Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tête Jumeau DEP
Resultaat: 240 EUR

Tête Jumeau DEP. 4 Porseleinen tandjes, bruine ogen, gaatjes in de oren en open vingers. Pruik van echt haar en originele schoentjes L.: 45cm. Cond.: G

Frans Schmidt & Co
Resultaat: 450 EUR

Frans Schmidt & Co Nr. 1295, geleed lijf. Moet opnieuw geëlastiekt worden. Boven 2 tandjes, blauw-grijze slaapogen en gaatjes in de neus. Origineel gekleed in goede conditie. L.: 84cm.

Käthe Kruse 1929
Resultaat: 950 EUR

Käthe Kruse ca. 1929, jongen. Alles origineel L.: 35cm. Cond.: G

Origineel houten pop
Resultaat: 425 EUR

Origineel houten pop in zeer goede conditie.H.42 cm.

Veel popjes en diversen
Resultaat: 220 EUR

Doos met 12 porseleinen popjes, 2 mandjes met popjes, tinnen kinderwagentje, 2 serviesjes, rammelaar, koperkleurig spiegeltje, zilverkleurig spiegeltje, blikken picknickmandje, glazen geslepen standaa...

Dep. 14 (Simon & Halbig)
Resultaat: 500 EUR

Dep. 14 (Simon & Halbig?). 4 Tandjes boven, open mond, bruine slaapogen, open vingers en haren pruik. L.: 83cm. Cond.: R

SFBJ, Frans
Resultaat: 120 EUR

SFBJ, Frans. Origineel gekleed en met losse vingers L.: 35cm.

Schilderij Maly
Resultaat: 475 EUR

Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.

Kaststel Petrus Regout
Resultaat: 40 EUR

Kaststel Petrus Regout Maastricht met blauw applicatie-decor ca. 1900 30xø15cm. Cond.: U

Houten Balinese vrouw
Resultaat: 300 EUR

Houten Balinese vrouw 1e helft 20e eeuw, mooi gepatineerd 67x13x11cm. Cond.: U

Bronzen Boedha, staand
Resultaat: 220 EUR

Zeer oude staande bronzen Boedha vermoedelijk 19e eeuw. Houten sokkel is van recente datum. Boedha is bij de knie gerestaureerd met een soort zwarte was. Is al 65 jaar in Nederland 30x8x9cm.

Eiken Engels buffet
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Engels buffet met opstand 30-er jaren. Geloogd 125x122x43cm. Cond.: G

Simon & Halbig
Resultaat: 225 EUR

Simon & Halbig 1294, boven 4 tandjes. "W" op het voorhoofd L.: 55cm.

Franse pop
Resultaat: 280 EUR

Compleet originele prachtige pop met gesloten mond, vermoedelijk Frans L.: 45cm.

Käthe Kruse 1929
Resultaat: 750 EUR

Käthe Kruse ca. 1929, meisje. Alles origineel L.: 45cm. Cond.: G

E9J Jumeau
Resultaat: 600 EUR

E9D Jumeau, schuin afgesneden hoofd met open gesloten mond en gaatjes in de oren. Schoonheidsfoutje in de nek. Blauwe ogen. Kleertjes van Isabelle du Bois origineel, schoentjes ook origineel L.:52cm....

Depose Tête Jumeau 3V SGDG
Resultaat: 475 EUR

Depose Tête Jumeau 3V SGDG, geleed lijf. Bruine glazen vaste ogen, gaatjes in de oren en schuin afgesneden hoofd. Mohair pruik en stempel op het lichaam. L.: 30cm. haarscheur gerestaureerd en overgesc...

Meisje, met zonnenteken
Resultaat: 125 EUR

Meisje, met zonnenteken. 4 Tandjes boven, open mond en vaste bruine ogen.

5 Porseleinen popjes
Resultaat: 275 EUR

5 Erg oude porseleinen popjes, Frans. Open mondjes en 4x tandjes boven Cond.: M

Käthe Kruse ca. 1928
Resultaat: 650 EUR

Käthe Kruse ca. 1928, Traumerohen . Alles origineel L.: 46cm. Cond.: G

neusje beschadigd

Käthe Kruse ca. 1930
Resultaat: 900 EUR

Käthe Kruse ca. 1930, meisje. Alles origineel L.: 50cm. Cond.: G

Schuetzmeister & Quent, Nr. 201
Resultaat: 130 EUR

Schuetzmeister & Quent Nr. 201, baby toddler lijf. Boven 2 tanden en blauw-grijze slaapogen. Originele kleertjes

Onbekend, Nr. 10
Resultaat: 460 EUR

Genummerd 10. Boven 4 porseleinen tanden en blauwe slaapogen. Open vingers en een echte haren pruik. Klein haarscheurrtje boven het linkeroog (gerestaureerd). L.: 62cm.

Weegschaal
Resultaat: 20 EUR

Antieke zware ijzeren weegschaal ca. 1900 met koperen bak 51x18x22cm. Cond.: U