Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen uil
Startprijs 130 EUR

Bronzen sculpture van een zittende uil met zwart marmeren sokkel, 21e eeuw. 37x11,5x11cm. Cond.: G

Bronzen leeuw
Resultaat: 500 EUR

Bronzen leeuw in aanvalslustige vorm. Schitterende uitstraling 21e eeuw. 72x135x34cm.

Bronzen beeld, atleet
Startprijs 300 EUR

Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.

Stel bronzen paarden
Startprijs 1.800 EUR

Stel bronzen steigerende paarden gesigneerd Cousto ca. 1890. Franse kunstenaar van beduidende naam.

Grote bronzen Boedha
Resultaat: 1.300 EUR

Grote bronzen boedha afkomstig uit Cambodja ca. 1910. Boedha is van goede kwaliteit 66x50x33cm. Cond.: G

Brons, ridder
Startprijs 2.500 EUR

A. Bingen Jeune et F. Costenoble Fondeurs Paris, groot bronzen beeld ca. 1900 van Jeanne D' Arc met zwaar. Mooie kwaliteit en patine 78x30x28cm. Cond.: U

Man op tijger
Startprijs 160 EUR

Tijgertemmer keramiek China, 2e helft 20e eeuw,polychroom glazuur. met haarscheur, onderkant met sign. L.36xH29cm. Bijzonder indrukwekkende scene.

Bronzen blaker
Startprijs 80 EUR

Jugendstil kandelaar, brons met onyx kaarshouder 18x17,5x7cm. Cond.: G

Alabast figuur
Startprijs 650 EUR

Alabast figuur, gesign.Boeltzig,Reinhold (1863-1939)dt.jonge knielende jugendstil dame die vruchten opraapt, in de linkerhand een volle fruitschaal,Op een ronde sokkel,hoofdaanzet ger. H.35.5 cm.

Brons, 3 figuren
Startprijs 2.750 EUR

E. Boisseau / Emile Andre (1842 -1923 Franrijk), "La defense Du Foyer Salon des Beaux Arts", groot bronzen beeld met mannelijke krijger en moeder met kind. Mooie kwaliteit en patina 61x36x27cm. Cond.:...

Houten beeld in console
Startprijs 350 EUR

Houten beeld in console 1e helft 19e eeuw, Duits. Deels gepolichromeerd en beschilderd. Voorstellend heilige figuur met kelk.

Moreau, Diane brons
Startprijs 1.750 EUR

Hippolyte Francois Moreau (Dyon 1832 - 1927 Neuilly-sur-Seine) woonde en werkte voornamelijk in Parijs (musea o.a. Chambery Dijon). Diane met pijl en boog op draaisokkel 70,5x31x34cm. Cond.: G

Bronzen beeld, elf
Startprijs 120 EUR

Bronzen beeld van een elf met vleugels en dennenappel 20e eeuw. 24x18x8,5cm. Cond.: U

Paar figuren
Startprijs 150 EUR

Paar buikdanseressen,Engeland, van gips bronskleurig gekleurd op vierkante sokkel met plakette "Moorish Dancer" aan achterzijde modelnummer. 1 figuur aan de teen licht beschadid. H.46.5 cm.

Bronzen plaquette, leeuwenkop
Startprijs 60 EUR

Bronzen ornament van een leeuw 20e eeuw. Vermoedelijk Duitsland 5xø17cm. Cond.: G

Masker, pende klein
Startprijs 30 EUR

Mooi oud traditionele Ceremonie masker van de Pende uit Congo. Het masker is 50 cm lang en ongeveer 40-50 jaar oud.

Beeld, Dogon
Resultaat: 30 EUR

Beeldje Dogan paar uit Burkina Faso, het beeldje is 40/50 jaar oud en 32 cm hoog

Bronzen asbak
Startprijs 60 EUR

Bronzen asbak in Art Deco vorm 20e eeuw. 6,5xø14cm. Cond.: G

Keramisch beeld
Startprijs 300 EUR

Groot keramiek sculptuur van Katzhütte Thuringen Duitsland 1e helft 20e eeuw. Voorstellende dansende man met vrouw 50x33x15cm. Cond.: U

J. Lormier, twee windhonden
Startprijs 500 EUR

J. Lormier 19e-20e eeuw Frankrijk, Art-Deco beeld met marmeren sokkel. Twee rennende windhonden, mooie patina 46x28x13cm. Cond.: U

Afrikaans houten beeld
Startprijs 125 EUR

Afrikaans houten beeld midden 20e eeuw voorstellend een man met baard,met een staaf , aan de achterkant resten stof van de schort. H. 70 cm.

Bronzen plaquette, paard
Startprijs 40 EUR

Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G

Beeld, meeuw
Resultaat: 50 EUR

Beeld voorstellend een vliegende meeuw 20e eeuw. verchroomd en geheel staand op een steen. Onduidelijk gesigneerd, genummerd 374 14x22x9cm.Cond.: G

Marmeren buste
Startprijs 675 EUR

Ad Leofantis, grote marmeren buste van een vrouw. 19e Eeuws in mooie kwaliteit (vermoedelijk Italië) 56x24x28cm. Cond.: G