Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen klok
Resultaat: 761 EUR

Bronzen klok in locomotief vorm eind 20e eeuw. Staand op spoorwegrails, goedlopend uurwerk. Zeldzaam. Cond.: U

Pendule met 2 bokalen
Resultaat: 600 EUR

Franse pendule ca. 1880 met 2 pronkbokalen met putti. Bronskleurige legering, oogstthema. Goedlopend

Staande Engelse klok
Resultaat: 600 EUR

Staande Engelse klok H.220 cm.

Pendule,vuurverguld
Resultaat: 525 EUR

19e Eeuwse vuurvergulde pendule met bijbehorende stolp 38x23x9cm. Cond.: U

Antiek Friese stoelklok
Resultaat: 450 EUR

Friese stoelklok ca. 1800. beschilderde wijzerplaat met gegoten stukken rondom. Uurwerk goedlopend 75x35cm.

Amerikaanse reiswekker
Resultaat: 435 EUR

Messing reiswekker ca. 1900 van Amerikaanse makelij (19x10x8,5cm.). Gesigneerd Camerden en Forster New York. Uurwerk met repeteerslag. Rondom met facetgeslepen glas, incl. sleutel. Bij de reiswekker i...

Pendule 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Antieke bronzen pendule 19e eeuw, vuurverguld. Uurwerk gesigneerd verso H. Azur Frankrijk 41x28x9cm. Cond.: G

Stoelklok
Resultaat: 300 EUR

Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Compleet beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor. Achterplaat heeft uitgesneden zeemeerminnen met trompet. H.: 80cm. Cond.: U

Regelateur, Weens model
Resultaat: 234 EUR

Antieke Weense tweegewichter gesigneerd H. Mechlowicz Wien. Met gedraaide zuilen en tollen 110x43x18cm. Cond.: G

Comtoise Zonneklok 1810
Resultaat: 220 EUR

Antieke comtoise Frankrijk 19e eeuw. Prachtig emaille bschilderde wijzerplaat, Guillard a Praissas, en vouwslinger 42x27,5x17cm. Cond.: U

Comtoise
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse comtoise gemerkt Grodenis a Coutouvre. Met harpslinger in zeer goede staat 41x32x16cm. Cond.: U

Klok
Resultaat: 125 EUR

Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met eikenblad decor uitgesneden. Met emaille cartouches 65x46x11cm. Cond.: G

Pubklok
Resultaat: 120 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pubklok ca. 1900 met mooi koperen uurwerk, gemerkt Yorkshire, niet getest 16xø37cm. Cond.: G

Staartklok, Fries model
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Friese staartklok naar 19e eeuws voorbeeld. Klok ik 20e eeuws. Klok heeft maan-, en datumaanduiding met handbeschilderde wijzerplaat en drie poppen op de kap 150x41x22cm. Cond.: G

Noten tafelklok
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten Duitse tafelklok ca. 1900 met een Junghans uurwerk. Klok is compleet met beslag, alle torentjes, sleutel en slinger. 46x26x16,5cm. Cond.: G

Comtaise met harpslinger
Resultaat: 90 EUR

Franse comtoise 19e eeuw gemerkt Courbouleix a Castillon Foy Coutras. Harpslinger en wekkerfunctie, zonder gewichten 54x28x15cm. Cond.: G

Staartklok
Resultaat: 80 EUR

Friese staartklok (eiken kast)3 gewichter met gongslag, maanstand en handbeschilderderde wijzerplaat. 2e Helft 20e eeuw. 135x42x34cm. cond g.

Schippertje WUBA
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Fries schippertje 20e eeuw. Gemerkt WUBA in zeer goede staat 37x20x16cm. Cond.: U

Noten vrijslinger
Resultaat: 70 EUR

Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.

Pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke pendule ca. 1900, compositie met albast, slinger mist, licht beschadigd 33x28x12cm. Cond.: G

Amerikaanse klok
Resultaat: 60 EUR

Amerikaanse pubklok begin 20e eeuw, mahonie-effect beschilderd. In zeer goede staat 56x31x11cm. Cond.: G

Schwarzwalder klok
Resultaat: 50 EUR

Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R

Franse pedule
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse marmeren pendule ca. 1900 25x12,5x14cm. Cond.: G

Regelateur pubklok
Resultaat: 50 EUR

Antieke Amerikaanse notenhouten regelateurklok met achterglasbeschildering 66x40x11cm. Cond.: R