Chinees porseleinen vaas met bruine glazuur, tekst en zwart landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse bronzen wandversiering. Twee paradijsvogels. Breuk in staart. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bodemmerk, floraal/vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 x ø 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonne borden met kraanvogel decor. Meiji periode. Circa 1880. Eén onderkant iets beschadigd. Afmeting: ø 30,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japanse bronzen vaas met waterplanten decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 26 cm. In goede staat.
Mooie blauwe Chinees porseleinen waterbak in lotusbloem-vormgeving. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote blauw-witte gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x ø 24 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen rolvazen met draken decor. Lampenvoeten, gaatjes in bodem. Afmeting: H 40 x ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote geglazuurde Chinees keramieken trekpot met bodemmerk. Afmeting: 27 x 19 x Ø 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte vaas met figuren in landschap decor. Met vier-tekens bodemmerk. Bovenrand chip + haarlijn. Afmeting: H 21 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal met paradijsvogel + bodemmerk, circa 1900, goed. Eén maal met floraal decor + bodemmerk, 19e eeuw, haarlijn. Eén maal met figuren in landschap/vleermu...
Twee antieke Chinees porseleinen rolvazen met figuren in landschap decor en vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 30,5 - Ø 10,2 cm. In redelijk, goede staat.
18e - 19e Eeuwse grote Chinees porseleinen schotel met geisha + zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma porseleinen borden met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met loodglazuur en roze florale decors. Met bodemmerk. Lampenvoet geweest. Gat in bodem. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Licht blauw geglazuurde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en opgewerkte ringen. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Chinees/Japans porseleinen serviesgoed. Divers. 18-Delig. Kop en schotels, onder andere 13x Familie Verte, 5x Japan, eierschaal. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met perzik decor en Queng Lung bodemmerk. Afmeting: H 57 x Ø 36 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...
Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 14,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse Queng Lung vleesschaal, gelijmd. Republiek Familie Rose vaas, chip gelijmd. 19e Eeuwse Chinese vaas met tekst + Familie Rose decor, oren afgebro...
Zware antieke Chinese gietijzeren ketel met kopergedreven deksel. Afmeting: 17 x 21 x ø 16 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk griffeldoos met mussen decor. Circa 1920. Afmeting: 3 x 23,5 x 6,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.