Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7
Resultaat: 5.000 EUR

Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7 ca. 1885, geleed lijf. Open gesloten mond, blauw-groene ogen en gaatjes in de oren. Stempel op het lichaam, mooie pruik en originele kleertjes. In perfecte staat met orig...

K & R, Simon & Halbig 117A
Resultaat: 4.000 EUR

K & R, Simon & Halbig 117A, "Mein Liebling", geleed lijf. Gesloten open mond, blauwe slaapogen, open vingers en originele schoentjes. In zeer goede conditie L.: 70cm.

Bakfout op rand

Juillien Nr. 7
Resultaat: 1.400 EUR

Juillien Nr. 7 1904. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tanden en gaatjes in de oren. Losse vingers. Alles origineel in zeer goede staat

Käthe Kruse 1929
Resultaat: 950 EUR

Käthe Kruse ca. 1929, jongen. Alles origineel L.: 35cm. Cond.: G

Käthe Kruse ca. 1930
Resultaat: 900 EUR

Käthe Kruse ca. 1930, meisje. Alles origineel L.: 50cm. Cond.: G

Käthe Kruse 1929
Resultaat: 750 EUR

Käthe Kruse ca. 1929, meisje. Alles origineel L.: 45cm. Cond.: G

Käthe Kruse ca. 1928
Resultaat: 650 EUR

Käthe Kruse ca. 1928, Traumerohen . Alles origineel L.: 46cm. Cond.: G

neusje beschadigd

E9J Jumeau
Resultaat: 600 EUR

E9D Jumeau, schuin afgesneden hoofd met open gesloten mond en gaatjes in de oren. Schoonheidsfoutje in de nek. Blauwe ogen. Kleertjes van Isabelle du Bois origineel, schoentjes ook origineel L.:52cm....

Dep. 14 (Simon & Halbig)
Resultaat: 500 EUR

Dep. 14 (Simon & Halbig?). 4 Tandjes boven, open mond, bruine slaapogen, open vingers en haren pruik. L.: 83cm. Cond.: R

Doosje diversen
Resultaat: 500 EUR

Doosje met popjes, draagstoeltje, rieten mandje, goudkleurig stoeltje, 2 poëzie albums (1906 en 1947), kledendracht opwindpopje en een zwart beugeltasje.

Depose Tête Jumeau 3V SGDG
Resultaat: 475 EUR

Depose Tête Jumeau 3V SGDG, geleed lijf. Bruine glazen vaste ogen, gaatjes in de oren en schuin afgesneden hoofd. Mohair pruik en stempel op het lichaam. L.: 30cm. haarscheur gerestaureerd en overgesc...

Onbekend, Nr. 10
Resultaat: 460 EUR

Genummerd 10. Boven 4 porseleinen tanden en blauwe slaapogen. Open vingers en een echte haren pruik. Klein haarscheurrtje boven het linkeroog (gerestaureerd). L.: 62cm.

Frans Schmidt & Co
Resultaat: 450 EUR

Frans Schmidt & Co Nr. 1295, geleed lijf. Moet opnieuw geëlastiekt worden. Boven 2 tandjes, blauw-grijze slaapogen en gaatjes in de neus. Origineel gekleed in goede conditie. L.: 84cm.

Origineel houten pop
Resultaat: 425 EUR

Origineel houten pop in zeer goede conditie.H.42 cm.

Depose Tête Jumeau Nr. 9 VXI X
Resultaat: 400 EUR

Depose Tête Jumeau Nr. 9 VXI X. geleed papier-mache lijf met stempel. Gaatjes in de oren, open gesloten mond. Kleding en pruik niet origineel 50cm.Voorhoofd gerestaureerd

Ladies of Fashion
Resultaat: 350 EUR

Ladies of Fashion, geleed lichaam. Schuin afgesneden hoofd, leren open vingertjes, gaatjes in de oren en paper witte ogen. Mooie oude pop L.: 45cm. Cond.: G

Franse pop, Nr. 10
Resultaat: 350 EUR

Franse pop Nr. 10. Schuin afgesneden hoofd met boven 6 porseleinen tandjes en bruine slaapogen. Echte haren pruik. Het porselein in de nek is iets verkleurd L.: 60cm. Cond.: G

hoofd gerestaureerd

Märklin brandweerauto
Resultaat: 300 EUR

Märklin brandweerauto (onbespeeld in doos) 80e jaren, met opdraaimechaniek en sleutel, 45 x 18 x 14 cm, Cond.U

Kämmer & Reinhardt, Nr. 127
Resultaat: 300 EUR

Kämmer & Reinhardt, Simon & Halbig Nr. 127. 2 Porseleinen tanden en blauwe slaapogen L.: 56cm.

Kämmer & Reinhardt Nr. 126
Resultaat: 300 EUR

Kämmer & Reinhardt Nr. 126. Boven 2 porseleinen tanden en bruine slaapogen L.: 70cm. Cond.: G

Toilettafel + 2 stoeltjes
Resultaat: 300 EUR

Toilettafel met 2 bijpassende stoeltjes.

K & R, Simon & Halbig Nr. 29
Resultaat: 300 EUR

K & R, Simon & Halbig Nr. 29, papier-mache geleed lichaam. 4 Porseleinen tandjes en blauwe slaapogen. Originele kleertjes en mohair pruik.

Franse pop
Resultaat: 280 EUR

Compleet originele prachtige pop met gesloten mond, vermoedelijk Frans L.: 45cm.

5 Porseleinen popjes
Resultaat: 275 EUR

5 Erg oude porseleinen popjes, Frans. Open mondjes en 4x tandjes boven Cond.: M