Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Regelateur Junghans
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten regelateur Junghans ca. 1920. Met facet geslepen glas. Ontbreken een paar stukjes 77x32,5x16,5cm.

Memory ring WG
Startprijs 1.500 EUR

Diamant baquette memory ring WG 750/000 rondom bezet met 56 diamant-baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.

T. Eling
Startprijs 120 EUR

T. Eling, olieverf op linnen, Azalea tulpen 40x50cm. Cond.: U

Corneille, zeefdruk 103/250
Startprijs 120 EUR

Corneille '97 Nr. 103/250, zeefdruk op papier, "Unique" 14,5x21cm. Cond.: G

Blue Mountain, vaas
Startprijs 25 EUR

Aardewerken sculptuur van een grote aardewerken schenkkan. Beeld is afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden bekend om de prachtige groen/zwarte aardewerk ...

Blue Mountain, 3 delen
Startprijs 35 EUR

3 Aardewerken sculpturen van een ijsbeer (6x10x5cm.), zeehondje (8x17x10cm.) en een eendje(15x9x6cm.) Beelden zijn afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden...

Ring GG parel
Startprijs 750 EUR

Ring GG 750/000 met een zeer fijne Zuidzee parel 14 mm.,Ø55, 16gr.

Blue Mountain, zwaantje
Startprijs 25 EUR

Aardewerken sculptuur van een schaaltje in de vorm van een zwaan. Beeld is afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden bekend om de prachtige groen/zwarte aar...

Comtoise
Startprijs 40 EUR

Comtoise, model wandklok met gongslag 20e eeuw, slinger ontbreekt 47x37x17cm. Cond.: G

Aquarel, Parijs
Startprijs 25 EUR

B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G

Menage set
Startprijs 325 EUR

Zilveren menage set,4-delig, met origineel blauw binnenglas, empire stijl,rustend op 4 pootjes 925/000 Cond.: U

Frans pendulestel
Startprijs 650 EUR

Frans pendulestel met twee kaarsenkandelaars Luois Seize 1870-1880. Met vuurvergulde ornamenten en slinger gemerkt L.P. Japy en CIE. 40x23x11cm. Cond.: U

Bouilleklok
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse Bouille pendule met precisieslinger. Koperinlegwerk met parelmoer. Kleine beschadigingen 50x12x27cm. Cond.: G

Hang petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G

Schilderij, Japanse voorstelling
Resultaat: 70 EUR

Japanse prent, druk op papier 60x80cm. Cond.: U

Franse pendule ca. 1880
Startprijs 480 EUR

Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.

Vuurvergulde Franse pendule
Startprijs 2.000 EUR

Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.

Negerpop, Nr. 134
Resultaat: 105 EUR

Genummerd 134, papier-mache lichaam. Boven 2 porseleinen tanden en bruine slaapogen. Originele kleertjes en schoentjes L.: 60cm. Cond.: R

6 Delen ivoor en/of been
Startprijs 40 EUR

Kavel van 6 delen antiek ivoor en/of been. O.a; messenleggers, tand, bok, palm en armband ca. 8cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Startprijs 40 EUR

Gesigneerd Dickz, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: r met scheurtje

Tegeltableau
Startprijs 675 EUR

Tegeltableau ca. 1900 naar een schilderij van de bekende Franse schilder Corot. Eiken lijst. Beschadigd 96x81x8cm. Cond.: R-M

5 Grotere Perzen
Startprijs 70 EUR

3 x Gemengde techniek ongesigneerd
Startprijs 35 EUR

3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U