Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

 

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
296 Resultaten
Kavel: 1002

Diego Rivera, Tehuana Vendiendo Pinas

Resultaat: 15.000 EUR

Diego Rivera. 1935. 1886 - 1957. Latin Amerikaanse kunst. Titel: Tehuana Vendiende Pinas. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 26,2 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard

Resultaat: 2.000 EUR

Louis Apol. 1850 - 1936. Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

Anton Karssen, Romantisch Hollands wintergezicht

Resultaat: 2.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1049

Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant

Resultaat: 1.750 EUR

Constant Arzt. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant

Resultaat: 1.600 EUR

Monogram F.C. 19e Eeuw. Stilleven met fruitschaal en fazant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

A.M. Gorter, Vordense beek

Resultaat: 1.600 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 93 cm. In goede staat.


Kavel: 1081

Evert Moll, Rotterdams havengezicht met vele schepen

Resultaat: 1.500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

Arnold Marc Gorter, Riviergezicht bij zonsondergang

Resultaat: 1.300 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Riviergezicht met figuur bij zonsondergang. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x B 120 cm. In goede staat.


Kavel: 1082

H.C.A. Paradies, Gedempte Maaskant Schiedam

Resultaat: 1.300 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gedempte Maaskant Schiedam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.


Kavel: 1000

Jan Rijlaarsdam, Stadsgezicht Parijs

Resultaat: 1.000 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Stadsgezicht Parijs met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1130

A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper.

Resultaat: 1.000 EUR

A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1103

A.J. van Wijngaerdt, Bosgezicht

Resultaat: 950 EUR

A.J. van Wijngaerdt. 1808 - 1887. Bosgezicht met twee figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.


Kavel: 1139

Lichtenstein, Naakte vrouw in interieur

Resultaat: 800 EUR

Lichtenstein. Nr. 79/199. Tweede helft 20e eeuw. Naakte vrouw in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 56 cm. In goede staat.


Kavel: 1064

G. Westermann, Gekostumeerd feest

Resultaat: 650 EUR

Gerard Westermann. 1880 - 1971. Titel verso, gekostumeerd feest. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 140 cm. In goede staat.


Kavel: 1119

Thomas Bush Hardy, Strand van Scheveningen met vissersvolk en bomschuiten

Resultaat: 590 EUR

Thomas Bush Hardy. 1842 - 1897. Strand van Scheveningen met vissersvolk en bomschuiten. Gouache op papier. Afmeting: H 25 x B 48 cm. In goede staat.


Kavel: 1127

B. Jüttner, Vissersvolk op strand

Resultaat: 550 EUR

Bruno Jüttner. Duitse School. 1880 - 1965. Vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 91 cm. In goede staat.


Kavel: 1138

Charles P. Gruppe, Boerenschuur

Resultaat: 550 EUR

Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1166

W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel

Resultaat: 550 EUR

W.E. Fitch. 1910. 1888 - . Hollandse kermis met carousel. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.


Kavel: 1251

Guillaume Lo-A-Njoe, Abstracte compositie

Resultaat: 550 EUR

Guillaume Lo-A-Njoe. 1963. 1948 - Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit

Resultaat: 500 EUR

A.J. van Prooijen. 1834 - 1898. Jongen te paard trekt trekschuit. Olieverf op linnen. Gaatje. Afmeting: H 53 x B 92 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

Resultaat: 500 EUR

Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 1041

Herman Brood, Melkbus

Resultaat: 500 EUR

Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

Theodor Pixis, Antiek interieur met figuren

Resultaat: 500 EUR

Theodor Pixis. 1831 - 1907. Duitse School. Antiek interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1036

Patrick Nagel, Dames buste

Resultaat: 475 EUR

Patrick Nagel. 19445 - 1984 U.S.A. Dames buste. The playboy portfolio. Lithografie op papier. Afmeting: H 91 x B 61 cm. In redelijk/goede staat.