44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

3 Antieke bijbels met zilver
Startprijs 120 EUR

Zilveren pijpenragger, 1845
Startprijs 80 EUR

Antieke 835/000 zilveren pijpenragger, is voorzien van een hazensprong. Mr. P.R. Cabboes-Leeuwarden. Circa 1845. Gewicht: circa 8 gram. In goede staat.

2 Zilveren bruidegomspijpjes
Startprijs 120 EUR

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren gelegenheidslepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel met handgravure, krans en tekst achterzijde steel. Anno 1911. Gemerkt H. Brodersen. Afmeting: L 23 cm. Gewicht: circa 72 gram. In goede staat.

Antieke zilveren vork
Resultaat: 50 EUR

Zilveren vleesvork en dienlepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren bonbonmand
Startprijs 90 EUR

Fraaie 835/000 zilveren bonbonmand. Ajour gezaagd met spijlen, parelrand en strikoren. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Anno G 1916. Afmeting: 16 x 9 x 5 cm. Gewicht: circa 90 gram. In goede staat.

Antiek zilveren ei-lepel
Startprijs 50 EUR

Antieke 835/000 zilveren ei-lepel. Deels getorste steel en heft met parelrand. Mr. Wed. A. Kuylenburg Pzn-Borst-Schoonhoven. Anno H 1892. Afmeting: L 22 cm. Gewicht: circa 60 gram.

Zilveren gelegenheidslepel
Resultaat: 50 EUR

800/000 Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel met fraaie florale handgravure en tekst achterzijde steel. Anno 1903. Afmeting: L 23,5 cm. Gewicht: circa 78 gram. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Startprijs 60 EUR

Plated taartschep, zilveren lepels, vork
Startprijs 70 EUR

2x Zilveren vorken, 1860
Startprijs 70 EUR

Zilveren groentelepel
Startprijs 50 EUR

835/000 zilveren groentelepel. Steel met Haags Lofje. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Anno A 1910. Afmeting: L 24,5 cm. Gewicht: circa 90 gram. In goede staat.

Roomstel met zilverwerk
Startprijs 70 EUR

2x Delfts blauw met zilver
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, 1849
Startprijs 90 EUR

Zilveren sauslepel en klontentang
Startprijs 80 EUR

V&B ringenbakje met zilver
Resultaat: 80 EUR

Zilveren suikerschep
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren suikerschep met gegraveerde vleugelbak en steel met streepagaten heft. Mr. L. Schenkel-Schoonhoven. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.

Lepelvaas met lepels en schep
Resultaat: 80 EUR

Stel zilveren kaasduimen
Resultaat: 110 EUR

Bonbonschaal op zilveren voet
Startprijs 50 EUR

Loderein fles met gouden dop
Startprijs 110 EUR

Kristallenlodereinfles met slijpwerk voorzien van een geelgouden kraag en dop, 585/000, met kroonvorm en voorzien van graveerwerk dopje er gerestaureerd. ø3x10cm. In redelijke staat.