Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Theo Germann, Naakte dame 5008
Theo Germann, Naakte dame

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
17e Eeuws houtgestoken beeld 5000
17e Eeuws houtgestoken beeld

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Japans figuur, Keizer Jimmu 5001
Japans figuur, Keizer Jimmu

Resultaat:

1.450 EUR

Verkocht
L. Madrassi, bronzen figuur 5007
L. Madrassi, bronzen figuur

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen 5052
Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen

Resultaat:

880 EUR

Verkocht
Oude Chinese bronzen vergulde boeddha 5024
Oude Chinese bronzen vergulde boeddha

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
J. V. Vaerenbergh, Bronzen buste 5015
J. V. Vaerenbergh, Bronzen buste

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian 5074
Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke bronzen strijdwagen 5006
Antieke bronzen strijdwagen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur 5011
Antiek Frans bronzen figuur

Resultaat:

460 EUR

Verkocht
18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi 5120
18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote bronzen buste 5131
Grote bronzen buste

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Man met biblia 5053
Antiek bronzen figuur, Man met biblia

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Set boekensteuen Maribu 5041
Set boekensteuen Maribu

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote Italiaanse wit marmeren engel 5101
Grote Italiaanse wit marmeren engel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Torso 5036
Bronzen sculptuur, Torso

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese bronzen boeddha 5045
Chinese bronzen boeddha

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Naakte vrouw en man 5104
Bronzen sculptuur, Naakte vrouw en man

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek Frans beeld, Vrouw bij put 5102
Antiek Frans beeld, Vrouw bij put

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Twee dansende figuren 5107
Bronzen figuur, Twee dansende figuren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke marmeren buste 5123
Antieke marmeren buste

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
19e Eeuws bronzen figuur 5093
19e Eeuws bronzen figuur

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur 5016
Antiek bronzen figuur

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Grote metalen leeuw op basement 5017
Grote metalen leeuw op basement

Resultaat:

180 EUR