Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren rammelaar met ketting
Resultaat: 1.500 EUR

Leuke antiek zilveren rammelaar met fluitje Hollands gekeurd met makersstempel 835/000 52gr. Cond.: U

Zilveren cassette met bestek
Resultaat: 750 EUR

Bestek in koffer. Hollands 835/000 gekeurd. 12 grote lepels, 11 grote vorken, 8 normale lepels, 10 vorkjes en 1 botermesje. Totaal 2361gr. Alles aan de onderkant gemonogrammeerd E.W.

2 Ampullen
Resultaat: 600 EUR

2 Antiek Hollands zilveren ampullen. Maker: Meers, Bernardus Johannes , Hengelo/Oldenzaal 1830-1868 835/000 194gr. 10cm.

Zilveren koffie-thee servies
Resultaat: 550 EUR

Mooi zwaar 4-delig Engels servies rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000, Sheffield 1946. Maker : Walker & Hall. Totaal 2039gr. Cond.: U

2 Kandelaars
Resultaat: 400 EUR

Mooie zilveren set kandelaars met getrommelde voet 925/000 592 gr. 21xø12cm. Cond.: U

Zilveren rammelaar met ketting
Resultaat: 380 EUR

Mooi antiek Biedermeier Hollandse zilveren rammelaar aan ketting met fluitje 835/000 65gr. Cond.: U

Gero bestekkoffer
Resultaat: 300 EUR

Compleet 12-persoons silver plated bestek van Gero in originele casette. 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, vleesvork, vleesmes, a...

3 Delen zilver
Resultaat: 300 EUR

3-Delig Engels zilveren servies in Queen-Anne stijl, Brimingham 1911. 820gr. Cond.: G

Zilveren doos
Resultaat: 300 EUR

Mooi grote zware zilveren koekdoos op 4 bewerkte pootjes 835/000 804gr.

Zilveren sla-tang
Resultaat: 250 EUR

Grote zilveren Biedermeier Hollands zilveren sla-tang. Maker: Baksteen, Willem & Cornelis Johannes Middendorp 1861-1889 835/000 Cond.: G

Tas met zilveren beugel en haak
Resultaat: 250 EUR

Mooie 19e eeuws Hollands antieke zilveren papegaaibeugeltas. Zeer mooi gegraveerd met Hollandse voorstellingen en zilveren haak. 835/000 220gr. 16,5cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G

Tas met zilveren beugel en haak
Resultaat: 240 EUR

Mooi gegraveerde Hollands zilveren papegaaibeugeltas1855 met Hollands zilveren tasbeugelhaak. Mooi gegraveerd 835/000 210gr. 14cm. Achterkant beugel is gerestaureerd. Cond.: G

Kristallen theebus met zilveren deksel
Resultaat: 225 EUR

Antiek kristallen theebus met zilveren deksel 10x7,5x10cm. 835/000 Cond.: U

Zilveren trekpotje
Resultaat: 180 EUR

Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.

Zilveren stokbalansje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren stokbalansje (weegschaaltje) op marmeren voetje, Hollands gekeurd ca. 1930 H.: 17cm. Cond.: G

Doos met zilveren bestek
Resultaat: 150 EUR

Doos met 6 zilveren lepels en 1 vork 835/000 in originele foudraal. Lepels en vork hebben allemaal een kinderhoofdje in de steel, mooie kwaliteit 14x3,5cm. Cond.: U

Zilveren suikerpot
Resultaat: 120 EUR

Zilveren suikerpot ca. 1970 925/000 9xø8,5cm. 281 gr.

2 Vorkjes en 2 suikerschep
Resultaat: 115 EUR

2 Zilveren vorkjes en 2 zilveren suikerschepjes met agaten heften 835/000 Cond.: U

Kristallen fruitschaal
Resultaat: 110 EUR

Grote kristallen fruitschaal met zilveren hengsel. 835/000 ø22,5cm. Cond.: U

Antieke pillendoos
Resultaat: 110 EUR

Mooi antiek zilveren pillendoosje 835/000 46gr. Cond.: U

Kristallen loddereinflesje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dopje

Draadzilveren poppenset
Resultaat: 100 EUR

Schattig 16-delig zilveren filigrain interieurtje, licht beschadigd. 800/000 50gr. Cond.: G