Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

 

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
966 Resultaten
Kavel: 2635

Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7

Resultaat: 5.000 EUR

Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7 ca. 1885, geleed lijf. Open gesloten mond, blauw-groene ogen en gaatjes in de oren. Stempel op het lichaam, mooie pruik en originele kleertjes. In perfecte staat met orig...


Kavel: 2644

K & R, Simon & Halbig 117A

Resultaat: 4.000 EUR

K & R, Simon & Halbig 117A, "Mein Liebling", geleed lijf. Gesloten open mond, blauwe slaapogen, open vingers en originele schoentjes. In zeer goede conditie L.: 70cm.

Bakfout op rand


Kavel: 1009

Evert Moll, havengezicht Rotterdam

Resultaat: 2.500 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam. Schilderij bevindt zich in originele ongereinigde staat 100x80cm. Cond.: U


Kavel: 1395

Monogram F.B. 19e eeuw

Resultaat: 1.679 EUR

Monogram F.B. (linksonder) 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee. Oude bedoeking 41,5x54cm. Cond.: G


Kavel: 419

Zilveren rammelaar met ketting

Resultaat: 1.500 EUR

Leuke antiek zilveren rammelaar met fluitje Hollands gekeurd met makersstempel 835/000 52gr. Cond.: U


Kavel: 1029

van Schijndel

Resultaat: 1.500 EUR

Willem van Schijndel (geb. 1952), Acryl op linnen, "The Unusual Kiss", ooit verkocht voor Fl. 9.000,00. 120x130cm. Cond.: U


Kavel: 2605

Juillien Nr. 7

Resultaat: 1.400 EUR

Juillien Nr. 7 1904. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tanden en gaatjes in de oren. Losse vingers. Alles origineel in zeer goede staat


Kavel: 3965

Grote bronzen Boedha

Resultaat: 1.300 EUR

Grote bronzen boedha afkomstig uit Cambodja ca. 1910. Boedha is van goede kwaliteit 66x50x33cm. Cond.: G


Kavel: 3328

Eiken kabinet

Resultaat: 1.250 EUR

Massief eikenhouten kapitaal dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...


Kavel: 1007

Fedor v. Kregten

Resultaat: 1.100 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, drenkende kalfen 45x35cm. Cond.: U


Kavel: 1108

Naar Artz

Resultaat: 1.000 EUR

Gesigneerd Artz ca. 1900, olieverf op linnen, Larens interieur 72x102cm. Cond.: G


Kavel: 3231

Bestoken eiken barometer

Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale prachtige grote Engelse barometer 19e eeuws. Met top snijwerk. Onder met groot uitgesneden gezicht met prachtige patina 135x31x16cm. Cond.: G


Kavel: 1342

E.J. Woollett

Resultaat: 950 EUR

E.J. Woollett (Engelse school), olieverf op linnen (oude bedoeking), drinkende koeien tussen de bomen, 61x46cm. Cond.: G


Kavel: 2580

Käthe Kruse 1929

Resultaat: 950 EUR

Käthe Kruse ca. 1929, jongen. Alles origineel L.: 35cm. Cond.: G


Kavel: 1178

Harry Haerendel, gracht van Amsterdam

Resultaat: 925 EUR

Harry Haerendel (1886 - 1991 Duitsland), olieverf op linnen, gracht van Amsterdam (impressionistisch) 60x70cm. Cond.: U


Kavel: 1030

Evert Moll, Rotterdamse haven

Resultaat: 900 EUR

Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, panorama Rotterdamse haven met driemaster 24x14cm. Cond.: U


Kavel: 2518

Käthe Kruse ca. 1930

Resultaat: 900 EUR

Käthe Kruse ca. 1930, meisje. Alles origineel L.: 50cm. Cond.: G


Kavel: 3157

Pastoorskast 18e eeuw.

Resultaat: 875 EUR

Antieke eiken pastoorskast 18e eeuw Gelderland met mooie patina. Klein formaat, origineel slot en mooie binnenkant 184x55x137cm. Cond.: G


Kavel: 1012

J. Soler

Resultaat: 825 EUR

Juan Soler, Spanje 20e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht met flanerende dames en koets 30x40cm. Cond.: U


Kavel: 1003

Jan. v. Vuuren

Resultaat: 800 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941), olieverf op linnen, boslaan 36x40cm. Cond.: U


Kavel: 1250

Freek van de Berg, havengezicht

Resultaat: 800 EUR

Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U


Kavel: 3103

Kastanjehouten side-table

Resultaat: 800 EUR

Engelse 18e eeuwse side-table van kastanjehout met 3 lades. Prachtige patina 77x174x55cm. Cond.: G


Kavel: 3021

Bronzen klok

Resultaat: 761 EUR

Bronzen klok in locomotief vorm eind 20e eeuw. Staand op spoorwegrails, goedlopend uurwerk. Zeldzaam. Cond.: U


Kavel: 22

Zilveren cassette met bestek

Resultaat: 750 EUR

Bestek in koffer. Hollands 835/000 gekeurd. 12 grote lepels, 11 grote vorken, 8 normale lepels, 10 vorkjes en 1 botermesje. Totaal 2361gr. Alles aan de onderkant gemonogrammeerd E.W.