18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd kabinet met prachtig snijwerk en klauwpoten. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse ovaal gecontourneerde eettafel met houtgestoken 4-spant poot. Rozen decor. Blad goed, poot lichte fineer schade. Afmeting: 67 x 125 x 98 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 235 x 180 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahonie tiltop tafel met ovaal blad. Afmeting: 76 x 76 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: H 66 x ø 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten Barok vitrinekast met rijke florale intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 170 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III naaitafel. Circa 1870. Afmeting: 77 x 43 x 55 cm.In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten wandtafel met twee lades en schrijfleer. Afmeting: 76 x 43 x 90 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met zes-kantige poten. Circa 1870. Afmeting: 66 x 114 x 102 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten lectuurhouder met koperen armaturen. Afmeting: 47 x 46 x 34 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten commode met vier laden en messing beslag. 20e Eeuw. Lichte beschadigingen. Afmeting: 87 x 44 x 82 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met prachtig groot verguld beslag, guirlandes en klauwpoten. Afmeting: 235 x 185 x 68 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Jugendstil hangkastje met intarsia. Diverse houtsoorten. Gezicht op Napels met Vesuvius. Circa 1915. Afmeting: 52 x 70 x 17 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten vitrine-opzetkast met schrijflade en nest. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 164 x 115 x 46 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe vitrine opzetkast met kroon. Circa 1870. Afmeting: 208 x 102 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse vroeg Biedermeier mahonie eethoek met kolomtafel. Circa 1840. Afmeting: 88 x 52 x 43 cm. / 75 x Ø 91 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten twee-deurs spinde met schappen en lade. Uitneembaar. Afmeting: 167 x 134 x 40 cm. In goede staat.
Aparte Engelse eikenhouten butlertray met klapsysteem. Circa 1920. Afmeting: 78 x 53 x 44 cm. In goede staat.
Goudkleurige Barok-stijl salontafel met albasten tafelblad. Chip blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 80 cm. In goede staat.
Vier Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen met goede stoffering. Circa 1860. Afmeting: 103 x 50 x 48 cm. In goede staat.
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen. Schellak. Circa 1860. Afmeting: 90 x 39 x 57 cm. In zeer goede staat.