Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Figuren
Geen vanafprijs

2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U

Royal Malvern porselein
Geen vanafprijs

Royal Malvern porselein, vaas met bloemen. Engeland 9xø9,5cm. Cond.: U

10 Delen porselein
Geen vanafprijs

10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U

Aparte Art Deco vaas
Geen vanafprijs

Bijzondere keramiek vaas Art Deco. Gemerkt T.G. heern?, met brons patina en twee leeuwen afbeeldend. 20xø15cm.

3 Vazen
Geen vanafprijs

3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G

Bord
Geen vanafprijs

Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G

3 Kopjes en 2 schoteltjes
Geen vanafprijs

3 Porseleinen kopjes(4,5xø7cm) en 2 schoteltjes (ø13cm.) met peterseliemotief. Vermoedelijk Wallendorf 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Karaf
Startprijs 50 EUR

Kristallen karaf begin 20e eeuw staand op voetje. Karaf is ruit en amandel geslepen 32xø11,5cm. Cond.: G

12 messenleggers + schaaltje
Startprijs 20 EUR

12 Glazen messenleggers (9cm.) en glazen aanbiedschaaltje (23x9cm.) ca 2e helft 20e eeuw. Cond.: G

Meissen schaaltje + vaasje
Startprijs 75 EUR

Meissen dekseldoosje en vaasje. Dekseldoosje beschilderd met bloemen 9x7,5x5cm. Cond.: G. Vaasje beschilderd met bloemotief 14,5xø7cm. Cond.: G Beide midden 20e eeuw.

3 Karaffen
Geen vanafprijs

3 Karaffen, begin 20e eeuw,H.31-34 cm.

2 Kleine karaffen
Geen vanafprijs

2 Karafjes en botervloot met bloemmotief.

4 Antieke glazen karaffen
Resultaat: 15 EUR

4 Diverse antieke karaffen

Ivoren beeldje, manfiguur
Resultaat: 220 EUR

Ivoren beeldje van een manfiguur met peddel op houten voetje, Chinees ca. 1930 15,5x6,5x4,5cm. Cond.: G

2 Keramiek glazuur vazen
Startprijs 150 EUR

2 Grote keramiek geglazuurde vazen met landschapsdecor ca. 1900. Genummerd 1489 met scheurtje in de voet 49xø18cm. Cond.: G

21-Delig servies
Geen vanafprijs

21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot

Rodenburg
Startprijs 30 EUR

Oude vrouw
Geen vanafprijs

Retour!

Zittend naakt
Startprijs 325 EUR