Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Rozenburg tegeltableau
Startprijs 500 EUR

Tegeltableau met 6 tegels in lijst. Gemaakt en gemerkt door Rozenburg Den Haag, genummerd CK 323 ca. 1900. Met beschildering van een grote kerk 57,5x43cm. Cond.: G

Rozenburg bierkruik
Startprijs 220 EUR

Platelen bierkruik gemerkt Rozenburg ca. 1895, genummerd 443 en letter F. Voorkant beschilderd met een huisje aan het meer 39xø14cm. Cond.: G

2 Vazen
Geen vanafprijs

2 Balustervormige Delfts blauwe vazen compleet beschilderd met 2 oude zeilboten. Voeten zijn beschadigd 23x12cm.

2 Schalen en 2 onderschalen
Resultaat: 25 EUR

2 Wit aardewerken schalen met onderschotel. 1x Ovale Wedgwood opengewerkte schaal met onderschotel 8x26x21cm. 1x Rode schaal met onderschotel 7xø24cm. Beide 20e eeuws. Wedgwood schaal heeft 1 chip Con...

Jos Bamps, Litho
Resultaat: 45 EUR

Jos Bamps (Zutendaal 1953), litho op papier, Abstract 513/800 36x29cm. Cond.: U

Stel dekselvazen
Resultaat: 50 EUR

2 Imaristijl dekselvazen van porselein. Handbeschilderd met bloemen en vogels eind 20e eeuw 35xø80cm. Cond.: G

Stel kandelaars
Startprijs 30 EUR

2 Imaristijl kaarsenstandaards van porselein. Handbeschilderd met bloemen en vlinders eind 20e eeuw 23x9,5x9,5cm. Cond.: G

Zilveren suikertang
Resultaat: 20 EUR

Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U

Hummel lampje
Resultaat: 80 EUR

Staand schemerlampje met porseleinen voet van Hummel Goebel Duitsland 1960-1972. Voorstellend meisje en vogel in een boom. Cond.: G

Koperen wandarmen
Startprijs 20 EUR

VERVALLEN UIT VEILING

7 Kleine Persjes
Startprijs 70 EUR

5 Grotere Perzen
Startprijs 70 EUR

Bronzen Paard
Startprijs 155 EUR

Bronzen beeld van een lopend paard met zwart marmeren voet. 21e eeuws 37x43x15cm. Cond.: U

Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.

4 Aardewerken borden Swatow
Resultaat: 25 EUR

4 Diverse Chinese borden 18-19e eeuws o.a; 1x blauw bord Zwatov met landschapsdecor ø17,5cm. 2x Chinees rood gekleurd bordje ø15cm. 1x Gekleurd Chinees bordje ø19,5cm. Cond.: G

Zilveren dames zakhorloge ca. 1900
Geen vanafprijs

Zilveren dameszakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt

Zilveren zakhorloge ca. 1875
Resultaat: 65 EUR

Zilveren zakhorloge ca. 1875 ,J.B. Yabsley London, snek. sleutel ontbreekt

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880
Resultaat: 80 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880 ,H. Samuel, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt

Metalen sleutelhorloge
Geen vanafprijs

Metalen sleutel vestzakhorloge, cilindergang.sleutelopwinding, sleutel ontbreekt

Zilveren zakhorloge ca. 1880
Startprijs 70 EUR

Zilveren zakhorloge ca. 1880,Langdon Davies, sleutelopwinding, ankergang.secondenwijzer. sleutel ontbreekt

Zilveren zakhorloge ca. 1880
Startprijs 70 EUR

Zilveren zakhorloge ca. 1880 Salmo Brothers, ankergang,secondenwijzer,sleutelopwinding, sleutel ontbreekt

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Geen vanafprijs

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, cilindergang, sleutel ontbreekt

Zilveren zakhorloge ca. 1880
Resultaat: 60 EUR

Zilveren zakhorloge ca. 1880, snek, ankergang secondenwijzer,sleutel ontbreekt

Double zakhorloge
Geen vanafprijs

Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer