Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote bronzen Boedha
Resultaat: 1.300 EUR

Grote bronzen boedha afkomstig uit Cambodja ca. 1910. Boedha is van goede kwaliteit 66x50x33cm. Cond.: G

Bronzen Boedha, zittend
Resultaat: 750 EUR

Bronzen zittende Boedha Aziatisch, deels verguld 27x15x9cm. Cond.: G

Bronzen leeuw
Resultaat: 500 EUR

Bronzen leeuw in aanvalslustige vorm. Schitterende uitstraling 21e eeuw. 72x135x34cm.

Houten Balinese vrouw
Resultaat: 300 EUR

Houten Balinese vrouw 1e helft 20e eeuw, mooi gepatineerd 67x13x11cm. Cond.: U

Bronzen Boedha, staand
Resultaat: 220 EUR

Zeer oude staande bronzen Boedha vermoedelijk 19e eeuw. Houten sokkel is van recente datum. Boedha is bij de knie gerestaureerd met een soort zwarte was. Is al 65 jaar in Nederland 30x8x9cm.

Liggende herder brons
Resultaat: 175 EUR

Bronzen sculptuur van een liggende hond met de poten uit elkaar. Eind 20e eeuw 63x28x62cm. Cond.: G

Liggende herder brons
Resultaat: 175 EUR

Bronzen sculptuur van een liggende hond, linkskijkend met de poten over elkaar. Eind 20e eeuw 32x30x65cm. Cond.: G

Bronzen cameraman
Resultaat: 160 EUR

Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U

Bronzen hertebuste
Resultaat: 155 EUR

Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G

IGBO Hoornmasker
Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam en oud Igbo hoorn makser uit Nigeria. Het masker is 54 cm hoog en ongeveer 70/80 jaar oud.

Crucifix 17e eeuws, eiken
Resultaat: 150 EUR

Corpus Christie, houten figuur 16e-17e eeuw. Zonder armen en kruis 43x9x11,5cm. Cond.: G

Bronzen Havik
Resultaat: 130 EUR

Bronzen beeld van een zittende havik in Art Deco stijl, naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 37x16,5x12cm. Cond.: G

Bronzen sculptuur
Resultaat: 125 EUR

Bert Nijenhuis 1995 (Boekelo), bronzen sculptuur met marmeren sokkel 20x11x9cm. Cond.: U

Masker, Bakngo
Resultaat: 120 EUR

Oud Bakongo masker uit Congo. Het masker is 34 cm hoog en ouder dan 50 jaar.

Cees Willemsen, bronzen paard
Resultaat: 120 EUR

Bronzen sculptuur van de ontwerper Cees Willemsen te Lonneker. Beeld is de studie van het grote skelet van een paard. Deze is te bewonderen in het Natuurhistorisch museum te Enschede. Het beeldje is i...

Bronzen kaarsenstandaard
Resultaat: 110 EUR

Bronzen kaarsenstandaard met monogram KN. Voorstellend 3 luipaarden bijten 3 paarden in de bil 22x20x21cm. Cond.: U

2 Houten beelden
Resultaat: 90 EUR

2 Indonesische Houten beelden van dansers 20e eeuw. 43cm. en 38cm. Cond.: G

Eikenhouten beeld
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten beeld 20e eeuw, vrouwenportret met mooie patina 57x25x18cm. Cond.: U

Bronzen Konijn
Resultaat: 75 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculpture van een konijn. Begin 21e eeuw. Naar voorbeeld van Francois Pompon. Geheel staand op marmeren sokkel 23x22x14,5cm. Cond.: U

Bronzen kaarsenstandaard
Resultaat: 70 EUR

Bronzen kaarsenstandaard met monogram KN 1994. Voorstellend luipaard bijt paard in de bil 18x15x6cm. Cond.: U

2 Bronzen uiltjes
Resultaat: 70 EUR

Bronzen beeld voorstellend twee zittende uiltjes op boomstronk. naar voorbeeld van Milo eind 20e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 29xø15cm. Cond.: G

Masker, Pende groot
Resultaat: 65 EUR

Traditionele gebruikte Ceremonie masker van de Pende stam uit Congo.
De maskers werden gebruikt voor diverse ceremonies. Dit masker is 60 cm hoog en meer dan 50 jaar oud.

2 Houten Maria beeldjes
Resultaat: 60 EUR

2 Handgesneden 18e eeuwse Mariabeeldjes uit lindehout. 1x Linkskijkende Maria 1x rechtskijkende Maria. Geheel origineel handbeschilderd met groen en geel. (1 heeft oude wormgaatjes) 16x5x3,5cm. Cond.:...

Bronzen naakt
Resultaat: 60 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel, Piet van Meer 1979 8x9x4cm. Cond.: U