Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Scheepskompas + Patrijzenpoort
Startprijs 150 EUR

Oud scheepskompas gemaakt door CUBRO Scrutton LTD London 1940. Omhulsel van het kompas is gemaakt van rood- en geelkoper 24x27x21cm. Grote zware bronzen patrijzenpoort uit een schip 19e eeuw ø40cm. Co...

Tiffany lamp
Startprijs 60 EUR

Tiffany- stijl lamp paars met metalen voet, 20e eeuw, 60xø44cm. Cond.: U

Grote kerstgroep
Resultaat: 230 EUR

Grote kerstgroep met kerststal bestaande uit grote gipsen beelden gemaakt in 1936. Jozef, Maria, Jezus, Os & Ezel, 3 koningen, 3 schaapsherders met 11 schapen en een hond, kameel en kamelendrijver en ...

Cloisonne bord
Resultaat: 100 EUR

Groot Frans CLoiaonne bord ca. 1900 gedecoreerd met zangvogel bij bloemen. Zeer fijn gedetailleerd en alles omrand met een zilverdraad. 1 Barstje in het zwarte ø30,5cm.

Tiffany lamp
Startprijs 125 EUR

Tiffany stijl lamp met metalen voet, 20e eeuw, 54xø40cm. Cond.: U

Art Deco kandelaar
Startprijs 20 EUR

Art Deco verchroomde kaarsenkandelaar waarschijnlijk Duits ca. 1920-1930 26x30x10cm. Cond.: G

Stel pianokandelaars
Startprijs 80 EUR

Stel pianokandelaars van brons 20e eeuw. Naar barok voorbeeld Cond.: G

Messing godslamp
Resultaat: 75 EUR

Messing godslamp compleet handgedreven en gesmeed ca. 1900 100xø28cm. Cond.: G

Doos gereedschap
Resultaat: 55 EUR

Interessante doos met antiek gereedschap o.a; 6 Blokschaven, 3 beitels, passer, maatstokken, vijl, boor, mes, zwaard in schede, 2 deurknoppen etc. Cond.: G

Lampje op zilverkleurige voet
Startprijs 80 EUR

Lamp met zilverkleurige voet met stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U

Vijzel, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Bijzondere uitgesneden houten vijzel (16xø16cm.) ca. 1800. Buitenkant is iets gekerft met een ijzeren stamper (27cm.). Cond.: G

Bronzen vijzel ca. 1800
Resultaat: 110 EUR

Bronzen vijzel ca. 1800 met originele stamper van brons. 9,5xø11,5cm. Cond.: G

Kom
Resultaat: 27 EUR

Grote tafelopzet fruitkom compleet met bronzen ornamenten en voet eind 20e eeuw. Bovenste porseleinen kom is doormidden gebroken. 42x38x32cm. Cond.: R

Rode wijn 1975 Closvalentin 6x
Resultaat: 35 EUR

6 Flessen rode wijn van Clos Valentin allen anno 1975 0,75L.

Geweer, Damast
Startprijs 450 EUR

Dubbelloops geweer (hagel), klapbare loop 19e eeuw. Damast met graveerwerk en mahoniehouten kolf 116x19x5cm. Cond.: G

Piano kandelaar
Startprijs 20 EUR

Jugendstil messing piano kandelaar ca. 1910 23x14x11cm. Cond.: U

Messing Art Deco kandelaar
Resultaat: 70 EUR

5-Armige Art Deco kandelaar ca. 1920 32x76x21cm. Cond.: G

Bewerkt koperen paneel, Maria met kind
Startprijs 250 EUR

Bewerkt koperen paneel met religieuze voorstelling. Moeder Maria met kind, Frans 19e eeuw.

Parelmoer portret lijst
Resultaat: 50 EUR

Parelmoer foto/schilderijlijstje ca. 1970. Compleet omrand met parelmoer 25,5x31cm. Cond.: G

Bodemvondst
Startprijs 45 EUR

Bronzen standaard (bodemvondst 60-er jaren). Onder met bladeren en takjes gedecoreerd, bovenop met een grote platte schijf voor eventueel een vaas of kaars. Begin 20e eeuw. 21xø21,5cm. Cond.: G

Oosters beeld
Startprijs 35 EUR

Gietijzeren beeld van een Guan Yin (patron van het medeleven) eind 20e eeuw 44x12x11cm. Cond.: G

Cloisonne bord
Resultaat: 30 EUR

Japans Cloisonne emaille bord gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen ca. 1920. Beschadigd 4xø30,5cm.

Samovaar
Startprijs 40 EUR

Verchroomde Russische samovaar/kraantjeskan met originele stekker en warmte-element om water te verwarmen. 1984 36x25x25cm. Cond.: G

Schijfpistool
Startprijs 550 EUR

Enkelloops schijfpistool 19e eeuw, gemerkt L. Chobert L. Lafayette Paris (Frankrijk). met mahoniehouten kolf in uitmuntende staat 42x16x4cm. Cond.: U