Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Diego Rivera, Tehuana Vendiendo Pinas
Resultaat: 15.000 EUR

Diego Rivera. 1935. 1886 - 1957. Latin Amerikaanse kunst. Titel: Tehuana Vendiende Pinas. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 26,2 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Romantisch Hollands wintergezicht
Resultaat: 2.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard
Resultaat: 2.000 EUR

Louis Apol. 1850 - 1936. Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.

Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant
Resultaat: 1.750 EUR

Constant Arzt. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Vordense beek
Resultaat: 1.600 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 93 cm. In goede staat.

Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant
Resultaat: 1.600 EUR

Monogram F.C. 19e Eeuw. Stilleven met fruitschaal en fazant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdams havengezicht met vele schepen
Resultaat: 1.500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Gedempte Maaskant Schiedam
Resultaat: 1.300 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gedempte Maaskant Schiedam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.

Arnold Marc Gorter, Riviergezicht bij zonsondergang
Resultaat: 1.300 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Riviergezicht met figuur bij zonsondergang. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x B 120 cm. In goede staat.

Jan Rijlaarsdam, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 1.000 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Stadsgezicht Parijs met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper.
Resultaat: 1.000 EUR

A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A.J. van Wijngaerdt, Bosgezicht
Resultaat: 950 EUR

A.J. van Wijngaerdt. 1808 - 1887. Bosgezicht met twee figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.

Lichtenstein, Naakte vrouw in interieur
Resultaat: 800 EUR

Lichtenstein. Nr. 79/199. Tweede helft 20e eeuw. Naakte vrouw in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 56 cm. In goede staat.

G. Westermann, Gekostumeerd feest
Resultaat: 650 EUR

Gerard Westermann. 1880 - 1971. Titel verso, gekostumeerd feest. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 140 cm. In goede staat.

Thomas Bush Hardy, Strand van Scheveningen met vissersvolk en bomschuiten
Resultaat: 590 EUR

Thomas Bush Hardy. 1842 - 1897. Strand van Scheveningen met vissersvolk en bomschuiten. Gouache op papier. Afmeting: H 25 x B 48 cm. In goede staat.

Charles P. Gruppe, Boerenschuur
Resultaat: 550 EUR

Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

B. Jüttner, Vissersvolk op strand
Resultaat: 550 EUR

Bruno Jüttner. Duitse School. 1880 - 1965. Vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 91 cm. In goede staat.

W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel
Resultaat: 550 EUR

W.E. Fitch. 1910. 1888 - . Hollandse kermis met carousel. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Guillaume Lo-A-Njoe, Abstracte compositie
Resultaat: 550 EUR

Guillaume Lo-A-Njoe. 1963. 1948 - Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.

Jean Dablin, Portret Suzanne Vians met hoepel
Startprijs 500 EUR

Jean Dablin. 1858 - 1923. Portret Suzanne Vians met hoepel 1903. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 98 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.

Theodor Pixis, Antiek interieur met figuren
Resultaat: 500 EUR

Theodor Pixis. 1831 - 1907. Duitse School. Antiek interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit
Resultaat: 500 EUR

A.J. van Prooijen. 1834 - 1898. Jongen te paard trekt trekschuit. Olieverf op linnen. Gaatje. Afmeting: H 53 x B 92 cm. In goede staat.

Herman Brood, Melkbus
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.

Heinrich Zille, Figuren bij waslijn
Resultaat: 500 EUR

Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dames buste
Resultaat: 475 EUR

Patrick Nagel. 19445 - 1984 U.S.A. Dames buste. The playboy portfolio. Lithografie op papier. Afmeting: H 91 x B 61 cm. In redelijk/goede staat.

J. Mankes, Kraai met vlieg
Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met vlieg. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 13,5 x B 12 cm. In goede staat.

J. Mankes, Kraai
Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

G. Corneille, Printemps Tropical
Resultaat: 450 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Epreuve d' artiste 1966. Printemps Tropical. Afmeting: H 70 x B 42 cm. In goede staat.

N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe
Resultaat: 440 EUR

N.H. v.d. Willigen. Epe 1865. Landschap bij Epe met boerderij, figuren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 59 cm. In goede staat.

E. Boullé, Rivierlandschap met wasvrouwen
Resultaat: 430 EUR

E. Bouillé. Circa 1880. Franse School. Landschap met rivier, boerderij, vee en wasvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 81 cm. In goede staat.

L. Hubert, Stilleven vaas en fruit
Resultaat: 425 EUR

Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten
Resultaat: 425 EUR

Pendant. Circa 1900. Besneeuwde dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 23 cm. In goede staat.

L.W. van Soest, Winterlandschap bij Laren
Resultaat: 400 EUR

Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A.J. van Driesten, Boerderij tussen de bomen
Resultaat: 400 EUR

A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.

Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 375 EUR

Atelier Theo Wolvecamp. 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 28 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Vrouw met rokje en kat
Resultaat: 360 EUR

Walasse Ting '85. 1929 - 2010. Vrouw met rokje en kat. Lithografie op papier. Afmeting: H 55 x B 76 cm. In goede staat.

Vermoedelijk M.C. Escher, Boscage in tuin
Resultaat: 360 EUR

Vermoedelijk M.C. Escher. Bosschage in tuin. Met boekje Genealogie geslacht Escher. Houtskool op papier. Afmeting: H 31x B 24 cm. In goede staat.

Chr. A.M. Overbeeke, Stilleven
Resultaat: 350 EUR

Chris A.M. Overbeeke. 1946 - . Stilleven met emaille, peper en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Josef Strahn, Jongen met geiten
Resultaat: 350 EUR

Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Jongen met geiten. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.

Russische School, Meisje met bloem
Resultaat: 350 EUR

Russische School. 1980. Verso Kyrillisch gesigneerd. Meisje met bloem. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.

Pieter de Regt, Hollands wintergezicht
Resultaat: 330 EUR

Pieter de Regt. 1877 - 1960. Hollands wintergezicht met knotwilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

L. Eland, Indonesisch landschap met paardenkar
Resultaat: 325 EUR

Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesisch landschap met paardenkar bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Standgezicht
Resultaat: 325 EUR

J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Koppenol, Schaapskooi
Resultaat: 325 EUR

Cornelis Koppenol. 1865 - 1946. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 27 cm. In goede staat.

J. van Delden, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten
Resultaat: 325 EUR

J. van Delden. Circa 1920. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Arabieren te paard
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Arabieren te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Hollands landschap
Resultaat: 300 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Hollands landschap met koeien en paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Grachtgezicht Brugge
Resultaat: 300 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Grachtgezicht Brugge. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met boederij, figuur en sluisjes
Resultaat: 300 EUR

Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, figuur en sluisjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.C. van der Heyden, Poldergezicht met koeien
Resultaat: 300 EUR

J.C. van der Heyden. 1911 - 1992. Poldergezicht met koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Halfnaakte dame
Resultaat: 300 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Halfnaakte dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 59 cm. In redelijk/goede staat.

H. Bogman Jr., Schelpenvissers op strand
Resultaat: 280 EUR

Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Schelpenvissers op strand. Twee plekjes verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Lammert v.d. Tonge, Boeren interieur
Resultaat: 275 EUR

Lammert v.d. Tonge. 1871 - 1937. Boeren interieur met meisje bij heksenhaal. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vossenjacht
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

Otto Scheurer, Fazanten in besneeuwd landschap
Resultaat: 260 EUR

Otto Scheurer. München/Duitsland. 1862 - 1934. Fazanten in besneeuwd landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

Horst Miesler, 50er Jaren Duits stadsgezicht
Resultaat: 250 EUR

Horst Miesler. 1934. Duitse School. Duitse 50er jaren stadsgezicht met Mercedes reclame en figuren Kurfürstendam Belin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.

Schildersezel met dubbelzijdig portret
Resultaat: 250 EUR

Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.

B. Noteboom, Poes met lint
Resultaat: 250 EUR

Bert Noteboom. 1941. Poes met lint. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jezus na de kruisiging
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Jezus na de kruisiging. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.

A.J. Groenewegen, Melktijd met boer en koeien
Resultaat: 250 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1983. Melktijd met boer en koeien. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.

F.L. Corsius, Verlicht terras met figuren
Resultaat: 250 EUR

Fransiscus Leonardus Corsius. 1933 - 2013. Verlicht terras met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

J. Bevort, Stadgezicht Parijs
Resultaat: 250 EUR

Jan Bevort. 1917 - 1996. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 250 EUR

P.H. van Asperen. 1895 - 1969. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

L. Basset, Bloemenmark met figuren
Resultaat: 240 EUR

L. Basset. 1948 Frankrijk. Bloemenmarkt met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in de bergen
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 24,5 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame met regenjas
Resultaat: 225 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met regenjas. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame
Resultaat: 225 EUR

Patrick Nagel. Dame. 1945 - 1984 U.S.A. Dumas mirage editions 1988. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 91 cm. In goede staat.

A.J. van Dijk, Gezicht op Veere
Resultaat: 225 EUR

A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

J. van Everdingen, Hollands landschap met windmolen
Resultaat: 225 EUR

Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.

Barbizon? Landschap met schaapskudde en herderin
Resultaat: 225 EUR

Rest signatuur. Barbizon? 19e Eeuw. Landschap met schaapskudde en herderin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In goede staat.

L.W. van Soest, Steenbruggetje in de winter
Resultaat: 220 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Steenbruggetje in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

P.A. Bouter, Coming sheep
Resultaat: 220 EUR

P.A. Bouter. 1887 - 1968. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Jongen drinkt uit glas
Resultaat: 220 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

L. Grijseels, Haags stadsgezicht met figuren
Resultaat: 200 EUR

Leo Grijseels. 21e Eeuw. Haags stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.

L.W. van Soest, Landschap met vennetje
Resultaat: 200 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Landschap met vennetje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

Vermeulen, Hollands landschap met stenderkast
Resultaat: 200 EUR

Vermeulen. 20e Eeuw. Hollands landschap met stenderkast, dorpsgezicht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

H. Jaspers, Stilleven met koper, doos en hertenvanger
Resultaat: 200 EUR

Henk Jaspers. 1947. 1905 - 1977. Stilleven met koper, doos en hertenvanger. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Artz, Moeder met slapend kind
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd Artz. 1871. Moeder met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.

M. Kistler, Boeket wilde bloemen
Resultaat: 200 EUR

Maria Kistler. 1928. 1884 - 1963. Duitse School. Boeket wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

A. van de Berg, Larens interieur, moeder met kinderen
Resultaat: 200 EUR

Andries van de Berg. 1852 - 1944. Larens interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Fons Verstraeten, Bloemenmarkt
Resultaat: 200 EUR

Fons Verstraeten. 1922 - 2017. Bloemenmarkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

P.H. Topalski, Joodse man
Resultaat: 200 EUR

P.H. Topalski. Joodse man met baard en gouden bril. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

E.C. Arntzenius, Bloempot met rozenstruik
Resultaat: 200 EUR

Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Bloempot met rozenstruik. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

Paul Dom, Gezicht op Mont Martre Parijs
Resultaat: 200 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Mont Martre Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Damesbuste
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 4.150 edition 14b, 5 '85. SF. Lithografie op papier. Afmeting: H 88,7 x B 61,7 cm. In redelijk/goede staat.

Patrick Nagel, Dame
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 62,7 x B 61,7 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 61,8 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame met rood haar
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met rood haar. 3.150 edition 14-4-'85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.

G. Corneille, Figuren compositie met duif
Resultaat: 200 EUR

Guillaume Corneille 2002. 1922 - 2010. Nr. 29/300. Figuren compositie met duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 51 cm. In goede staat.

E. Schalbroeck, Boerenvrouw in interieur
Resultaat: 200 EUR

Eduard Schalbroeck. 1853 - 1935. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In redelijke staat.

Patrick Nagel, Dames buste
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Mirage edition inc. Dames buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

Chris Soer, Boerenhuis met boerin en appelbloesem
Resultaat: 190 EUR

Chris Soer. 1882 - 1961. Boerenhuis met boerin en appelbloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

2x Chung Giang, Deurportalen
Resultaat: 190 EUR

Twee gesigneerde Chinese schilderijen. Chung Giang 2001. Deurportalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.

G. Westermann, Twee paarden in zonnig weiland
Resultaat: 180 EUR

Gerard Westermann. 1880 - 1971. Twee paarden in zonnig weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.