Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Paul Wunderlich schaakspel
Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzaam schaakspel met bronzen schaakstukken. Door Paul Wunderlich. 1927 - 2010. Gesigneerd, en nr. 464. Titel: Koninklijke paar minotaurus en Nike. Met houten schaakbord. Twee-kleurig gebeitst. Circ...

John Company schaakspel
Resultaat: 1.950 EUR

Kapitale van kamelenbeen gemaakt schaakspel met grote schaakstukken. Door John Company. Wortelnoten schaakbord met Indiase voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Zeldzaam schaakspel 'Napoleon tegen Rusland'
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam schaakspel Napoleon tegen Rusland. Met keramieken handbeschilderde schaakstukken en wortelhouten schaakbord met bronzen grepen. Afmeting: 21 x 60 x 63 cm. In goede staat.

Italfama schaakset
Resultaat: 700 EUR

Italfama schaakspel, Het Habsburgse Huis. Circa 1960. Met marmeren schaakbord en zilver/goud beschilderde metalen figuren. Afmeting: 11 x 54 x 54 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 650 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Islamitische schaakset met benen schaakstukken en houten schaakbord. Eén maal hoornen schaakspel, Oosters, met houten schaakbord. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm / 12 x 35 x 35 ...

Italfama set met marmeren bord
Resultaat: 600 EUR

Samurai set schaakspel door Italfama. 60-er Jaren. Figuren metaal, zilver/goud beschilderd, met marmeren schaakbord. Afmeting: 12 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Zeldzaam Portugal Viana schaakspel
Resultaat: 575 EUR

Zeldzaam Portugal Viana porseleinen schaakspel met mahoniehouten omranding. Afmeting: 14 x 49 x 49 cm. In goede staat.

Indiaas benen schaakbord
Resultaat: 550 EUR

Indiaas benen schaakbord, handbeschilderd met goud decor + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 19 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Indiaas schaakspel
Resultaat: 425 EUR

Indiaas benen handbeschilderd schaakspel + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 21 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Italiaans majolica schaakspel, 1955
Resultaat: 390 EUR

Italiaanse majolica schaakspel set Sienna. Circa 1955. Majolica handbeschilderde schaakstukken en schaakbord met majolica tegels en notenhouten omlijsting. Afmeting: 17 x 62 x 62 cm. In goede staat.

2x Sherlock Holmes schaakspelen
Resultaat: 375 EUR

Twee zeldzame Sherlock Holmes schaakspelen met houten schaakborden en polystone beschilderde figuren. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm / 17 x 55 x 55 cm. In goede staat.

Schaakspel India Vizagapatam
Resultaat: 375 EUR

Schaakspel India, Vizagapatam. Met benen schaakstukken + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Kameelbenen schaakspel
Resultaat: 300 EUR

Kameelbenen schaakspel met marmeren ingelegd schaakbord. Olifant decor. Octagonaal. Afmeting: 14 x 71 x 71 cm. In goede staat.

Indiaas schaakspel
Resultaat: 300 EUR

Indiaas schaakspel met kameelbenen figuren en wortelnoten schaakbord. Afmeting: 18 x 64 x 64 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 250 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Jaipur India zijden set, verguld/plated met zijden schaakbord. Eén maal India, geëmailleerde set op messing met houten schaakbord. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm / 8 x 50 x 50 ...

2x Taqua noten gesneden schaakspel
Resultaat: 240 EUR

Twee Taqua noten gesneden schaakspelen met vogelsoorten. Equador. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm / 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Grieks Minotaurus schaakspel
Resultaat: 225 EUR

Grieks Minotaurus schaakspel met bronzen schaakstukken en koperbeslagen schaakbord. 1973. Nr. 27. Gelimiteerd. Afmeting: 18 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Gaudi schaakspel
Resultaat: 200 EUR

Gaudi schaakspel met keramiek mozaïek schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 16 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Swarovski schaakset
Resultaat: 200 EUR

Swarovski kristalglazen schaakspel + origineel Swarovski schaakbord. Afmeting: 6 x 35 x 35 cm. In goede staat.

2x Gesneden schaakspellen
Resultaat: 200 EUR

Twee gesneden schaakspellen. Eén maal set Noormannen + houten schaakbord. Eén maal set Afrika, Madagaskar + houten schaakbord. Afmeting: 16 x 54 x 54 cm. / 20 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Zeldzame Italfama schaakset
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Italfama schaakset met metalen figuren houtbelijmd + marmeren ingelegd schaakbord. Octagonaal. Afmeting: 15 x 71 x 71 cm. In goede staat.

Schaakspel Alaska
Resultaat: 180 EUR

Schaakspel Alaska met porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Italfama schaakspel
Resultaat: 170 EUR

Italfama schaakspel met metaal beschilderde schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 170 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal set Equador, taqua noten figuren + houten schaakbord. Eén maal set Sjofarim India met imitatie ivoren figuren + houten schaakbord. Afmeting: 14 x 37 x 37 cm. / 9 x 39 x 39...