Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3173 Resultaten
Kavel: 1320

J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade

Resultaat: 950 EUR

Jan Toorop. 1904. 1858 - 1928. Vissersvrouwen op de kade. Potlood op papier. Afmeting: H 15,5 x B 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

Antieke Indonesische kris

Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame antieke Indonesische kris met zilveren schede op hout, damasten lemmet. Mooie kwaliteit. Zilver beschadigd. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.


Kavel: 7393

3x Antiek Chinees porselein

Resultaat: 425 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse dekselpotten met landschappen decor, één chip deksel onderrand. Eén pijpvaasje met Chinese karikaturen. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.


Kavel: 7288

Celadon schaal

Resultaat: 600 EUR

Grote Chinese celadon porseleinen schaal in bloem decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7109

6x Antieke Chinese rijstkommen

Resultaat: 1.200 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met floraal/draken/voorwerpen decor. Drie-delig. Twee soorten + bodemmerk. Afmeting: 11 x ø 10 cm. In goede staat.


Kavel: 628

Gouden ring met oud diamant

Resultaat: 1.000 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant met een oud slijpsel. Ring met een zilveren kop bezet met 6 diamanten met een oud slijpsel, in de vorm van een gekroonde traan. breedte 12mm. ø53 ca 1,8 gram. In...


Kavel: 116

7 Zilveren pijpwroeters

Resultaat: 225 EUR

Lot met zeven pijpwroeters, 835/000, verschillende modellen bekroond met een paard, ruiter te paard of een figuur met kinderen. MT.: Aubert, 's Gravenhage. 9-11cm. Totaal ca 65,8 gram. In goede staat


Kavel: 7439

3x Chinese zalfpotjes

Resultaat: 300 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose zalfpotjes met diverse figuren decors. Afmeting: Ø 8 - Ø 9 cm. In goede staat.


Kavel: 7316

5x 18e Eeuwse Chinese Imari borden

Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Enkele minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7310

8x Chinees porselein

Resultaat: 375 EUR

Acht delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Meiping vaas, 2x Kantonese schotels, Kantonees kopje + vaasje, 2x borden met groen glazuur en bodemmerk, Kantonese vaas. Afmeting: 6 - 21 cm. In ...


Kavel: 1077

Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur

Resultaat: 425 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 16 cm. In goede staat.


Kavel: 7076

Antieke Chinese rolvaas, 1900

Resultaat: 325 EUR

Antiek Chinees porseleinen opengewerkte rolvaas met vazen decor + tekst. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 28 x ø 12,3 cm. In goede staat.


Kavel: 129

Gouden ring met rozenkwarts

Resultaat: 1.000 EUR

Roségouden ring, 585/000, met rozenkwarts. Bolle ring met een kussenvormig geslepen rozenkwarts, 11x11mm. ø 59. ca 7,6 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.


Kavel: 7240

3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat: 275 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Theebus, goed. Vaas, chip bodemrand. Hoge beker met zilveren bewerkte voet/bovenrand, haarlijn. Afmeting: 10 - 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7087

Chinese blauwe vaas

Resultaat: 600 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met blauw glazuur, met krijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 4011

18e Eeuws Drents schrijfkabinet

Resultaat: 1.400 EUR

Prachtig Hollands 18e eeuws Drents eiken schrijfkabinet. Met halve zwarte zuilen en origineel beslag. Mooi binnenleven met kelder. Mooie patina. Afmeting: 248 x 130 x 48 cm. In goede originele staat.


Kavel: 1071

Jan Holtrop, Graan oogsten.

Resultaat: 1.200 EUR

Jan holtrop. 1917 - 1995.Boeren bij paard en wagen graan aan het oogsten. Olieverf op linnen. Afmeting: 51x 81 cm. In goede staat.


Kavel: 7227

Chinese kom met mat glazuur

Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen kom met rode matte glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7094

Lot antiek Chinees serviesgoed (9x)

Resultaat: 225 EUR

Lot antiek Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop + schotels + vijf kopjes Familie Rose. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7513

Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw

Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.


Kavel: 7324

5x Chinees porselein

Resultaat: 250 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden, met landschap + floraal decor, b...


Kavel: 7253

Chinees roodlak paneel

Resultaat: 180 EUR

Antiek Chinees roodlak beschilderd paneel in lijst. Met goud decor, pagode en figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 x B 57 cm. In goede staat.


Kavel: 7220

6x Antieke Chinese kopjes

Resultaat: 200 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen octagonale kopjes met peterselie decor. Vier-tekens bodemmerk. Eén randschade. Afmeting: 5 x ø 9 cm. In goede staat.


Kavel: 7066

Chinese vaas

Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met ribbels en celadon glazuur. Afmeting: H 18 x ø 13 cm. In goede staat.