3-Rijig designer collier WG 750/000 middeldeel met een roze tourmalijn druppel en briljanten 0.105 ct.,TW/Loepzuiver, L.44 cm.,16 gr.
Collier GG/WG 585/000 bezet met briljanten 0.16ct.,L.42 cm.,6.4 gr.
Ring GG/WG 750/000 met briljanten 0.38 ct.,TW/Loepzuiver,ø 55, 6.4 gr.
Scharnier creolen GG585/000,bezet met briljanten 1.0ct TW/VS-SI 16.2 gr.
Scharnier creolen GG750/000, bezet met briljanten 0.28ct.W/PI,10.2 gr.
Scharnier creolen WG750/000,met briljanten 0.40ct. TW/IF, gesign.L.Wittwer 17.9 gr.
Scharnier creolen WG750/000, met rondom en zijdelijngs bezet met briljanten 2.2ct TW/IF, 10.6 gr.
Oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.40 ct.TW/IF, ø 17 mm.,9.5 gr. zijkanten mooi opengewerkt.
Oorstekers GG 585/000 bezet met een granaat,blauwtopaas en citrien navette. L.15 mm.
Hollands zilveren lepelvaasje met 12 lepeltjes, waaronder 1 roomlepeltje. Het lepelvaasje heeft nog het originele blauwglazen binnebakje Cond.: U
8 Antiek Hollandse zilveren lepeltjes, mooi gegraveerd. 835/000 57gr. Cond.: R
Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U
Schitterende grote zilveren bokaal met gravures. Maker: CB, London 835/000 284gr. 23,5xø9,4cm. Cond.: U
Schitterend mooie aparte antiek Franse fruitschaal, 19e eeuws. Rustend op een mooi zilveren bewerkte voet met romatische voorstellingen. De bovenrand is mooi bewerkt. 925/000 744gr. 18xø22cm. Cond.: U
Zilveren menage set,4-delig, met origineel blauw binnenglas, empire stijl,rustend op 4 pootjes 925/000 Cond.: U
Brandewijnkom zilver 875/000,Nederland Enkhuizen 18e eeuw,opengewerkte handgrepen,binnenin resten van vergulding H.7.5 cm., 195 gr.
Zeer mooi antiek bewerkte scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. gehalte 815/000
Bestek in koffer. Hollands 835/000 gekeurd. 12 grote lepels, 11 grote vorken, 8 normale lepels, 10 vorkjes en 1 botermesje. Totaal 2361gr. Alles aan de onderkant gemonogrammeerd E.W.
Mooi Hollands zilveren sigarettendoos met Hollandse taferelen 835/000 14x9,5x4cm. Cond.: U
Zeer aparte zilveren snuifdoos met gecicileerd deksel 835/000 50x6,5x2cm. Cond.: U
Leuke Hollands zilveren asbak met Hollandse taferelen 835/000 190gr. ø18cm. Cond.: U
Collier met 38 zeer fijne wit ,licht creme kleurige Zuidzee parels 10.5-15.5 mm.,met 2 sluitingen WG 750/000,L.44cm.
Oorstekers WG 750/000 met 2 briljanten 0.30ct.,TW/VSI en een zeer fijne zuidzee parel 13 mm.,op massieve vleugels. 13 gr.
Broche WG 585/000,7 akoya parels ø6en 5 mm.half gematteerd L 50 mm., 12.1 gr.
Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne zuidzee parel 14 mm.,9.1 gr.
Aquamarijn-briljant hanger. WG 750/000 met een vol gefacceteerde Braziliaanse natuurlijke aquamarijnsolitair 47.01 ct..in een zeer goede krachtige kleur, en briljanten TW/SI 1.27 ct.,31.5 gr. Met expe...
Armband WG750/000,L 19cm.,bezet met 5 saffier cabochons 2.37 ct,12 briljanten 0.46 ct.,TW/SI kastensluiting en 2 veiligheidsluiting. voormalige verk.prijs €2948.-, 27.1 gr.
Diamant baquette memory ring WG 750/000 rondom bezet met 56 diamant-baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.
Ring GG 585/000 met een ovale gefacceteerde tanzaniet en diamanten in baquette en briljant slijpsel, 0.5 ct W/SI, ø 66, 5.1 gr. van de ontwerper Ivens.
2-Delig zilveren roomstel (melkkannetje en suikerpot, 11,5x16x12cm.), Duits gekeurd ca. 1920 800/000 494gr.
Reusachtige zware antieke Duitse barok zilveren koffiekan 800/000 1012gr. Cond.: U
Mooie grote Hollands zilveren sigarendoos met Hollandse taferelen. 835/000 19,8x15x8,5cm. Cond.: U
Leuke zilveren Engelse beker met parelrandje, Sheffield 835/000 110gr. H.: 14,5cm. Cond.: U
6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren taartschep met een mooi opengezaagd handvat 835/000 52gr. L.: 22,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren knottenkistje uit 1979 met romantische voorstellingen, rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000 186gr.
Massief zilveren gourmetschakel armband,31.8 gr.L. 21 cm.
Zilveren peper & zout stel met glazen binnenbak, voorzien van een sierrand 925/000 H.: 12cm. Cond.: G
Zilveren rammelaar, Duitsland, met benen heft, zeer mooi bewerkt 25gr. 16cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren roomkannetje, boven en onder voorzien van een parelrandje. Maker: Benten&Zonen 1883 835/000 134gr.
Ring zilver 925/000 verguld met schakelmotief. 13.8 gr., 62 cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte ametist 10.8 gr., ø57 cm.
Herenring zilver 925/000 verguld, met een wapen afbeelding (leeuw)en mooi bewerkte zijkanten.12.4 gr., ø69 cm.
Ring zilver 925/000,verguld bezet met een zirkonia, 5.8 gr., ø63 cm.
Ring zilver 925/000,verguld,bezet met een blauwtopaas,ø62 cm.,3.7 gr.
Zegelring zilver 925/000 verguld, bezet met een lapis steen,6.8 gr.,ø 66cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld bezet met onyx en een diamantje,8.2 gr.,ø66 cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld, met een tijgeroog, 5.9 gr., ø 66cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte citrien, 9.9 gr., ø55 cm.
Zilveren ring 925/000 bezet met granaat en markasietjes, 8.9 gr. ø63 cm.
Ring zilver verguld bezet met een zwarte diamant 1 ct.(met diamantpas) ø63 cm.
Zware Duitse zilveren koektrommel met afbeeldingen van spelende kinderen 800/000 587gr. 16x12x7cm. Cond.: U
Grote antiek Engels zilveren suikerstrooibus, Birmingham 1812 835/000 136gr. H.: 19cm.
Mooie zilveren flacon met afbeeldingen 835/000 215gr. H.: 14,5cm. Cond.: U
Zilveren kop & schotel, Frans gekeurd ca. 1880 835/000 131gr.
Zilveren pronkschaaltjes 925/000 op onderschaaltje met gedecoreerde rand ø11cm.,177 gr.
Mooi zwaar 4-delig Engels servies rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000, Sheffield 1946. Maker : Walker & Hall. Totaal 2039gr. Cond.: U
Zilveren slagroomkom op onderschaaltje met gedecoreerde rand 925/000. 5xø11,5cm. 325gr.
Zilveren dienblaadje met mooi bewerkte handgrepen 35x19cm. 925/000 312gr. Cond.: U
Schitterende zilveren Engelse Art-Deco inktpot 835/000 7xø16,4cm. Cond.: U
2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 3 gebogen leeuwenpootjes 835/000 60gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren dekseldoos, 1887, met romantische voorstellingen,scharnierend deksel met beweegbare greep. 8,3x5x5cm. 102gr. Cond.: G
Ronde broche GG 14 kt., bezet met pareltjes en een briljantje 8.8 gr.
Hanger GG 14 kt.10.3 gr., erg mooi bewerkt, met 3 kwastjes,groene steen en 4 grijze pareltjes.(achterkant ook mooi bewerkt)
Mooie broche (kan ook als hanger) GG 14 kt.met grote onyx steen met mozaïek inlegwerk.6x4.5cm.26.2 gr.
Broche zilver 800/000 verguld bezet met donkere Boheemse granaten,L.35 mm.,8.8 gr.
Broche GG 585/000 met parels, saffier,robijn en een briljantje.0.02ct.,W/SI, 6.1 gr.
Oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.50ct W/SI.,en een Akoya kweekparel Ø9.5 mm.,4.4 gr.
Akoya kweekparel collier (zwart-wit)Ø7 mm., bolsluiting WG 585/000,L.45cm.
Ovale robijn 0.90ct.,intensief rood zeer goede kleur,zeer kleine inslijpsels.
Ovale robijn 1.0ct.,intensief rood met zeer goede kleur, zeer kleine inslijpsels.
Sigaren presenteer standaard zilveren voet en houder voor 12 sigaren met blauw chinese schotel. H.24cm.,ø16 cm.
Zilveren kom met gecontourneerde rand, Mexico 1975 925/000 ø17cm. 423 gr.
Verzilverd roomstelletje. Schaaltje met de lepel hangend in het hengseltje 70-er jaren. 19x11,5x9cm. Cond.: G