Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke figuren, Paard + edelhert
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

3x Boeddha figuren
Resultaat: 80 EUR

Drie oude/antieke bronzen boeddha figuren. China en Thailand. Twee maal bodemmerk China. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

19e Eeuws figuur, Zittende vrouw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuws groot terracotta figuur. Vrouw zittend op muurtje. Beschadigingen aan handen. Afmeting: 70 x 32 x 25 cm. In redelijke staat.

Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 225 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen dubbele boeddha figuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antiek beeld Napoleon Bonaparte, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek beeld Napoleon Bonaparte. Gepatineerd gips. Circa 1900. Afmeting: 44 x 47 x 20 cm. In goede staat.

2x Boeddha figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. China, Thailand. Afmeting: 16,5 - 22 cm. In goede staat.

Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd
Resultaat: 30 EUR

Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 20 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Resultaat: 60 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha met zegelmerk en swastika teken. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Theo Germann, Naakte dame
Resultaat: 2.200 EUR

Groot bronzen tuinbeeld door Theo Germann. 1924 - . Titel: Ate. Naakte dame. Afmeting: H 139 cm. In goede staat.

Antieke marmeren buste
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke marmeren buste. Moeder met kind. Op zwart marmeren basement. Door A. Cipriani. Adolfo Cipriani, 1880 - 1930. Arm gelijmd, vinger er af. Afmeting: 50 x 34 x 23 cm. In redelijk/goede staat...

18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Bronzen boeddha
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

2x Beelden (naar Rodin)
Resultaat: 35 EUR

Twee terracotta figuren. Naar Rodin. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.

Bronzen adelaar
Resultaat: 20 EUR

Antieke bronzen adelaar. Zuid Duitsland. Afmeting: 15 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Naakte vrouw en man
Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen sculptuur. Naakte vrouw en man. M. Olive. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Antiek figuur, Dichter Milton
Resultaat: 70 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Dichter Milton. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Boeddha figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. Thailand. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

Boeddhabeeld
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Groot boeddhabeeld
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Antieke damesbustes, 1910
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke plated Art Nouveau damesbustes op albasten basement. 'Les Cerises'. Circa 1910. Compositie metalen figuren. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.

Bronzen Jugendstil-stijl figuur
Resultaat: 85 EUR

Bronzen Jugendstil-stijl vrouwen figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke bronzen beeldjes
Resultaat: 75 EUR

Twee kleine oude/antieke bronzen beeldjes. 20e Eeuw. Poedel + windhond. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy
Startprijs 550 EUR

Antieke gesigneerde bronzen luit spelende Griekse dame. Gesigneerd Paul Duboy. 1830 - 1887. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.