / 14 x 41 x 41 cm. I...

2x Taqua noten schaakspel
Resultaat: 140 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal taqua noten gesneden figuren/dieren met glazen schaakbord. Eén maal set Equador, met taqua noten gesneden figuren en benen schaakbord. Afmeting: 7 x 40 x 40 cm / 10 x 45 x...

2x Schaakspellen
Resultaat: 140 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal set U.S.A. versus Indianen. Polystone beschilderde figuren + houten schaakbord. Eén maal set ridders, polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 62 x 6...

2x Schaakspellen
Resultaat: 140 EUR

Twee schaakspellen. Bestaande uit: Eén maal tinnen schaakstukken + houten schaakbord (pulpit). Eén maal tinnen ridder schaakset met metaal beslagen schaakbord. Afmeting: 13 x 40 x 40 cm. In goede staa...

Japans schaakspel
Resultaat: 140 EUR

Japans schaakspel met imitatie ivoor. Houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Oosters schaakspel (speksteen)
Resultaat: 150 EUR

Oosters spekstenen schaakspel met intarsia schaakbord. Marokko/Turkije. Afmeting: 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.

3x Schaakspellen
Resultaat: 150 EUR

Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set piraten, set Masay, set Engeland-Inca's. Met houten schaakborden. Afmeting: 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Keramieken schaakset
Resultaat: 150 EUR

Groot keramieken schaakspel met middeleeuwse Engelse figuren. Handbeschilderd. Met wortelnoten schaakbord. Afmeting: 20 x 64 x 64 cm. In goede staat.

2x Russische porseleinen schaakspelen
Resultaat: 150 EUR

Twee Russische porseleinen schaakspelen. Twee-kleurig met goud decor en houten schaakbord. Afmeting: 10 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Ed Sussman porseleinen schaakset
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen schaakspel door Ed Sussman. Geglazuurd. Figuratieve muziekinstrumenten, set Musical Muse. Met houten schaakbord. Afmeting: 20 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Schaakspel India
Resultaat: 160 EUR

Schaakspel India. Met schaakstukken van kameelbeen en houten schaakbord. Afmeting: 19 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Japans schaakspel met benen figuren
Resultaat: 160 EUR

Japans schaakspel met benen figuren en houten schaakbord. Afmeting: 10 x 39 x 39 cm. In goede staat.

3x Schaakspellen
Resultaat: 160 EUR

Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set Egypte, set wilde dieren, set Frankrijk-Engeland. Afmeting: circa 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.

2x Bronzen schaakset
Resultaat: 160 EUR

Twee schaakspelen: 1x Bronzen figuren met handgestoken schaakbord (Mali) 8x40x40cm. en 1x Afrikaans schaakspel met bronzen figuren en intarsia schaakbord (Makonda set) 11x38x38cm. Beide in goede staat...

2x Zuid Afrika
Resultaat: 160 EUR

Twee maal Zuid Afrika. Firma Kotter. Schaakspelen met dieren en Afrikaanse stam. Houten schaakborden met kunststof beschilderde figuren. Afmeting: 12 x 44 x 44 cm / 15 x 37 x 37 cm. In goede staat.

3x Schaakspelen, divers
Resultaat: 170 EUR

Drie schaakspelen met bronzen schaakstukken. Eén maal zonder bord. Eén maal houten schaakbord. Eén maal lederen schaakbord. Afmeting: 10 x 38 x 38 cm / 7 x 40 x 40 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 170 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal set Equador, taqua noten figuren + houten schaakbord. Eén maal set Sjofarim India met imitatie ivoren figuren + houten schaakbord. Afmeting: 14 x 37 x 37 cm. / 9 x 39 x 39...

Italfama schaakspel
Resultaat: 170 EUR

Italfama schaakspel met metaal beschilderde schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 170 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Egypte, Studio Anne Carlton. Polystone + houten schaakbord. Eén maal mythologie, polystone + houten schaakbord. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm. / 13 x 50 x 50 cm. In goede staa...

Schaakspel Alaska
Resultaat: 180 EUR

Schaakspel Alaska met porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Gaudi schaakspel
Resultaat: 200 EUR

Gaudi schaakspel met keramiek mozaïek schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 16 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Swarovski schaakset
Resultaat: 200 EUR

Swarovski kristalglazen schaakspel + origineel Swarovski schaakbord. Afmeting: 6 x 35 x 35 cm. In goede staat.

2x Gesneden schaakspellen
Resultaat: 200 EUR

Twee gesneden schaakspellen. Eén maal set Noormannen + houten schaakbord. Eén maal set Afrika, Madagaskar + houten schaakbord. Afmeting: 16 x 54 x 54 cm. / 20 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Zeldzame Italfama schaakset
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Italfama schaakset met metalen figuren houtbelijmd + marmeren ingelegd schaakbord. Octagonaal. Afmeting: 15 x 71 x 71 cm. In goede staat.

Grieks Minotaurus schaakspel
Resultaat: 225 EUR

Grieks Minotaurus schaakspel met bronzen schaakstukken en koperbeslagen schaakbord. 1973. Nr. 27. Gelimiteerd. Afmeting: 18 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Taqua noten gesneden schaakspel
Resultaat: 240 EUR

Twee Taqua noten gesneden schaakspelen met vogelsoorten. Equador. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm / 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 250 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Jaipur India zijden set, verguld/plated met zijden schaakbord. Eén maal India, geëmailleerde set op messing met houten schaakbord. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm / 8 x 50 x 50 ...

Kameelbenen schaakspel
Resultaat: 300 EUR

Kameelbenen schaakspel met marmeren ingelegd schaakbord. Olifant decor. Octagonaal. Afmeting: 14 x 71 x 71 cm. In goede staat.

Indiaas schaakspel
Resultaat: 300 EUR

Indiaas schaakspel met kameelbenen figuren en wortelnoten schaakbord. Afmeting: 18 x 64 x 64 cm. In goede staat.

2x Sherlock Holmes schaakspelen
Resultaat: 375 EUR

Twee zeldzame Sherlock Holmes schaakspelen met houten schaakborden en polystone beschilderde figuren. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm / 17 x 55 x 55 cm. In goede staat.

Schaakspel India Vizagapatam
Resultaat: 375 EUR

Schaakspel India, Vizagapatam. Met benen schaakstukken + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Italiaans majolica schaakspel, 1955
Resultaat: 390 EUR

Italiaanse majolica schaakspel set Sienna. Circa 1955. Majolica handbeschilderde schaakstukken en schaakbord met majolica tegels en notenhouten omlijsting. Afmeting: 17 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Indiaas schaakspel
Resultaat: 425 EUR

Indiaas benen handbeschilderd schaakspel + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 21 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Indiaas benen schaakbord
Resultaat: 550 EUR

Indiaas benen schaakbord, handbeschilderd met goud decor + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 19 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Zeldzaam Portugal Viana schaakspel
Resultaat: 575 EUR

Zeldzaam Portugal Viana porseleinen schaakspel met mahoniehouten omranding. Afmeting: 14 x 49 x 49 cm. In goede staat.

Italfama set met marmeren bord
Resultaat: 600 EUR

Samurai set schaakspel door Italfama. 60-er Jaren. Figuren metaal, zilver/goud beschilderd, met marmeren schaakbord. Afmeting: 12 x 54 x 54 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 650 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Islamitische schaakset met benen schaakstukken en houten schaakbord. Eén maal hoornen schaakspel, Oosters, met houten schaakbord. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm / 12 x 35 x 35 ...

Italfama schaakset
Resultaat: 700 EUR

Italfama schaakspel, Het Habsburgse Huis. Circa 1960. Met marmeren schaakbord en zilver/goud beschilderde metalen figuren. Afmeting: 11 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Zeldzaam schaakspel 'Napoleon tegen Rusland'
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam schaakspel Napoleon tegen Rusland. Met keramieken handbeschilderde schaakstukken en wortelhouten schaakbord met bronzen grepen. Afmeting: 21 x 60 x 63 cm. In goede staat.

John Company schaakspel
Resultaat: 1.950 EUR

Kapitale van kamelenbeen gemaakt schaakspel met grote schaakstukken. Door John Company. Wortelnoten schaakbord met Indiase voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Paul Wunderlich schaakspel
Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzaam schaakspel met bronzen schaakstukken. Door Paul Wunderlich. 1927 - 2010. Gesigneerd, en nr. 464. Titel: Koninklijke paar minotaurus en Nike. Met houten schaakbord. Twee-kleurig gebeitst. Circ...