Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bronzen putti beeldjes
Resultaat: 170 EUR

Twee bronzen musicerende putti beeldjes. Naar L.F. Moreau. Trommelaar en bekkenspeler. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Zeearend
Resultaat: 160 EUR

Art Deco-stijl bronzen zeearend. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliner. Afmeting: 34 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Erotisch
Resultaat: 160 EUR

Bronzen erotisch figuur op zwart marmeren basement. Bondage. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 16 x16 cm. In goede staat.

2x Art Deco bronzen presse papier
Resultaat: 150 EUR

Twee bronzen Art Deco presse papier. Uil en teckel. Ontwerp van Johannes Bosma. 1879 - 1960. Gemerkt Jaag. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha met zegelmerk en swastika teken. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Boerenvrouw
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws bronzen figuur door H. Plé. Henri Honore Plé. 1853 - 1922. Boerenvrouw met zeis en koren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Stier
Resultaat: 140 EUR

Art Deco-stijl bronzen stier. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.

19e Eeuws figuur, Zittende vrouw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuws groot terracotta figuur. Vrouw zittend op muurtje. Beschadigingen aan handen. Afmeting: 70 x 32 x 25 cm. In redelijke staat.

Art Deco sierbord
Resultaat: 135 EUR

Duitse Art Deco gietijzeren design sierschotel met pauw decor. Door H. E Schniewind. Pseudoniem Ewald Mataré. 1887 - 1965. Afmeting: 23 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteun
Resultaat: 120 EUR

Bronzen met zwart marmeren boekensteun in de stijl van Modigliani. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 17 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Vrouwe Justitia
Resultaat: 110 EUR

Erotische Vrouwe Justitia met kousen. Op zwart marmeren basement. 21 Eeuw. Afmeting: 44 x 23 x 20 cm. In goede staat.

Oude/antieke Quan Yin
Resultaat: 100 EUR

Oude/antieke Chinese houtgestoken Quan Yin met rest polychromie. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 100 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met turkooise stenen. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Italiaans houten Christus figuur
Resultaat: 100 EUR

Italiaans houtgestoken Christus figuur met polychromie en bladgoud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse figuren, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen beelden op houten basementen. Circa 1900. Naar August Moreau. Vrouw mist iets in de hand. Ploeg man beschadigd. Afmeting: H 47 - 49 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude bronzen boeddha's
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Chinese bronzen lachende boeddha's. 21e Eeuw. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Weens bronzen figuur
Resultaat: 100 EUR

Weens bronzen figuur met monogram K.K. Kat met kar en muis. Afmeting: 5 x 9,5 x 3,5 cm. In goede staat.

Weens bronzen figuur
Resultaat: 100 EUR

Weens bronzen figuur. Gemerkt O.K.K. Twee katten bij schoen met muis. Afmeting: 3,5 x 8 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Vrouw in kleermakerszit
Resultaat: 100 EUR

Erotisch bronzen figuur. Half naakte dame in kleermakerszit. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x ø 16 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Naakte dame op design stoel
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur. Naakte dame op design stoel. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Kat naar Botero
Resultaat: 90 EUR

Bronzen kat op zwart marmeren basement. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 29 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen Jugendstil-stijl figuur
Resultaat: 85 EUR

Bronzen Jugendstil-stijl vrouwen figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Groot boeddhabeeld
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.