Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren suikertang
Resultaat: 20 EUR

Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U

Herenhorloge
Resultaat: 40 EUR

Herenhorloge met Minoir automaat double. Goedwerkend en ongedragen.

Dameshorloge
Geen vanafprijs

Dameshorloge gemerkt Festina Quartz Double eind 20e eeuw. Loopt goed, glas licht beschadigd

Zakhorloge
Resultaat: 30 EUR

Zilveren zakhorloge met zilveren ketting 800/000 ca. 1900. Functionerend ø4,3cm. Cond.: G

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Geen vanafprijs

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, cilindergang, sleutel ontbreekt

Metalen sleutelhorloge
Geen vanafprijs

Metalen sleutel vestzakhorloge, cilindergang.sleutelopwinding, sleutel ontbreekt

Zilveren dames zakhorloge ca. 1900
Geen vanafprijs

Zilveren dameszakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt

Double zakhorloge
Geen vanafprijs

Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

12 Antiek zilveren koffielepeltjes, mooi bewerkt en gemerkt, 835/000 84gr. 6,3x2x0,5cm. Cond.: G

Silver plated kopje en 13 zilv. lepels
Resultaat: 30 EUR

Silver plated suikerpot (Cond.: S) met 13 zilveren lepeltjes (Cond.: G) 20e eeuw.

Doosje munten
Resultaat: 10 EUR

Doosje met oud Nederlands geld (Wilhelmina, Juliana), Totale waarde: Fl. 15,05

Silver plated horlogeketting
Geen vanafprijs

Silver plated horlogeketting met jachttafereel.

Diverse sieraden
Geen vanafprijs

Diverse sieraden

Broche
Geen vanafprijs

Broche met markasietjes en een groene steen

5 Broches/spelden
Geen vanafprijs

5 Broches/spelden

Broche
Resultaat: 25 EUR

Broche in de vorm van een bloem, 835/000 met emaille?

Broche
Resultaat: 45 EUR

Broche met emaille, in de vorm van een bloem

3 Tanzanieten
Geen vanafprijs

3 Tanzanieten checkerboard slijpsel ca.9x6 mm.,8.9ct. in goede kleur.

C.L. Freund
Geen vanafprijs

C. L. Freund 1923 (Duitse school), olieverf op linnen, drinkgelach 40x50cm. Cond.: G

Stilleven, J.H.J. Halink
Resultaat: 30 EUR

J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U

C. Spies
Geen vanafprijs

Cora Spies 1989, acryl op papier, vele gezichten 51x31cm. Cond.:U

C. Spies
Geen vanafprijs

Cora Spies, olieverf op papier, abstracte compositie 50x65cm. Cond.: G

Sabin
Resultaat: 120 EUR

Sabin 1998, olieverf op paneel 20e eeuw, promenade Parijs 33x22cm. Cond.: U