Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7 2635
Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
K & R, Simon & Halbig 117A 2644
K & R, Simon & Halbig 117A

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Evert Moll, havengezicht Rotterdam 1009
Evert Moll, havengezicht Rotterdam

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Monogram F.B. 19e eeuw 1395
Monogram F.B. 19e eeuw

Resultaat:

1.679 EUR

Verkocht
Zilveren rammelaar met ketting 419
Zilveren rammelaar met ketting

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
van Schijndel 1029
van Schijndel

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Juillien Nr. 7 2605
Juillien Nr. 7

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Grote bronzen Boedha 3965
Grote bronzen Boedha

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Eiken kabinet 3328
Eiken kabinet

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Fedor v. Kregten 1007
Fedor v. Kregten

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Naar Artz 1108
Naar Artz

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Bestoken eiken barometer 3231
Bestoken eiken barometer

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
E.J. Woollett 1342
E.J. Woollett

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Käthe Kruse 1929 2580
Käthe Kruse 1929

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Harry Haerendel, gracht van Amsterdam 1178
Harry Haerendel, gracht van Amsterdam

Resultaat:

925 EUR

Verkocht
Evert Moll, Rotterdamse haven 1030
Evert Moll, Rotterdamse haven

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Käthe Kruse  ca. 1930 2518
Käthe Kruse ca. 1930

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Pastoorskast 18e eeuw. 3157
Pastoorskast 18e eeuw.

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
J. Soler 1012
J. Soler

Resultaat:

825 EUR

Verkocht
Jan. v. Vuuren 1003
Jan. v. Vuuren

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Freek van de Berg, havengezicht 1250
Freek van de Berg, havengezicht

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Kastanjehouten side-table 3103
Kastanjehouten side-table

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Bronzen klok 3021
Bronzen klok

Resultaat:

761 EUR

Verkocht
Zilveren cassette met bestek 22
Zilveren cassette met bestek

Resultaat:

750 EUR