Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

 

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
2516 Resultaten
Kavel: 0

5 Grotere Perzen

Startprijs 70 EUR


Kavel: 0

7 Kleine Persjes

Startprijs 70 EUR


Kavel: 1

Collier WG

Startprijs 450 EUR

3-Rijig designer collier WG 750/000 middeldeel met een roze tourmalijn druppel en briljanten 0.105 ct.,TW/Loepzuiver, L.44 cm.,16 gr.


Kavel: 2

Collier GG/WG

Startprijs 300 EUR

Collier GG/WG 585/000 bezet met briljanten 0.16ct.,L.42 cm.,6.4 gr.


Kavel: 3

Ring WG

Startprijs 1.350 EUR

Ring WG 750/000 met briljanten 1.51 ct. TW/VSI, ø 54, 15.9 gr.


Kavel: 4

Ring GG/WG

Startprijs 500 EUR

Ring GG/WG 750/000 met briljanten 0.38 ct.,TW/Loepzuiver,ø 55, 6.4 gr.


Kavel: 5

Ring GG

Startprijs 1.400 EUR

Ring GG 750/000 met briljanten 1.37 ct.,TW/VSI, ø 53, 8.2 gr.


Kavel: 6

Oorstekers GG

Startprijs 800 EUR

Scharnier creolen GG585/000,bezet met briljanten 1.0ct TW/VS-SI 16.2 gr.


Kavel: 7

Creolen GG

Startprijs 320 EUR

Scharnier creolen GG750/000, bezet met briljanten 0.28ct.W/PI,10.2 gr.


Kavel: 8

Creolen WG

Resultaat: 700 EUR

Scharnier creolen WG750/000,met briljanten 0.40ct. TW/IF, gesign.L.Wittwer 17.9 gr.


Kavel: 9

Creolen WG

Startprijs 1.300 EUR

Scharnier creolen WG750/000, met rondom en zijdelijngs bezet met briljanten 2.2ct TW/IF, 10.6 gr.


Kavel: 10

Oorstekers WG

Startprijs 450 EUR

Oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.40 ct.TW/IF, ø 17 mm.,9.5 gr. zijkanten mooi opengewerkt.


Kavel: 11

Oorhangers GG multi

Startprijs 120 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met een granaat,blauwtopaas en citrien navette. L.15 mm.


Kavel: 12

Lepelvaasje met 12 lepeltjes

Startprijs 140 EUR

Hollands zilveren lepelvaasje met 12 lepeltjes, waaronder 1 roomlepeltje. Het lepelvaasje heeft nog het originele blauwglazen binnebakje Cond.: U


Kavel: 13

8 Zilveren lepeltjes

Resultaat: 25 EUR

8 Antiek Hollandse zilveren lepeltjes, mooi gegraveerd. 835/000 57gr. Cond.: R


Kavel: 14

Gouden broche, amethist

Startprijs 35 EUR

Gouden broche met amethist,2.8 gr.


Kavel: 15

Zilveren suikertang

Resultaat: 20 EUR

Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U


Kavel: 16

Zilveren bokaal met gravures

Startprijs 150 EUR

Schitterende grote zilveren bokaal met gravures. Maker: CB, London 835/000 284gr. 23,5xø9,4cm. Cond.: U


Kavel: 17

Fruit tassa, Frans

Startprijs 720 EUR

Schitterend mooie aparte antiek Franse fruitschaal, 19e eeuws. Rustend op een mooi zilveren bewerkte voet met romatische voorstellingen. De bovenrand is mooi bewerkt. 925/000 744gr. 18xø22cm. Cond.: U


Kavel: 18

Zilveren theezeefje

Resultaat: 35 EUR

Leuk Biedermeier zilveren theezeefje835/000 12gr. Cond.: U


Kavel: 19

Menage set

Startprijs 325 EUR

Zilveren menage set,4-delig, met origineel blauw binnenglas, empire stijl,rustend op 4 pootjes 925/000 Cond.: U


Kavel: 20

Brandewijn kom

Startprijs 900 EUR

Brandewijnkom zilver 875/000,Nederland Enkhuizen 18e eeuw,opengewerkte handgrepen,binnenin resten van vergulding H.7.5 cm., 195 gr.


Kavel: 21

Krsitallen schaal, zilveren hengsel

Startprijs 225 EUR

Retour!


Kavel: 21

zileren snuifdoos

Startprijs 125 EUR

Zeer mooi antiek bewerkte scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. gehalte 815/000