Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, met vrouw met paraplu en hond en een kruiwagen. 4,5x2x4cm en 8x3x4cm. totaal ca 36 gram. In goede staat

4 Kleine zilveren miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Lot met 4 kleine zilveren miniaturen, 835/000, een locomotief, een vrouw met paraplu, naaimachine en een sulky. 2x1x2cm/4x1,5x2cm. totaal ca 35 gram. In goede staat

Glas op zilveren voet
Resultaat: 30 EUR

Antiek geslepen kristallen sierglas voorzien van inscriptie 'GM. Le Contre'. Met ruit- en diamant versieringen op zes-kantige 835/000 zilveren voet met florale graveringen. Anno 1875. Mr. W. Littel en...

Zilver boekje Pompei
Resultaat: 30 EUR

Doosje in de vorm van een boekje uit witmetaal met een geelmetaal. Ingelegd met een zilveren plaquette met maria met kind: B.V.DI POMPEI. 5x6x1,5cm. In goede staat

Zilveren beugeltas
Resultaat: 30 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat

Lot oud/antiek plated
Resultaat: 30 EUR

Lot oud/antiek plated. Divers. Onder andere: vorken, borstel, fotolijsten et cetera. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.

Vaasje met zilveren voet
Resultaat: 30 EUR

Antiek geslepen kristallen bloemvaasje met ruit- en waaierslijpsel, gecontourneerde bovenrand en gesegmenteerde knoop, op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. Circa 1875. Afmeting: H 20 x ø 6,5 ...

Zalfpotje met zilver
Resultaat: 30 EUR

Tien-kantig geslepen kristallen zalfpotje, voorzien van acht-vlaks 800/000 zilveren deksel met parelrand. Afmeting: 4 x 2,5 cm. Gewicht: circa 6,5 gram. In goede staat.

Zilveren mosterdlepel, 1853
Resultaat: 30 EUR

Antieke Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde gegraveerde steel en bijzondere bak met dubbele schenktuit. Mr. J. v.d. Velden-Amsterdam. Anno 1853. Afmeting: 9,5 cm. Gewicht: ci...

Zilveren jamlepel, 1930
Resultaat: 30 EUR

835/000 Zilveren jamlepel met fraai bewerkte haaksteel en floraal opengewerkt heft. Mr. Fa. Moerkerk & Co.-Haarlem. Circa 1930. Afmeting: 16 cm. Gewicht: circa 18 gram. In goede staat.

Zilveren suikerschep met streepagaat
Resultaat: 30 EUR

Fraaie 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak, gegraveerde steel en streepagaten heft. Mr. A. Landmeter-Schoonhoven. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Theebus met zilveren montuur
Resultaat: 25 EUR

Antieke geslepen kristallen theebus op voet. Voorzien van 835/000 zilveren montuur met gegraveerde ringdop. Circa 1870. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. Afmeting: 7 x 15 cm. Kleine schade, loopt over in barst...

Zilveren riksja
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur, BWG, riksja met figuur gemaakt uit filigrain. Geplaatst in een kunststof doos. 10x7x8cm. In goede staat.

Zilveren lepels en prikkers
Resultaat: 25 EUR

Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Diverse gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat

Karaf met zilveren stop
Resultaat: 25 EUR

Kristallen schenkkaraf op ronde voet versierd met bloempatroon, met zilveren dop en rand voorzien van parelrand. 835/000. 12x14x37cm. In redelijk goede staat.

Zilveren os
Resultaat: 20 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een os, 830/000. ca 21 gram. 7x2x4cm. In goede staat