Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Set zilveren streeksieraden
Resultaat: 100 EUR

Set met zilveren, deels vergulde streeksieraden, met oorhangers voorzien van mutsenbellen in een ovale vorm met S-applique met baard, 5 cm en een paar oorhaken met zeeuwse knoppen. ø 10 mm. ca 9 gram....

Lot gouden ringen
Resultaat: 290 EUR

Lot met geelgouden ringen, 585/000, twee trouwringen, twee zegelringen met onyx, één gebroken en twee oud gouden ringen. totaal ca 17 gram. In redelijke staat

Lot met diverse gouden sieraden
Resultaat: 210 EUR

Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat

Lot sieraden
Resultaat: 40 EUR

Sieradendoos gevuld met diverse sieraden met o.a. manchetknopen, parels

Broche en tiara, zilver/verguld
Resultaat: 180 EUR

Bijzondere zilver vergulde tiara en steekspeld, 800/000, van uitgewerkte bloemen, in originele cassette met een vergulde speld met gravure: In Verehrung gew. Eure Nichte Frida Rösicke 9.11.1882 9.11....

Gouden ring agaat
Resultaat: 70 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een ovaal cabouchon geslepen agaat. 16x12mm, ø 58, ca 3,2 gram. In goede staat

Gouden armband met munten
Resultaat: 550 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met munten. Armband met fantasie schakel voorzien van 3 gouden munten, 1 dollar 1853, fl 5,- 1912 en 4FL 10 Fr 1892. Met 2 extra schakels, totaal ca 19,6 gram.

Zilveren broche met koraal
Resultaat: 50 EUR

Zilveren broche, 925/000, staafmodel met getorste bewerking en bekroond met aan de einden een bloedkoraal, ø7 mm. Lengte 55mm. ca 4,8 gram. In goede staat

Gouden horloge
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met een gefacetteerde rand me getorste bewerking. ø3 cm. De achterzijde is voorzien van een guilloche bewerking met schildgravure. Oog ontbreekt. Veer vast. Brutogewich...

Gouden oorhangers
Resultaat: 105 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met blauwe steen. Brisures met daarop een ovale bewerkte rand met daarin een ovale zetkast met poten bezet met een ovaal gefacetteerde blauwe steen. 15 mm. ca 1,1 gram...

Gouden ring
Resultaat: 125 EUR

Geelgouden ring, 585/000, rond model met matte lijnbewerking versierd met geslepen ovaaltjes. breedte 6 mm, ø 65. ca 6 gram. In zeer goede staat

Granaat oorknoppen
Resultaat: 40 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Kleine oorstekers in een bloemvorm met een gefacetteerde granaat. ø oorknop7x7mm. ca 0,7 gram. In goede staat

Groot lot sieraden
Resultaat: 50 EUR

Groot lot sieraden met o.a. colliers, oorclips, een horloge en munten.

Gouden jasseroncollier
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met een double veeroog en eindoog. ø 2,5mm. 45 cm. ca 10 gram. Wat slijtage. In redelijke staat

Lot sieraden
Resultaat: 90 EUR

Groot lot met sieraden met diverse gecoate kettingen, kettingen met grote hangers en edelstenen hangers, Alles uit witmetaal.

Brede gouden armband
Resultaat: 925 EUR

Brede geelgouden armband, 585/000, met gevlochten, deels gematteerde visgraat-motieven, voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 18 mm. lengte 19,8 cm. ca 47 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant, Cartier
Resultaat: 320 EUR

Geelgouden ring, 750/000, Cartier, met diamant. Geelgouden ring, bolmodel met in het midden een briljant geslepen diamant in een gladomzetting, ca 0,12 ct. Breedte ring 6 mm. ø 49. ca 4 gram. regnr: 9...

Gouden dameshorloge
Resultaat: 160 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met een rond uurwerk, ø18mm, in een ovale kast voorzien van een fijne geschakelde band. 16,5cm. ca 12,6 gram. In goede staat

Gouden ring met camee
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met camee. Ring met een bewerkte zetrand bezet met een camee, deels afgesleten. Breedte 16 mm. ø 53, ca 3,2 gram. In redelijk goede staat

Zilveren armband en ring
Resultaat: 75 EUR

Zilveren armband en ring, 925/000, slagmodel met bewerking. David Andersen, Norway. Breedte 11-20mm. ø54. 68x55mm. totaal ca 42 gram. armband iets uit model, verder in goede staat

2 Zakhorloges
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren zakhorloges, 800/000, met wit emaille plaat, ø 30/40 mm.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met ovale zetkast met een brede geschulpte rand bezet met een ruw geslepen diamant. breedte 12 mm. ø 54 ca 2,7 gram. In goede staat

Gouden hanger met jade
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een appel gemaakt uit jade met een steel met 2 markies geslepen peridootstenen. Grootte 26x23mm. ca 4,4 gram. In goede staat

2 Colliers van barnsteen
Resultaat: 60 EUR

Twee colliers van barnstenen, beiden verlopend, met getrommelde kralen. 70 en 85 cm. ca 150 gram