Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
Startprijs 650 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd kabinet met prachtig snijwerk en klauwpoten. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse ovale eettafel
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse ovaal gecontourneerde eettafel met houtgestoken 4-spant poot. Rozen decor. Blad goed, poot lichte fineer schade. Afmeting: 67 x 125 x 98 cm. In goede staat.

Antieke halspiegel
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.

Louis Quinze kabinet
Startprijs 700 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 235 x 180 x 64 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse tiltop tafel
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahonie tiltop tafel met ovaal blad. Afmeting: 76 x 76 x 55 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.

Art Deco bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: H 66 x ø 65 cm. In goede staat.

Barok vitrinekast
Resultaat: 1.200 EUR

19e Eeuwse wortelnoten Barok vitrinekast met rijke florale intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 170 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse naaitafel, Willem III
Resultaat: 100 EUR

Hollandse notenhouten Willem III naaitafel. Circa 1870. Afmeting: 77 x 43 x 55 cm.In goede staat.

Engelse wandtafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten wandtafel met twee lades en schrijfleer. Afmeting: 76 x 43 x 90 cm. In goede staat.

Engelse hangoortafel, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met zes-kantige poten. Circa 1870. Afmeting: 66 x 114 x 102 cm. In goede staat.

Lectuurhouder, 19e Eeuw
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse notenhouten lectuurhouder met koperen armaturen. Afmeting: 47 x 46 x 34 cm. In goede staat.

Antiek dressoir, 1870
Startprijs 150 EUR

Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.

Engelse commode
Startprijs 200 EUR

Engelse eikenhouten commode met vier laden en messing beslag. 20e Eeuw. Lichte beschadigingen. Afmeting: 87 x 44 x 82 cm. In goede staat.

18e Eeuws Louis Seize kabinet
Startprijs 850 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met prachtig groot verguld beslag, guirlandes en klauwpoten. Afmeting: 235 x 185 x 68 cm. In goede staat.

Antiek hangkastje, 1915
Resultaat: 180 EUR

Antiek notenhouten Jugendstil hangkastje met intarsia. Diverse houtsoorten. Gezicht op Napels met Vesuvius. Circa 1915. Afmeting: 52 x 70 x 17 cm. In goede staat.

Mahonie vitrine opzetkast
Startprijs 250 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrine-opzetkast met schrijflade en nest. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 164 x 115 x 46 cm. In zeer goede staat.

Mahoniehouten vitrinekast
Startprijs 250 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe vitrine opzetkast met kroon. Circa 1870. Afmeting: 208 x 102 x 45 cm. In zeer goede staat.

Antieke eethoek, 1840
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse vroeg Biedermeier mahonie eethoek met kolomtafel. Circa 1840. Afmeting: 88 x 52 x 43 cm. / 75 x Ø 91 cm. In zeer goede staat.

Eiken 2-deurs spinde
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse eikenhouten twee-deurs spinde met schappen en lade. Uitneembaar. Afmeting: 167 x 134 x 40 cm. In goede staat.

Engelse butlertray, 1920
Startprijs 170 EUR

Aparte Engelse eikenhouten butlertray met klapsysteem. Circa 1920. Afmeting: 78 x 53 x 44 cm. In goede staat.

Goudkleurige Barok-stijl salontafel
Startprijs 60 EUR

Goudkleurige Barok-stijl salontafel met albasten tafelblad. Chip blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 80 cm. In goede staat.

4x Hollandse Biedermeier stoelen
Startprijs 150 EUR

Vier Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen met goede stoffering. Circa 1860. Afmeting: 103 x 50 x 48 cm. In goede staat.

4x Biedermeier stoelen, 1860
Startprijs 200 EUR

Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen. Schellak. Circa 1860. Afmeting: 90 x 39 x 57 cm. In zeer goede staat.