Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Evert Moll, havengezicht Rotterdam
Resultaat: 2.500 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam. Schilderij bevindt zich in originele ongereinigde staat 100x80cm. Cond.: U

Monogram F.B. 19e eeuw
Resultaat: 1.679 EUR

Monogram F.B. (linksonder) 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee. Oude bedoeking 41,5x54cm. Cond.: G

van Schijndel
Resultaat: 1.500 EUR

Willem van Schijndel (geb. 1952), Acryl op linnen, "The Unusual Kiss", ooit verkocht voor Fl. 9.000,00. 120x130cm. Cond.: U

Fedor v. Kregten
Resultaat: 1.100 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, drenkende kalfen 45x35cm. Cond.: U

Naar Artz
Resultaat: 1.000 EUR

Gesigneerd Artz ca. 1900, olieverf op linnen, Larens interieur 72x102cm. Cond.: G

E.J. Woollett
Resultaat: 950 EUR

E.J. Woollett (Engelse school), olieverf op linnen (oude bedoeking), drinkende koeien tussen de bomen, 61x46cm. Cond.: G

Harry Haerendel, gracht van Amsterdam
Resultaat: 925 EUR

Harry Haerendel (1886 - 1991 Duitsland), olieverf op linnen, gracht van Amsterdam (impressionistisch) 60x70cm. Cond.: U

Evert Moll, Rotterdamse haven
Resultaat: 900 EUR

Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, panorama Rotterdamse haven met driemaster 24x14cm. Cond.: U

J. Soler
Resultaat: 825 EUR

Juan Soler, Spanje 20e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht met flanerende dames en koets 30x40cm. Cond.: U

Jan. v. Vuuren
Resultaat: 800 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941), olieverf op linnen, boslaan 36x40cm. Cond.: U

Freek van de Berg, havengezicht
Resultaat: 800 EUR

Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U

Henry Schouten
Resultaat: 750 EUR

Henry Schouten (1857 -1927 Gent), olieverf op linnen, landschap met vee 60x46cm. Cond.: U

Ype Wenning
Resultaat: 750 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerderij met vrouwtje 50x60cm. Cond.: U

Evert Moll, Friese vrouw in bootje
Resultaat: 650 EUR

Evert Moll (1878 1955 Den Haag), olieverf op linnen, vrouw met melkbus in roeiboot 33x17cm. Cond.: U

B. Viegers
Resultaat: 575 EUR

Ben Viegers (1886 Den Haag - 1947 Nunspeet), olieverf op linnen, dorpsstraatje 30x40cm. Cond.: U

Pendant Robert Forgers
Resultaat: 500 EUR

Twee werken Robbert Fortgens 1996 (geb. 1960 Amsterdam), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x43cm. Cond.: U

F. van Kregten
Resultaat: 475 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Meppel), olieverf op linnen, koe langs de waterkant 30x40cm. Cond.: G

Schilderij Maly
Resultaat: 475 EUR

Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 430 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 430 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U

Joop Kropff
Resultaat: 425 EUR

Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979) lid van Pulchri Studio Den Haag, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: R

C.T.Schültz
Resultaat: 380 EUR

C.T.Schültz (Düsseldorf 1915), olieverf op linnen, wilde zwijnen in de sneeuw 100x60cm. Cond.: U

Chris Soer
Resultaat: 375 EUR

Chris Soer (Den Haag 1882 - 1961), olieverf op linnen, Katwijk 24x18cm.

F. Trümper, vink
Resultaat: 330 EUR

Frans Trümper 2008 Enschede, olieverf op paneel, vink 25x27,5cm. Cond.: G