Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari scheerbekken
Resultaat: 750 EUR

Kapitale Japans imari scheerbekken ca. midden 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen en landschapsdecor. Onbeschadigd 6xø28,3cm. Cond.: U

29-Delig GIEN Servies
Resultaat: 450 EUR

Puntgaaf origineel 6-persoon Frans 29-delig Gien servies 20e eeuw. Compleet gedecoreerd met bloemen en vogeltjes. (motief genaamd Corne D' Abondance). 6x Grote borden, 6x kleine borden, 6x fruitschaal...

3-Delig plateel stel
Resultaat: 350 EUR

3 Delen plateel model papaver Holland J.v.L. 20e eeuw. 2x Schenkkan 27x20x18cm. 1x vaas 32xø17cm. Cond.: U

2 Imari vazen
Resultaat: 300 EUR

Stel 19e eeuwse Imari Japanse kraagvazen, beide gedecoreerd met opliggende draken (2 per vaas). De draken zijn wit van kleur, verder beschilderd met bloemen en vogels 31,5xø¶17,5cm. Cond.: U

2 Imari vazen
Resultaat: 300 EUR

Stel 19e eeuwse Japanse Imari vazen, cilinder vormig. Gedecoreerd met opliggende figuren, 4 figuren per vaas 37xø14cm. Cond.: U

2 Plateel wandlampen
Resultaat: 280 EUR

Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U

Ivoren beeldje, manfiguur
Resultaat: 220 EUR

Ivoren beeldje van een manfiguur met peddel op houten voetje, Chinees ca. 1930 15,5x6,5x4,5cm. Cond.: G

Swatof schotel
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse blauwe Chinese Swatof schotel. Handbeschilderd met bloem- en takmotief. 1 Klein bakfoutje 9xø39,5cm. Cond.: G

Grote Chinese schotel
Resultaat: 200 EUR

Grote blauwe Chinese schotel ca. 1900 met landschapsdecor en vlinders in de rand. Bord is puntgaaf ø35,5cm.

Hummel, Lamp
Resultaat: 200 EUR

Staande schemerlamp van M.J. Hümmel. Voorstellend meisje zittend op het hek bij een boom die de lampekap draagt. 70-er jaren H.: 40cm. Cond.: G

Ivoren beeldje, vrouwfiguur
Resultaat: 175 EUR

Ivoren beeldje op palisanderhouten sokkel, voorstellend Chinees 4-armig vrouwenfiguur ca. 1900. 20x7,5x5cm.

3 Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

3 Chinese vroeg 18e eeuwse Fam. Rose borden met prachtig landschapsdecor en vogeltje zittend op een tak. Borden zijn puntgaaf ø23cm. Cond.: U

2 Dekselvaasjes
Resultaat: 150 EUR

2 Dekselvaasjes 19e eeuws. Bluw-wit met landschap- en bloemdecor. 1 dekselknopje is gerestaureerd. 16,5cm.

Dobbelstenen in doos
Resultaat: 120 EUR

Miniatuur dobbelstenen uit been,in een doosje, 20e eeuw 9x5x3 cm.

Grote Herend schaal
Resultaat: 110 EUR

Grote ovale Herend porseleinen vleesschotel. Vogeltjesmotief met rondom vlinders. Midden 20e eeuw 61,5x24cm. Cond.: U

Chinees imari bordje
Resultaat: 110 EUR

Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G

2 Imari vierkante flacons
Resultaat: 110 EUR

2 Imari vierkantige flacons ca.1890 rondom beschilderd 12x5,5x5,5cm. Cond.: G

Delftse schotel
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Delfts blauwe aardewerk schotel. handbeschilderd met ruiter te paard. Bord is bovenin gelijmd. 7xø31cm.

Japans bord 18e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Groot 18e eeuws goud-imari schotel met landschapsdecor. Onderkant met bloemen omranding. Bord heeft 1 haarscheur verder gaaf ø30,5cm.

Imari schaal
Resultaat: 100 EUR

Ovale 19e eeuwse Japans Imari schaal met geschulpte rand. Handbeschilderd met bloemendecor. 36,5x29x6cm. Cond.: U

Imari schotel, langwerpig
Resultaat: 100 EUR

Japans Imari rechthoekige schotel met landschapsdecor, vogels en vissen. Rand is geschulpt ca. 1900 32x26x5cm. Cond.: G

6 Borden
Resultaat: 90 EUR

6 Porseleinen Herend bordjes met 2 vogeltjes afgebeeld in het midden. Rondon de vogels zijn vlinders afgebeeld. 1e helft 20e eeuw Cond.: U

4 Delftse borden
Resultaat: 90 EUR

4 Delftse borden 18e-19e eeuws. Handbeschilderd met gekleurde bloemen. Borden zijn gaaf maar hebben allen randschade. 3xø23,5cm.

Makkums bord
Resultaat: 90 EUR

Zeer rgoot Makkums bord compleet blauw. Beschilderd met bloemen op een man. Rand ook doorlopend beschilderd met bloemen midden 20e eeuw. Heeft 3 hele kleine chipjes en een haarscheurtje. ø44cm.