Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Dubbelloops, penvuur
Resultaat: 500 EUR

Prachtig gegraveerde dubbelloops penvuurgeweer 19e eeuw. Gemerkt Victor Collette Liege met mahonie kolf 118x21x6cm. Cond.: U

Saxofoon
Resultaat: 350 EUR

Oude verzilverde saxofoon in koffer 30-er jaren uit U.S.A. Van maker C.G. Conn. LTD. Elkhart. IND. Met nota van 2002 van € 2.000,- Cond.: U

Het leven en bedrijf Michiel de Ruiter
Resultaat: 300 EUR

Antiek boek over het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruijter. beschreven door Gerard Brant anno 1691. Boek heeft nog de originele perkamenten kaft.

Grote kerstgroep
Resultaat: 230 EUR

Grote kerstgroep met kerststal bestaande uit grote gipsen beelden gemaakt in 1936. Jozef, Maria, Jezus, Os & Ezel, 3 koningen, 3 schaapsherders met 11 schapen en een hond, kameel en kamelendrijver en ...

Opgezette ree
Resultaat: 225 EUR

Opgezette ree, mooi geprepareerd 64x30x25cm. Cond.: U

Penvuur revolver
Resultaat: 225 EUR

Kleine enkelloops penvuurrevolver 19e eeuw met geëboniseerde kolf. Ongemerkt, vermoedelijk Amerikaans 18x4x9,5cm. Cond.; G

Klassieke etalagepop
Resultaat: 220 EUR

Karakteristieke oude etalagepop van hout, textiel en gips. Met scharnierende ledematen. Geheel demontabel 50-er jaren H.: 182cm.

Juliana bijbel
Resultaat: 185 EUR

Zeer grote Juliana bijbel gedateerd 1900 van Holkema en Warendorf te Amsterdam. Bijbel bevat zeer veel prenten 52x42x6cm. Cond.: R

Parelmoer dame Tiffany
Resultaat: 180 EUR

Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U

Postzegels
Resultaat: 180 EUR

10 Boekjes met postfrisse postzegels. Postwertzeichen Der Bundesrepubliek Deutschalnd. jaargangen: 1996, 2x 1997, 2002, 2003, 2005, 2x 2006, 2007, 2009. Cond.: U

Gietijzeren beeld, 2 paarden
Resultaat: 175 EUR

Groot gietijzeren sculptuur, voorstellend merrie met veulen. Brons gepatineerd 20e eeuw. 48x51x21cm. Cond.: G

3 Duitse koppelriemen 2e w.o.
Resultaat: 130 EUR

3 Oude lederen Duitse koppelriemen WO II. 1x met tekst "Gott mit uns" 1x met tekst "Blut und Ehre" 1x zonder tekst. Cond.: G

2 Spekstenen figuren
Resultaat: 112,5 EUR

1x Chinees spekstenen fabelfiguur waarschijnlijk 19e eeuws 15x14x8cm. 1x Chinees spekstenen lakstempel in de vorm van een Foo-hond (tempelhond) 10,5x4,5x4,5cm. Cond.: G

Bronzen vijzel ca. 1800
Resultaat: 110 EUR

Bronzen vijzel ca. 1800 met originele stamper van brons. 9,5xø11,5cm. Cond.: G

Leren laarzen
Resultaat: 110 EUR

Paar leren Engelse laarzen gemerkt H.E. Randall LTD midden 20e eeuw incl oude houten laarzenspanners. H.: 66cm.

Bak met bestek
Resultaat: 110 EUR

Keltum bestek 20e eeuw. 12x lepels, 10x kleine lepels, 10x kleine vorken, 11x grote vorken, 6x grote messen, 6x kleine messen, 6x koffielepels, 2x vleeswarenvorkjes, botermesje, 3x opscheplepels, vlee...

Doos diversen
Resultaat: 110 EUR

Doosje diversen. 2x Zilveren beugeltasje (gemerkt), bikkels van bot, zwarte git/kraaltjes etc.

Cloisonne bord
Resultaat: 100 EUR

Groot Frans CLoiaonne bord ca. 1900 gedecoreerd met zangvogel bij bloemen. Zeer fijn gedetailleerd en alles omrand met een zilverdraad. 1 Barstje in het zwarte ø30,5cm.

Samovaar
Resultaat: 100 EUR

Oude messing samovaar 20e eeuw 41x26x23cm. Cond.: G

Pistool
Resultaat: 100 EUR

Aziatische voorlader met djokja zilver beslagen. 19e-20e eeuw45x15x5cm. Cond.: G

Knipmuts doos
Resultaat: 100 EUR

Handbeschilderde knipmutsdoos Duits 19e eeuw met opschrift. "Allein ist nicht gut sein". Op het deksel staat een vrouw in kledendracht met hark. 12x43x26cm. Cond.: G

Bijbel op standaard
Resultaat: 100 EUR

Bijbel met bijbelstandaard. Bijbel is genaamd "The Holy Bible", Engels geschreven en gedrukt in Londen 19e eeuw. Vol met ingekleurde gravures 28x34x9cm. Cond.: R Bijbelstandaard is van messing, mooi u...

Antieke speer, hout
Resultaat: 90 EUR

Antieke speer van hout met snijwerk, 250cm. lang Cond.: U

Knipmuts doos
Resultaat: 90 EUR

Handbeschilderde knipmutsdoos Hollands 19e eeuw met bloemen beschilderd, het plaatje op het deksel is vergaan. Cond.: G