05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

Petit four stelletje
Resultaat: 10 EUR

7 Delig porseleinen petit-four stelletje, 6 kleine schoteltjes en 1 grote. Gemerkt Elfenbein Rosenthal, midden 20e eeuw. Cond.: G

Zilveren 10 Gld.
Resultaat: 6 EUR

Zilveren 10 Gld. munt, Nederland Herrijst 1945-1970

5 Speeldozen
Resultaat: 5 EUR

5 Speeldozen in diverse vormen, 20e eeuw, functioneren prima, Cond.: U

Eiken wandklok
Resultaat: 5 EUR

Zaanse klok
Resultaat: 5 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok in eikenhouten kast gemerkt WUBO 20e eew. Klok is compleet met gewichten en slinger. 51x20x16cm. Mist 1 ruitje aan de zijkant, Cond.: G

3 Karaffen
Resultaat: 5 EUR