Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7
Resultaat: 5.000 EUR

Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7 ca. 1885, geleed lijf. Open gesloten mond, blauw-groene ogen en gaatjes in de oren. Stempel op het lichaam, mooie pruik en originele kleertjes. In perfecte staat met orig...

K & R, Simon & Halbig 117A
Resultaat: 4.000 EUR

K & R, Simon & Halbig 117A, "Mein Liebling", geleed lijf. Gesloten open mond, blauwe slaapogen, open vingers en originele schoentjes. In zeer goede conditie L.: 70cm.

Bakfout op rand

Evert Moll, havengezicht Rotterdam
Resultaat: 2.500 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam. Schilderij bevindt zich in originele ongereinigde staat 100x80cm. Cond.: U

Monogram F.B. 19e eeuw
Resultaat: 1.679 EUR

Monogram F.B. (linksonder) 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee. Oude bedoeking 41,5x54cm. Cond.: G

Zilveren rammelaar met ketting
Resultaat: 1.500 EUR

Leuke antiek zilveren rammelaar met fluitje Hollands gekeurd met makersstempel 835/000 52gr. Cond.: U

van Schijndel
Resultaat: 1.500 EUR

Willem van Schijndel (geb. 1952), Acryl op linnen, "The Unusual Kiss", ooit verkocht voor Fl. 9.000,00. 120x130cm. Cond.: U

Juillien Nr. 7
Resultaat: 1.400 EUR

Juillien Nr. 7 1904. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tanden en gaatjes in de oren. Losse vingers. Alles origineel in zeer goede staat

Grote bronzen Boedha
Resultaat: 1.300 EUR

Grote bronzen boedha afkomstig uit Cambodja ca. 1910. Boedha is van goede kwaliteit 66x50x33cm. Cond.: G

Eiken kabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Massief eikenhouten kapitaal dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...

Fedor v. Kregten
Resultaat: 1.100 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, drenkende kalfen 45x35cm. Cond.: U

Naar Artz
Resultaat: 1.000 EUR

Gesigneerd Artz ca. 1900, olieverf op linnen, Larens interieur 72x102cm. Cond.: G

Bestoken eiken barometer
Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale prachtige grote Engelse barometer 19e eeuws. Met top snijwerk. Onder met groot uitgesneden gezicht met prachtige patina 135x31x16cm. Cond.: G

E.J. Woollett
Resultaat: 950 EUR

E.J. Woollett (Engelse school), olieverf op linnen (oude bedoeking), drinkende koeien tussen de bomen, 61x46cm. Cond.: G

Käthe Kruse 1929
Resultaat: 950 EUR

Käthe Kruse ca. 1929, jongen. Alles origineel L.: 35cm. Cond.: G

Harry Haerendel, gracht van Amsterdam
Resultaat: 925 EUR

Harry Haerendel (1886 - 1991 Duitsland), olieverf op linnen, gracht van Amsterdam (impressionistisch) 60x70cm. Cond.: U

Evert Moll, Rotterdamse haven
Resultaat: 900 EUR

Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, panorama Rotterdamse haven met driemaster 24x14cm. Cond.: U

Käthe Kruse ca. 1930
Resultaat: 900 EUR

Käthe Kruse ca. 1930, meisje. Alles origineel L.: 50cm. Cond.: G

Pastoorskast 18e eeuw.
Resultaat: 875 EUR

Antieke eiken pastoorskast 18e eeuw Gelderland met mooie patina. Klein formaat, origineel slot en mooie binnenkant 184x55x137cm. Cond.: G

J. Soler
Resultaat: 825 EUR

Juan Soler, Spanje 20e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht met flanerende dames en koets 30x40cm. Cond.: U

Jan. v. Vuuren
Resultaat: 800 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941), olieverf op linnen, boslaan 36x40cm. Cond.: U

Freek van de Berg, havengezicht
Resultaat: 800 EUR

Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U

Kastanjehouten side-table
Resultaat: 800 EUR

Engelse 18e eeuwse side-table van kastanjehout met 3 lades. Prachtige patina 77x174x55cm. Cond.: G

Bronzen klok
Resultaat: 761 EUR

Bronzen klok in locomotief vorm eind 20e eeuw. Staand op spoorwegrails, goedlopend uurwerk. Zeldzaam. Cond.: U

Zilveren cassette met bestek
Resultaat: 750 EUR

Bestek in koffer. Hollands 835/000 gekeurd. 12 grote lepels, 11 grote vorken, 8 normale lepels, 10 vorkjes en 1 botermesje. Totaal 2361gr. Alles aan de onderkant gemonogrammeerd E.W.

Henry Schouten
Resultaat: 750 EUR

Henry Schouten (1857 -1927 Gent), olieverf op linnen, landschap met vee 60x46cm. Cond.: U

Ype Wenning
Resultaat: 750 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerderij met vrouwtje 50x60cm. Cond.: U

Käthe Kruse 1929
Resultaat: 750 EUR

Käthe Kruse ca. 1929, meisje. Alles origineel L.: 45cm. Cond.: G

Eiken pastoorskast
Resultaat: 750 EUR

Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-

Bronzen Boedha, zittend
Resultaat: 750 EUR

Bronzen zittende Boedha Aziatisch, deels verguld 27x15x9cm. Cond.: G

Imari scheerbekken
Resultaat: 750 EUR

Kapitale Japans imari scheerbekken ca. midden 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen en landschapsdecor. Onbeschadigd 6xø28,3cm. Cond.: U

Creolen WG
Resultaat: 700 EUR

Scharnier creolen WG750/000,met briljanten 0.40ct. TW/IF, gesign.L.Wittwer 17.9 gr.

Wortelnoten 2-deurs kast
Resultaat: 675 EUR

Klein Hollands wortelnoten fineer kabinet eind 20e eeuw. In zeer goede staat met klauwpoten en bronzen beslag 222x156x49cm. Cond.: U

Evert Moll, Friese vrouw in bootje
Resultaat: 650 EUR

Evert Moll (1878 1955 Den Haag), olieverf op linnen, vrouw met melkbus in roeiboot 33x17cm. Cond.: U

Käthe Kruse ca. 1928
Resultaat: 650 EUR

Käthe Kruse ca. 1928, Traumerohen . Alles origineel L.: 46cm. Cond.: G

neusje beschadigd

2 Ampullen
Resultaat: 600 EUR

2 Antiek Hollands zilveren ampullen. Maker: Meers, Bernardus Johannes , Hengelo/Oldenzaal 1830-1868 835/000 194gr. 10cm.

E9J Jumeau
Resultaat: 600 EUR

E9D Jumeau, schuin afgesneden hoofd met open gesloten mond en gaatjes in de oren. Schoonheidsfoutje in de nek. Blauwe ogen. Kleertjes van Isabelle du Bois origineel, schoentjes ook origineel L.:52cm....

Pendule met 2 bokalen
Resultaat: 600 EUR

Franse pendule ca. 1880 met 2 pronkbokalen met putti. Bronskleurige legering, oogstthema. Goedlopend

Staande Engelse klok
Resultaat: 600 EUR

Staande Engelse klok H.220 cm.

B. Viegers
Resultaat: 575 EUR

Ben Viegers (1886 Den Haag - 1947 Nunspeet), olieverf op linnen, dorpsstraatje 30x40cm. Cond.: U

Zilveren koffie-thee servies
Resultaat: 550 EUR

Mooi zwaar 4-delig Engels servies rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000, Sheffield 1946. Maker : Walker & Hall. Totaal 2039gr. Cond.: U

Mahoniehouten boekenkast
Resultaat: 550 EUR

Mahoniehouten boekenkast, z.g.n. Werdecke systeem, met 5 opklapbare ruiten met facet geslepen glas.
H.215x105x40 cm.

Pendule,vuurverguld
Resultaat: 525 EUR

19e Eeuwse vuurvergulde pendule met bijbehorende stolp 38x23x9cm. Cond.: U

Briljant ring WG
Resultaat: 500 EUR

Ring WG750/000,ø54 met briljanten en diamantcarrees,1.0ctW/VS. voormalige verk.prijs €2820.-

Pendant Robert Forgers
Resultaat: 500 EUR

Twee werken Robbert Fortgens 1996 (geb. 1960 Amsterdam), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x43cm. Cond.: U

Dubbelloops, penvuur
Resultaat: 500 EUR

Prachtig gegraveerde dubbelloops penvuurgeweer 19e eeuw. Gemerkt Victor Collette Liege met mahonie kolf 118x21x6cm. Cond.: U

Dep. 14 (Simon & Halbig)
Resultaat: 500 EUR

Dep. 14 (Simon & Halbig?). 4 Tandjes boven, open mond, bruine slaapogen, open vingers en haren pruik. L.: 83cm. Cond.: R

Doosje diversen
Resultaat: 500 EUR

Doosje met popjes, draagstoeltje, rieten mandje, goudkleurig stoeltje, 2 poëzie albums (1906 en 1947), kledendracht opwindpopje en een zwart beugeltasje.

Art Deco bankje
Resultaat: 500 EUR

Notenhouten strak Art Deco bankje ca. 1920 afgezet met zwarte lijsten. Bank heeft 4 taps toelopende pootjes. Bank is compleet nieuw gepolitoerd 45x135x48cm. Cond.: G