Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bebe Jumeau 36 in koffer
Startprijs 1.500 EUR

Jumeau, prachtig popje. Laag afgesneden hoofd met 4 tandjes boven, paperwhite ogen en losse vingers. Pop incl. koffer L.: 38cm.

Miniatuur poppen-/linnenkastje
Resultaat: 85 EUR

Miniatuur poppen-/linnenkastje van grenenhout met 1 lade en spiegeldeuren. 76x45x16cm. Cond.: G

Nr. 11, (Hertel & Schwab)
Resultaat: 170 EUR

Genummerd 11 (Misschien Hertel & Schwab), toddlerlijf. Geschilderde ogen en open gesloten mond L.:35cm. Cond.: G

chip aan oor

Fornuis met pannenset
Resultaat: 240 EUR

Gietijzeren kacheltje met pannen (blauw emaille) 8-delig. In goede staat, kachel mist 1 deurtje

Heubach Koppelsdorf, Nr. 300
Resultaat: 120 EUR

Heubach Koppelsdorf Nr. 300.9 baby toddler lijf. Boven 2 porseleinen tanden en mooie slaapogen. Echt haren pruik. Pop is gerestaureerd L.: 62cm.

Kämmer & Reinhardt 126
Resultaat: 160 EUR

Kämmer & Reinhardt 126, boven 2 tanden, kleding aangepast. Leuk popje.

Made in Germany Nr. 152
Resultaat: 140 EUR

Made in Germany Nr. 152 2/0. 2 Porseleinen tandjes boven met lichtgrijze slaapogen. Oud pruikje Cond.: G

9 Pluche beesten
Startprijs 100 EUR

9 Pluche beesten: 1x liggende leeuw Steiff 24cm. 1x Steiff mopshondje 10cm. 1x Steiff zwarte poedel 30cm. 1x kameel 20cm. 1x witte poedel 12cm. 1x Steiff Australië (Snobby) 12cm. 1x Steiff eekhoorn 11...

Onbekend, Nr. 10
Resultaat: 460 EUR

Genummerd 10. Boven 4 porseleinen tanden en blauwe slaapogen. Open vingers en een echte haren pruik. Klein haarscheurrtje boven het linkeroog (gerestaureerd). L.: 62cm.

Onbekend, Nr. 136
Resultaat: 110 EUR

Genummerd 136. Geleed lijf, boven rij tandjes en slaapogen. Oud pruikje, vingers gerestaureerd. Verder in goede conditie L.: 42cm.

Poppenwagen
Resultaat: 45 EUR

Poppenwagen ca. 1900 met gietijzeren onderstel op 4 ijzeren spaakwielen. Met gevlochten korf en porseleinen handvat 86x106x42cm. Cond.: G

3 Mandolines + vergrootglas
Startprijs 75 EUR

3 Mandolines en een schildpad vergrootglas

Schuetzmeister & Quent, Nr. 201
Resultaat: 130 EUR

Schuetzmeister & Quent Nr. 201, baby toddler lijf. Boven 2 tanden en blauw-grijze slaapogen. Originele kleertjes

Porseleinen baby
Resultaat: 110 EUR

Ongemerkt, geheel porseleinen zitbaby. Open vingertjes en open gesloten mond L.: 25cm.

Poppenbed
Startprijs 60 EUR

Handbeschilderd 30-er jaren poppenbedje met kussen 40x60x37cm. Cond.: R

Blikken auto
Startprijs 40 EUR

Blikken brandweerjeep 50-er jaren Fire Dept. no. 1 op batterijaandrijving. Japans, bespeeld, antenne mist 28x14x13cm. Cond.: R

Simon & Halbig, Nr. 1079
Resultaat: 185 EUR

Simon & Halbig Nr. 1079, geleed lijf. 4 Porseleinen tandjes boven, blauw-grijze slaapogen en gaatjes in de oren. Blonde mohairpruik Cond.: G

onderbeen niet goed?

Käthe Kruse ca. 1930
Resultaat: 900 EUR

Käthe Kruse ca. 1930, meisje. Alles origineel L.: 50cm. Cond.: G

Käthe Kruse ca. 1928
Resultaat: 650 EUR

Käthe Kruse ca. 1928, Traumerohen . Alles origineel L.: 46cm. Cond.: G

neusje beschadigd

Doos diversen
Resultaat: 100 EUR

Doos met divers speelgoed en poppenaccessoires.

Paul Haneus, celluloid
Startprijs 75 EUR

Paul Haneus, celluloid baby. Cond.: G

6 Popjes
Startprijs 535 EUR

6 Popjes; 1x Nr 1360 Alt-Beck-Gottschalk, porseleinen hoofd 17cm. 1x Nr 200 Welsch 13/0, Porseleinen hoofd. 1x Nr. 189 2/0 Googly, porselein. 1x Nr. 22 SFBJ 13/0, porseleinen hoofd. 1x Nr. 985 A.M. 8/...

Märklin brandweerauto
Startprijs 300 EUR

Märklin brandweerauto (onbespeeld in doos)met functionerende blusinstallatie (blaasbalg),en opdraaimechaniek. 80e jaren 38 x 15 x 14 cm. Cond.:U

Märklin brandweerauto
Resultaat: 300 EUR

Märklin brandweerauto (onbespeeld in doos) 80e jaren, met opdraaimechaniek en sleutel, 45 x 18 x 14 cm, Cond.U